S jakým cílem jste vstupovali do sezony?
Do sezony jdeme vždy s tím, že se chceme pohybovat v horní části tabulky. Jinak tomu nebylo ani před startem podzimní části. Já jako trenér chci vždycky hrát o medaile, i když vím, že v případě tak malé vesnice, jako jsou Luhy, to nemusí být jednoduché. V posledních letech zúročujeme naší tvrdou práci, kluci ukazují, že fotbal hrát umí a máme velké úspěchy.

Jaké je vaše hodnocení podzimní části? Jste s prozatimním vývojem soutěže spokojen?
Při pohledu na tabulku musíme být spokojení, protože máme skvělých 26 bodů a jsme na čtvrtém místě. Obecně jsem spokojený i s úrovní soutěže, která je zajímavá. Na druhou stranu mě osobně výkony některé celků upřímně zklamaly, asi nejvíce Březnice.

V čem byly podle vás silné a naopak slabší stránky týmu?
Naše přednosti vidím rozhodně v útočné hře, protože jsme velmi produktivní. Dále nás zdobí bojovnost a největší sílu nám dodává kabina, protože jsme dobrá parta. Jestliže je naše přednost v útoku, tak slabé stránky vidím v obraně, především pak v bránění celého týmu v pokutovém území.Co vám na podzim udělalo největší radost? A co vás nejvíce zklamalo?
Vyzdvihnu všechna vyhraná utkání. Každého zápasu, ve kterém získáme tři body si vážíme a jsme rádi, že to můžeme oslavit. Po fotbalové stránce se nám nejvíce vydařily duely proti Pičínu a Rosovicím. Nejvíce mě pak překvapila výhra s Milínem, kterému jsme v penaltovém rozstřelu uštědřili jednu ze dvou porážek. Ovšem na zápasy v Dublovicích a Trhových Dušníkách bych nejraději zapomněl.

Luhy jsou velmi malá vesnice. Co je hlavním důvodem dobrých výsledků?
Jak už jsem zmínil, je to především dobrá parta. Chceme dokázat všem lidem, že můžeme porážet týmy z měst a velkých vesnic. Myslím, že nám svědčí i domácí prostředí. Kluci jsou dobře připraveni a vědí co mají hrát na konkrétního soupeře. Celý oddíl funguje skvěle a všichni jsou spokojeni.Některé oddíly mají potíže s nedostatečnou šíří kádru.

Pociťujete podobný problém?
Šíře kádru je podle mého názoru dostatečná. Máme 18 hráčů, což je v okresním přeboru akorát. Rád bych ocenil dvojici Mazour, Mařík, kteří ve svém věku nejen že stále hrají, ale podávají výborné výkony.Jaký je plán zimní přípravy?
Zimní příprava již začala. Trénujeme dvakrát týdně. Každý čtvrtek chodíme na spinning do Oxygenu a v sobotu trénujeme na hřišti. Na konci února jedeme ještě na soustředění. Naší herní stránku prověří tři přátelská utkání. Jsme domluveni se béčkem Spartaku, Podlesím a o třetím soupeři ještě jednáme.

Plánujete kádr posílit?
K určitým změnám zřejmě dojde. Mohu prozradit, že máme zájem o dva hráče. Určitě se vrátí střelec Honza David a věřím, že i další příchod dotáhneme do zdárného konce. Vypadá to, že nás zároveň jeden hráč opustí, ale vice bych zatím říkat nechtěl.

Jaké jsou cíle pro jarní část sezony?
Rádi bychom zabojovali o třetí místo, tak vysoko jsme totiž zatím nikdy nebyli. Myslím, že v současné chvíli je to maximum, čeho můžeme dosáhnout.

Jak velký potenciál má tým směrem do budoucna?
V příští sezoně se chceme poprat o postup do I.B třídy. Věřím, že když doplníme kádr o dva hráče, můžeme hrát v následující sezoně o postup. Uvidíme jestli to vyjde nebo ne. Myslím, že už pět let v okrese dosahujeme slušných výsledků, což je pro tak malou vesnici úspěch. Víme, že v okrese můžeme porazit kohokoliv, ale z pozice trenéra mě nejvíce těší, jakým fotbalem se prezentujeme.