Česká liga dorostu
4. kolo: Sparta Praha B – Ml. Boleslav B 2:1 (starší), 1:0 (mladší), Teplice B – Plzeň B 2:1, 2:0, Motorlet – Bohemians 1905 B 2:1, 2:1, Hr. Králové B – Meteor Praha 2:1, 0:1, Most B – Jablonec 1:1, 2:4, Sez. Ústí – Liberec 3:4, 2:2, Dukla Praha – Pardubice 0:2, 1:0, Slavia Praha B – Č. Budějovice B odloženo.

Starší
1. Liberec 4 4 0 0 11:5 12
2. Teplice B 4 3 1 0 9:3 10
3. Jablonec 4 3 1 0 10:5 10
4. Plzeň B 4 2 1 1 7:6 7
5. Motorlet 4 2 1 1 5:5 7
6. Pardubice 3 2 0 1 7:2 6
7. Sparta Praha B 4 2 0 2 7:8 6
8. Most B 4 1 2 1 6:6 5
9. Hr. Králové B 4 1 2 1 4:6 5
10. Ml. Boleslav B 4 1 1 2 7:6 4
11. Bohemians 05 B 4 1 0 3 7:8 3
12. Sezimovo Ústí 4 1 0 3 5:9 3
13. Dukla Praha 4 1 0 3 4:8 3
14. Slavia Praha B 2 0 2 0 1:1 2
15. Meteor Praha 4 0 1 3 1:4 1
16. Č. Budějovice B 3 0 0 3 1:10 0

Mladší
1. Dukla Praha 4 3 1 0 3:0 10
2. Jablonec 4 3 0 1 14:6 9
3. Bohemians 05 B 4 3 0 1 10:5 9
4. Motorlet 3 3 0 0 7:3 9
5. Liberec 4 2 2 0 11:4 8
6. Ml. Boleslav B 4 2 1 1 8:3 7
7. Meteor Praha 4 2 1 1 4:3 7
8. Sparta Praha B 4 2 0 2 7:4 6
9. Plzeň B 4 2 0 2 6:10 6
10. Teplice 3 1 0 2 6:7 3
11. Sezimovo Ústí 4 0 2 2 5:12 2
12. Pardubice 3 0 1 2 2:4 1
13. Most B 4 0 1 3 6:10 1
14. Č. Budějovice B 3 0 1 2 3:12 1
15. Slavia Praha B 0 0 0 0 0:0 0
16. Hr. Králové B 4 0 0 4 2:11 0

Česká divize dorostu
Skupina A
4. kolo: Písek – Hořovicko 3:0 (starší), 2:0 (mladší), Strakonice – Benešov 8:4, 5:1, Vejprnice – Příbram B 0:0, 1:1, Vlašim – Klatovy 3:1, 1:2, Český Krumlov – SKP Č. Budějovice 1:2, 1:4, Motorlet B – Domažlice 4:1, 6:0, Rokycany – Prachatice 5:1, 4:1.

Starší
1. Strakonice 3 3 0 0 12:5 9
2. Motorlet B 3 3 0 0 8:2 9
3. Písek 3 2 0 1 9:3 6
4. SKP Budějovice 3 2 0 1 5:4 6
5. Prachatice 3 2 0 1 7:8 6
6. 1.FK Příbram B 3 1 2 0 5:1 5
7. Rokycany 3 1 1 1 8:5 4
8. Vejprnice 3 1 1 1 6:7 4
9. Klatovy 3 1 0 2 7:8 3
10. Vlašim 3 1 0 2 3:6 3
11. Český Krumlov 3 0 1 2 2:5 1
12. Benešov 3 0 1 2 8:13 1
13. Domažlice 3 0 1 2 2:7 1
14. Hořovicko 3 0 1 2 1:9 1

