Dobříš od začátku ukazovala svou kvalitu a diktovala tempo hry. Rozdíl mezi oběma týmy umocňoval fakt, že Podlesí chybělo sedm hráčů stabilního podzimního kádru. „Hráli jsme ve značně improvizované sestavě. Někteří hráči jsou zranění, jiní zase nemocní. Proti takovému soupeři bylo jasné, že se to na naší hře projeví,“ říká předseda Podlesí Radim Černohorský. O výsledku rozhodl již první poločas, ve kterém Dobříš vstřelila čtyři branky, když se dvakrát trefil Václav Šrain a jednou Maryška s Junkem. 

Po změně stran se situace na hřišti nezměnila. Dobříš nadále tlačila a její vedení na 5:0 navýšil svým druhým gólem Maryška. Až poté se zapsali do statistik i hosté. Zásluhou Šindeláře snížili na konečných 5:1. „Soupeř bojoval, ale prokázali jsme větší kvalitu a zaslouženě jsme zvítězili,“ řekl Štěpán Maryška.

Dobříš - Podlesí 5:1 (4:0). Branky: Maryška 2, V. Šrain 2, Junek - Šindelář.
Dobříš: R. Weber - Krůta, Talůžek, Rychlík, Pokorný - Junek, J. Šrain, J. Liška, V. Šrain - Maryška, Matějka. Střídali: M. Liška, T. Šebek.
Podlesí: Zykán - Kocourek, Soucha, Vojtíšek, Preiss, Růžek, Janů, Jiránek, Branžovský, Červenka, Šindelář. Střídali: Jaroš, Havelka.