Dublovice měly herně dominovat, ale jejich taktika se musela vzhledem k nepříjemným okolnostem změnit. „Jedenáctého hráče nesehnali, ale jsme se vzdát bez boje. Hru jsme založili na defenzivě a rychlých protiútocích,“ řekl předseda Dublovic Marek Čejda.

Vstup Dublovic byl impozantní. Už po sedmi minutách všechny zaskočil Lomoz, který otevřel skóre. Rozmajzl sice po dalších sedmi minutách vyrovnal, ale Vondrákovi stačilo sto dvacet vteřin, aby vrátil Dublovicím vedení.

Divokou první půli ukončil pičínský Ježek, který ve 35. a 36. minutě dvakrát skóroval a stanovil poločasový stav 3:2 pro domácí.

Přestřelka pokračovala i po přestávce. Hostujícímu Tesárkovi stačily tři minuty na vyrovnání, ale Bohuněk vzápětí přidal čtvrtý gól Pičína. Rozhodující moment přišel mezi 54. a 56. minutou utkání, kdy hostující Vondrák znovu vyrovnal a poté si dal vlastní gól pičínský Zvolenský, což znamenalo vedení Dublovic 4:5. Pičín poté odpadl a Lomoz, Tesárek a Ballon v závěru korunovali dublovické galapředstavení a završili výsledkem na 4:8. „Ocenění si zaslouží celý tým, ale především pak Jarda Lomoz, který dokázal podržet míč a umožnil nám hrát vyrovnaný duel. Soupeře zlomil pátý inkasovaný gól, po kterém jsme už duel pohlídali,“ radoval se Marek Čejda.