Mladší
1. Klatovy 3 3 0 0 9:3 9
2. Vejprnice 3 2 1 0 16:1 7
3. Motorlet B 3 2 1 0 9:2 7
4. SKP Budějovice 3 2 1 0 6:1 7
5. Vlašim 3 2 0 1 6:2 6
6. Domažlice 3 2 0 1 4:7 6
7. Rokycany 3 1 2 0 5:2 5
8. 1.FK Příbram B 3 1 1 1 5:3 4
9. Strakonice 3 1 0 2 5:5 3
10. Písek 3 1 0 2 3:3 3
11. Český Krumlov 3 0 1 2 3:7 1
12. Benešov 3 0 1 2 2:14 1
13. Hořovicko 3 0 0 3 2:12 0
14. Prachatice 3 0 0 3 1:14 0

Skupina B
4. kolo: SK Kladno – Karlovy Vary 7:0, 1:0, Varnsdorf – Vikt. Žižkov 1:1, 0:7, Libuš – Junior Praha 1:2, 2:3, Sokolov – Most C 5:0, 4:1, Meteor Praha B – Loko Č. Lípa 7:0, 5:0, Ústí n. L. – H. Měcholupy 6:2, 4:0, Arsenal Č. Lípa – Roudnice 1:1, 3:2.
Starší
1. Sokolov 3 3 0 0 14:2 9
2. Kladno 3 2 1 0 13:1 7
3. Ústí n. L. 3 2 1 0 11:5 7
4. Vikt. Žižkov 3 2 1 0 8:2 7
5. Meteor Praha 3 2 0 1 10:4 6
6. Junior Praha 3 2 0 1 7:5 6
7. Ars. Č. Lípa 3 1 1 1 9:6 4
8. Roudnice 3 1 1 1 2:3 4
9. H. Měcholupy 3 1 1 1 5:8 4
10. Most 3 1 0 2 4:8 3
11. Varnsdorf 3 0 1 2 2:6 1
12. Loko. Č. Lípa 3 0 1 2 2:14 1
13. Libuš 3 0 0 3 3:11 0
14. Karlovy Vary 3 0 0 3 4:19 0

Mladší
1. Ústí n. L. 3 3 0 0 15:0 9
2. Kladno 3 3 0 0 15:2 9
3. Sokolov 3 3 0 0 12:2 9
4. Meteor Praha B 3 3 0 0 8:1 9
5. Vikt. Žižkov 3 2 1 0 14:3 7
6. Ars. Č. Lípa 3 2 0 1 9:5 6
7. Roudnice 3 1 1 1 7:5 4
8. Libuš 3 1 0 2 9:5 3
9. Karlovy Vary 3 1 0 2 3:6 3
10. Junior Praha 3 1 0 2 4:12 3
11. Most C 3 0 0 3 1:11 0
12. H. Měcholupy 3 0 0 3 2:15 0
13. Loko Č. Lípa 3 0 0 3 1:17 0
14. Varnsdorf 3 0 0 3 0:16 0

