První půle přinesla převahu domácího týmu. Dorostenci Bohemins bránili a se soustředili se na rychlé protiútoky. Hned v prvních vteřinách zápasu založili domácí útok a po centru Václava Šraina otevřel gólový účet Maryška. Za další tři minuty ale Csepelini po chybě dobříšské obrany vyrovnal. Dobříš však měla nadále převahu, kterou zužitkovala ve 29. minutě. Na centr Maryšky si naskočil Talůžek, vrátil svému týmu vedení a zároveň stanovil poločasový výsledek.

Po změně stran byl obrázek hry naprosto opačný. Pražané měli herní převahu, ze které ovšem nedokázali nic vytěžit. Domácí podnikali rychlé protiútoky, ze kterých trestali svého soupeře., především pak v posledních dvaceti minutách, kdy se s góly roztrhl pytel.

Nejprve v 70. minutě zakončil rychlý protiútok Maryška a za pět minut Pokorný, pohotovou střelou z dvaceti metrů, navýšil skóre utkání už na 4:1. V 85. minutě sice snížil z přímého kopu hostující Slanina, ale poslední slovo měl opět domácí kanonýr Maryška. Dobříšský kanonýr těsně před koncem, po akci Procházky, zkompletoval hattrick a uzavřel stav na konečných 5:2.

„Hrálo se ve velmi těžkých podmínkách za hustého sněžení, takže to pro oba týmy nebylo nic jednoduchého. Do zápasu jsme šli jen pár dní po absolvování zimního soustředění, ale myslím, že jsme si s tím poradili dobře. Vítězství samozřejmě těší, ale nejdůležitější bude naladit správně formu na začátek jarní části mistrovské soutěže. Na to máme ještě měsíc,“ řekl po utkání autor hattricku Štěpán Maryška.

MFK Dobříš – Bohemians Praha 1905 U19 5:2 (2:1). Branky: Maryška 3, Talůžek, Pokorný – Csepelini, Slanina. Rozhodčí: Máša.
MFK Dobříš: Šedivý – Procházka, Talůžek, Rychlík, Pokorný – Krůta, J.Šrain, Liška, V.Šrain – Maryška, Matějka. Střídali: Semančík, Masopust, Junek.