SOBOTA

I. A třída: Nový Knín – Tochovice (10:30).
Okresní přebor: Podlesí – Luhy (15:00), Rosovice – Jince, Milín – Březnice, Drahlín – Nová Ves pod Pleší, Pičín, Dublovice, Sedlčany C – Bohutín.
III. třída A: Hvožďany – Zduchovice, Nečín – Višňová, Pečice – Láz, Daleké Dušníky B – Bohutín B,
III. třída B: Prostřední Lhota – Nový Knín B, Obory – Kamýk, Vysoký Chlumec – Hřiměždice.
IV. třída A: Sedlice – Věšín.
IV třída B: Kosova Hora B – Klučenice.
IV. třída C: Nová Ves pod Pleší C – Obořiště.
Divize staršího dorostu: Sedlčany – Třeboň (10:15), Dobříš – Rakovník (10:15).
Divize mladšího dorostu: Sedlčany – Třeboň (12:30), Dobříš – Rakovník (12:30).
I. A třída dorostu: Milín – Lety (10:15).
Přeborník starších žáků: Březnice – Petrovice (14:45), Nový Knín – Kamýk (14:30).
III. třída starších žáků: Nová Ves pod Pleší – Drahlín (10:15), Pičín – Jince/Felbabka (14:00).
Přeborník mladších žáků: 1. FK Příbram B – Obořiště (10:00), Sedlčany B – Podlesí/Obecnice (10:30).
III. třída mladších žáků: Pičín/Višňová – Prostřední Lhota (10:00), Milín – Březnice (10:30).
Okresní přebor starší přípravky C: Dublovice – 1. FK Příbram B (10:00), Sedlčany B – Tochovice (10:30).
Přeborník mladší přípravky: Březnice – Kosova Hora (14:00).
Okresní přebor mladší přípravky C – jaro: Nová Ves pod Pleší – Počepice (14:00).

NEDĚLE

I. A třída: Podlesí – Jíloviště (10:30).
I. B třída: Daleké Dušníky – Sedlec-Prčice, Petrovice – Lety, Sedlčany B – Dobříš B.
Okresní přebor: Spartak Příbram – Trhové Dušníky (15:00).
III. třída A: Milín B – Stará Huť, Dolní Hbity – Pičín, Třebsko – Rožmitál B.
III. třída B: Jesenice – Petrovice B, Nová Ves pod Pleší B – Kosova Hora, Počepice – Kytín, Krásná Hora – Borotice.
IV. třída A: Rosovice B – Tochovice B (10:30), Kamýk B – Obecnice.
IV. třída B: Kňovice – Sedlec-Prčice B.
IV. třída C: Višňová B – Hřiměždice B.
Divize staršího dorostu: Spartak Příbram – Petřín Plzeň (10:15).
Divize mladšího dorostu: Spartak Příbram – Petřín Plzeň (12:30).
I. A třída dorostu: Bohutín – Jince (10:15).
Okresní přebor dorostu: Rožmitál – Jesenice (10:15).
Přeborník starších žáků: Obecnice – Bohutín (14:45), Rožmitál – Sedlec-Prčice (14:45).
III. třída starších žáků: Krásná Hora – Milín (14:45).
Přeborník mladších žáků: Nový Knín – Spartak Příbram B (10:00).
III. třída mladších žáků: Bohutín – Dublovice (10:00), Daleké Dušníky – Počepice (15:00).
Přeborník starší přípravky: 1. FK Příbram – Březnice (10:00), Milín – Spartak Příbram (13:30).
Okresní přebor starší přípravky B – jaro: Jesenice – Daleké Dušníky (10:00), Milín B – Stará Huť (15:30).
Přeborník mladší přípravky: Sedlčany – Milín (10:30).
Okresní přebor mladší přípravky B – jaro: 1. FK Příbram B – Dobříš (10:00), Bohutín – Daleké Duěníky (12:00), Višňová – Spartak Příbram (14:30).
Okresní přebor mladší přípravky C – jaro: Dobříš B – Jesenice (10:00).

Výkop zápasů je naplánován v 17:00 hodin. Pokud není uvedeno jinak!