Skupina C
4. kolo: Rapid Liberec – Čáslav 2:1, 5:2, FK Kolín – Liberec B 1:2, 2:1, Jablonec B – Pardubice B 3:1, 2:3, Litomyšl – Dvůr Králové 1:2, 0:1, Jičín – Nový Bydžov 0:3, 0:2, Chrudim – Olymp. Hr. Králové 3:2, 2:1, Pěnčín/Turnov – Kosmonosy 3:3, 0:8.
Starší
1. Jablonec B 3 3 0 0 9:4 9
2. Nový Bydžov 3 3 0 0 8:3 9
3. Ol. Hr. Králové 3 2 0 1 9:3 6
4. Rapid Liberec 3 2 0 1 6:4 6
5. AFK Chrudim 3 2 0 1 8:7 6
6. Liberec B 3 2 0 1 4:4 6
Dvůr Králové 3 2 0 1 4:4 6
8. Čáslav 3 1 0 2 6:6 3
9. Kosmonosy 3 0 3 0 4:4 3
10. Litomyšl 3 1 0 2 6:7 3
11. Pardubice B 3 0 1 2 2:5 1
12. FK Kolín 3 0 1 2 1:4 1
13. Pěnčín/Turnov 3 0 1 2 4:10 1
14. Jičín 3 0 0 3 2:8 0
Mladší
1. Rapid Liberec 3 3 0 0 16:4 9
2. AFK Chrudim 3 3 0 0 13:2 9
3. FK Kolín 3 3 0 0 7:2 9
4. Jablonec B 3 2 0 1 7:3 6
5. Nový Bydžov 3 2 0 1 6:4 6
6. Pardubice B 3 2 0 1 6:7 6
7. Ol. Hr. Králové 3 1 0 2 11:6 3
8. Kosmonosy 3 1 0 2 9:4 3
9. Liberec B 3 1 0 2 6:5 3
10. Jičín 3 1 0 2 2:5 3
11. Dvůr Králové 3 1 0 2 3:7 3
12. Čáslav 3 1 0 2 6:14 3
13. Litomyšl 3 0 0 3 0:9 0
14. Pěnčín/Turnov 3 0 0 3 2:22 0

Česká liga žáků
4. kolo: 1. FK Příbram – Plzeň 3:5 (starší), 3:1 (mladší), Mladá Boleslav – Teplice 4:1, 2:1, Slavia Praha – Motorlet 7:0, 4:1, Liberec – Most 3:1, 2:3, České Budějovice – Pardubice 2:1, 2:2, Hr. Králové – Sparta Praha 4:2, 2:2, Chrudim – Jablonec 0:1, 4:0, Bohemians 1905 – Sokolov 2:1, 5:0.

Starší
1. Slavia Praha 4 4 0 0 23:0 12
2. Hr. Králové 4 3 1 0 11:5 10
3. Sparta Praha 4 3 0 1 19:7 9
4. Liberec 4 3 0 1 8:4 9
5. Teplice 4 3 0 1 8:5 9
6. Plzeň 4 2 2 0 13:8 8
7. Jablonec 4 2 1 1 5:4 7
8. Č. Budějovice 4 2 0 2 7:8 6
9. Bohemians 1905 4 2 0 2 6:10 6
10. Most 4 1 1 2 6:10 4
11. Motorlet 4 1 1 2 4:11 4
12. 1.FK Příbram 4 1 0 3 11:13 3
13. Ml. Boleslav 4 1 0 3 5:11 3
14. Chrudim 4 0 2 2 5:10 2
15. Pardubice 4 0 0 4 1:11 0
16. Sokolov 4 0 0 4 2:17 0

Mladší
1. Bohemians 1905 4 3 1 0 15:0 10
2. Ml. Boleslav 4 3 1 0 8:3 10
3. Slavia Praha 4 3 0 1 16:4 9
4. AFK Chrudim 4 3 0 1 15:6 9
5. 1.FK Příbram 4 3 0 1 10:6 9
6. Č. Budějovice 4 2 2 0 8:6 8
7. Hr. Králové 4 2 1 1 16:5 7
8. Teplice 4 2 1 1 10:3 7
9. Sparta Praha 4 1 2 1 8:9 5
10. Liberec 4 1 1 2 6:11 4
11. Plzeň 4 1 0 3 5:10 3
12. Most 4 1 0 3 5:15 3
13. Sokolov 4 1 0 3 3:15 3
14. Motorlet 4 0 1 3 5:13 1
15. Pardubice 4 0 1 3 4:15 1
16. Jablonec 4 0 1 3 2:15 1

Česká divize žáků
Skupina A
4. kolo: Beroun – Tábor 0:0 (starší), 1:3 (mladší), Tachov – 1.FK Příbram B 3:6, 0:6, Plzeň B – Hořovicko 3:1, 5:2, České Budějovice B – Písek 1:3, 2:3, Sušice – Vejprnice 4:2, 4:1, Podolí – Dukla Praha 1:2, 1:0, Doubravka – Prachatice 7:1, 0:6.

