Vše odstartuje v sobotu odpoledne. Všichni fotbaloví fanoušci se dočkali. Jarní fotbalová sezona je tady a fotbalisté 1. FK Příbram vyběhnou k prvnímu ostrému domácímu utkání v roce 2018. Duel s Táborskem bude navíc pro oba týmy jarní premiérou. První kolo druhé části sezony bylo totiž kvůli silný mrazům z velké části odloženo. Přijďte se tedy podívat k Litavce, jak si povedou svěřenci Josefa Csaplára ve svém úvodním vystoupení. Duel začíná ve 14.30.

Hned po skončení fotbalového střetnutí se můžete vydat Sportovní haly v Příbrami, kde příbramští volejbalisté odehrají poslední utkání extraligové základní části. Jejich soupeřem bude Zlín, který potřebují svěřenci Martina Kopa porazit, aby si zajistili přímou účast ve čtvrtfinále play-off. Kocouři se budou v zápase spoléhat nejen na své vlastní schopnosti, ale také Vaši podporu. Tak neváhejte a přijďte pomoci příbramským hráčům v cestě do čtvrtfinále play-off. Zápas začíná v 17.00.

Chvíli po skončení volejbalového klání, se ve sportovní hale představí futsalisté Vivy Příbram. Jejich soupeřem v posledním domácím utkání bude celek z Mladé Boleslavi. Domácí ani dvě kola před koncem nevzdávají boj o první místo, na které ztrácejí tři body. Navíc se budou chtít vítězně rozloučit s vlastními fanoušky. Máte se tedy na co těšit. Výkop je naplánován ve 20.15.

V neděli pak vstoupí do rozhodujícího boje příbramští basketbalisté, kteří se na podruhé pokusí ukončit čtvrtfinálovou sérii s Mělníkem. Po dvou zápasech je stav nerozhodný 1:1 a o postupujícím tak musí rozhodnout poslední třetí zápas. V něm budou chtít horníci využít domácí prostředí a dokonat historický postup do semifinále Středočeské basketbalové ligy. U toho nesmíte chybět. Utkání se hraje v areálu ZŠ Březové hory a začíná ve 14.00.

Bohatá nabídka, že?