Úvod utkání nabídl velmi opatrný fotbal. Mírnou převahu měli hráč Českého Krumlova, ale proti pevné dobříšské obraně si nevytvořili téměř žádnou příležitost. Dobříš naopak spoléhala na rychlé proti útoky, ze kterých hrozil především velmi aktivní Maryška, ovšem ani on nebyl ve své snaze skórovat úspěšný. Domácí se poté osmělili, ale Kabeleho a Taubera vychytal Šedivý. Když v největší šanci první půle zablokoval střelu Václava Šraina domácí obránce, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Druhý poločas nabídl velký tlak Českého Krumlova, ale paradoxně jako první udeřila Dobříš, když v 60. minutě centroval Maryška a kapitán Talůžek se hlavou nemýlil – 0:1.

Ovšem dobříšští fotbalisté neměli zdaleka vyhráno, ba naopak. Hned za čtyři minuty přišla komplikace v podobě vyloučení Matějky, což byla voda na mlýn domácích hráčů, kteří zatlačili Dobříš před jejím pokutovým územím. V 75. minutě přišlo zřejmě zasloužené vyrovnaní, o které se postaral Neckář, na jehož střelu byl Šedivý krátký. Jeho spoluhráči se pak snažili hrát na remízu, což se i s přispěním trenéra Šraina podařilo. „Šel jsem na hřiště v nastaveném čase, z čistě taktických důvodů,“ prohlásil dobříšský trenér. Navíc byli jeho svěřenci v penaltách úspěšnější a získali druhý bod. „Odehráli jsme dobré utkání a body jsme si zasloužili. V rozstřelu zazářil Honza Šedivý, který kryl tři desítky,“ řekl Šrain.

Český Krumlov – MFK Dobříš 1:2 po pen. (0:0).

Branky: 60.Talůžek – 75.Neckář.

MFK Dobříš: Šedivý – Procházka, Talůžek, Pokorný, Krůta – Junek(40. Matějka), J.Šrain, V. Šrain (91. M. Šrain), Masopust – Semančík (78. Patetl), Maryška.