Starší
1. Doubravka 3 3 0 0 13:1 9
2. 1.FK Příbram B 3 3 0 0 12:4 9
3. Sušice 3 2 1 0 7:3 7
4. Dukla Praha 3 2 1 0 4:2 7
5. Č. Budějovice B 3 2 0 1 8:4 6
6. Plzeň B 3 2 0 1 5:2 6
7. Beroun 3 1 1 1 2:2 4
8. Písek 3 1 1 1 5:7 4
9. Prachatice 3 1 0 2 5:12 3
10. Tábor 3 0 2 1 2:3 2
11. Hořovicko 3 0 1 2 3:6 1
12. Tachov 3 0 1 2 8:12 1
13. Vejprnice 3 0 0 3 3:11 0
14. Podolí 3 0 0 3 1:9 0

Mladší
1. Prachatice 3 3 0 0 23:3 9
2. Tábor 3 3 0 0 13:1 9
3. Písek 3 3 0 0 9:3 9
4. Podolí 3 2 1 0 7:2 7
5. Č. Budějovice B 3 1 1 1 9:6 4
6. 1.FK Příbram B 3 1 1 1 7:4 4
7. Dukla Praha 3 1 1 1 6:3 4
8. Plzeň B 3 1 1 1 8:6 4
9. Beroun 3 1 1 1 6:5 4
10. Sušice 3 1 0 2 5:10 3
11. Vejprnice 3 0 1 2 3:9 1
12. Doubravka 3 0 1 2 2:10 1
13. Hořovicko 3 0 0 3 5:14 0
14. Tachov 3 0 0 3 1:28 0

Skupina B
4. kolo: Neratovice/ Byškovice – Teplice B 2:0, 2:2, SK Kladno – Bohemians 1905 B 7:1, 2:2, Junior Praha – SK Rakovník 3:4, 2:0, Česká Lípa – Most B 3:1, 2:2, Meteor Praha – Ústí n. L. 7:1, 6:3, Děčín – Sokolov B 2:1, 1:3, Střešovice – Sparta Praha B 0:1, 1:4.

Starší
1. Kladno 3 3 0 0 17:4 9
2. Meteor Praha 3 3 0 0 13:3 9
3. Sparta Praha B 3 2 0 1 8:1 6
4. Teplice B 3 2 0 1 9:3 6
5. Neratovice 3 2 0 1 7:3 6
6. Rakovník 3 2 0 1 9:9 6
7. Děčín 3 2 0 1 5:5 6
8. Ústí n. L. 3 2 0 1 7:8 6
9. Most B 3 1 0 2 6:7 3
10. Bohemians 05 B 3 1 0 2 5:9 3
11. Česká Lípa 3 1 0 2 5:12 3
12. Střešovice 3 0 0 3 0:8 0
13. Sokolov B 3 0 0 3 2:11 0
14. Junior Praha 3 0 0 3 4:14 0

Mladší
1. Sparta Praha B 3 3 0 0 22:1 9
2. Kladno 3 2 1 0 13:4 7
3. Bohemians 05 B 3 2 1 0 11:4 7
4. Sokolov B 3 2 1 0 7:2 7
5. Střešovice 3 2 0 1 4:5 6
6. Teplice B 3 1 2 0 9:3 5
7. Meteor Praha 3 1 1 1 8:6 4
8. Ústí n.L. 3 1 0 2 4:7 3
9. Děčín 3 1 0 2 2:10 3
10. Junior Praha 3 1 0 2 2:12 3
11. Most B 3 0 2 1 4:5 2
12. Česká Lípa 3 0 1 2 5:14 1
13. Neratovice 3 0 1 2 3:12 1
14. Rakovník 3 0 0 3 1:10 0

Skupina C
4. kolo: Nymburk – Pardubice B 2:1, 1:7, Ml. Boleslav B – Vikt. Žižkov 1:4, 0:1, Čáslav – Slavia Praha B 0:5, 0:2, FK Kolín – Letohrad 6:0, 5:0, Hr. Králové B – Liberec B 2:0,4:0, Náchod/Deštné – Vysoké Mýto 0:2, 1:5, Nový Bydžov – Úpa 0:0, 3:1.

Starší
1. Slavia Praha B 3 2 1 0 15:4 7
2. Náchod/Deštné 3 2 0 1 5:2 6
3. Úpa 3 1 2 0 7:2 5
4. Vysoké Mýto 3 1 2 0 3:1 5
5. Nový Bydžov 3 1 2 0 3:2 5
6. Vikt. Žižkov 3 1 1 1 5:3 4
7. FK Kolín 3 1 1 1 8:8 4
8. Hr. Králové B 3 1 1 1 3:4 4
9. Nymburk 3 1 1 1 2:3 4
10. Letohrad 3 1 1 1 1:6 4
11. Liberec B 3 1 0 2 4:4 3
12. Čáslav 3 1 0 2 2:11 3
13. Pardubice 3 0 1 2 4:6 1
14. Ml. Boleslav B 3 0 1 2 1:7 1

Mladší
1. Slavia Praha B 3 3 0 0 25:0 9
2. Vysoké Mýto 3 3 0 0 15:2 9
3. Vikt. Žižkov 3 3 0 0 6:1 9
4. Nový Bydžov 3 2 0 1 11:4 6
5. Letohrad 3 2 0 1 6:5 6
6. FK Kolín 3 2 0 1 8:14 6
7. Náchod/Deštné 2 1 0 1 15:5 3
8. Ml. Boleslav B 3 1 0 2 5:6 3
9. Hr. Králové B 2 1 0 1 4:5 3
10. Úpa 3 1 0 2 5:7 3
11. Pardubice 3 1 0 2 7:13 3
12. Čáslav 3 0 0 3 1:6 0
13. Liberec B 3 0 0 3 0:16 0
14. Nymburk 3 0 0 3 1:25 0

Dorost – Krajský přebor
4. kolo: SK Rakovník – Brandýs/Boleslav 0:0 (starší), 5:2 (mladší), Novo Kladno – Kladno B 1:6, 1:4, AFK Kolín – Čelákovice 1:0, 1:4, Kročehlavy – Sedlčany 5:0, 3:1, Kralupy – Sp. Příbram 2:4, 0:4, Slaný – Nymburk 1:1, 3:2, Poděbrady – Pšovka Mělník 1:1, 1:0, Kutná Hora – Neratovice/Byškovice odloženo. Dohrávky: AFK Kolín – Kročehlavy 0:2, 0:4, SK Kladno B – Junior Kralupy 10:0 , 4:1.

Starší
1. Kladno B 4 3 1 0 20:3 10
2. Kročehlavy 4 3 1 0 9:1 10
3. Sp. Příbram 4 3 1 0 12:6 10
4. Neratovice 3 3 0 0 9:4 9
5. Rakovník 4 2 1 1 11:5 7
6. Čelákovice 4 2 0 2 9:4 6
7. Brandýs/Boles. 4 1 3 0 10:7 6
8. Sedlčany 4 2 0 2 9:14 6
9. Slaný 4 1 1 2 11:11 4
10. AFK Kolín 4 1 1 2 5:11 4
11. Novo Kladno 4 1 1 2 9:17 4
12. Pš. Mělník 3 0 2 1 5:8 2
Poděbrady 4 0 2 2 5:8 2
14. Nymburk 3 0 2 1 3:6 2
15. Kutná Hora 3 0 0 3 4:11 0
16. Kralupy 4 0 0 4 2:17 0

Mladší
1. Rakovník 4 4 0 0 22:4 12
2. Kladno B 4 4 0 0 13:3 12
3. Neratovice 3 3 0 0 18:1 9
4. Brandýs/Boles. 4 3 0 1 11:9 9
5. Poděbrady 4 3 0 1 8:7 9
6. Sedlčany 4 2 1 1 14:8 7
7. Čelákovice 4 2 1 1 8:3 7
8. Kročehlavy 4 2 1 1 7:4 7
9. Sp. Příbram 4 2 0 2 12:8 6
10. Slaný 4 1 1 2 9:16 4
11. Novo Kladno 4 1 0 3 6:11 3
12. Kutná Hora 3 1 0 2 3:8 3
13. Nymburk 3 0 0 3 5:8 0
14. Pš. Mělník 3 0 0 3 1:12 0
15. AFK Kolín 4 0 0 4 2:18 0
16. Kralupy 4 0 0 4 1:20 0

Dorost – I. A třída
Skupina A
2. kolo: Loděnice – FC Mělník 0:4, Rudná – Vysoký Újezd 4:2, N. Strašecí – Lužná 3:1, Zdice – Velvary 4:4, Králův Dvůr – Beroun 1:2, Libiš – Hostouň 0:2, Klecany – Tn. Rakovník 0:6.

1. Tn. Rakovník 2 2 0 0 13:0 6
2. Hostouň 2 2 0 0 7:1 6
3. Beroun 2 2 0 0 5:2 6
Rudná 2 2 0 0 5:2 6
5. Velvary 2 1 1 0 7:5 4
6. N. Strašecí 2 1 0 1 5:4 3
7. Vysoký Újezd 2 1 0 1 5:6 3
8. FC Mělník 2 1 0 1 4:7 3
9. Zdice 2 0 2 0 6:6 2
10. Lužná 2 0 1 1 3:5 1
11. Králův Dvůr 2 0 0 2 2:5 0
12. Libiš 2 0 0 2 1:5 0
13. Loděnice 2 0 0 2 0:5 0
14. Klecany 2 0 0 2 1:11 0

Skupina B
2. kolo: Mn. Hradiště – Brandýs/Boleslav, 4:3, Krnsko – Luštěnice 3:0, Pěčice – Velký Borek 1:2, Sn. Poděbrady – Milovice 3:1, Všechlapy – Dol. Bousov 1:0, Bakov n. Jiz. – Čejetice 3:1, Byšice – Semice 3:3.

1. Velký Borek 2 2 0 0 13:2 6
2. Mn. Hradiště 2 2 0 0 10:3 6
3. Bakov n. J 2 2 0 0 5:1 6
4. Semice 2 1 1 0 13:6 4
5. Milovice 2 1 0 1 4:4 3
6. Čejetice 2 1 0 1 5:6 3
7. Všechlapy 2 1 0 1 2:3 3
8. Luštěnice 2 1 0 1 3:5 3
9. Krnsko 2 1 0 1 3:6 3
10. Sn. Poděbrady 2 1 0 1 4:12 3
11. Byšice 2 0 1 1 6:7 1
12. Pěčice 2 0 0 2 3:5 0
13. Dol. Bousov 2 0 0 2 0:3 0
14. Brandýs/Boles. 2 0 0 2 6:14 0

Skupina C
2. kolo: Jirny – Libodřice 4:1, Malešov – Zeleneč 1:1, Kouřim – FK Kolín B 2:7, Pečky – Uhlířské Janovice 3:2, Říčany – Ovčáry 6:0, Polepy – Velim B 2:0, Český Brod – Kunice 0:3.

1. Kunice 2 2 0 0 9:0 6
2. Polepy 2 2 0 0 9:1 6
3. Jirny 2 1 1 0 6:3 4
4. Zeleneč 2 1 1 0 5:2 4
5. FK Kolín B 1 1 0 0 7:2 3
6. Říčany 2 1 0 1 7:3 3
7. Velim B 2 1 0 1 5:3 3
8. Uhl. Janovice 2 1 0 1 5:4 3
9. AFK Pečky 1 1 0 0 3:2 3
10. Malešov 2 0 2 0 3:3 2
11. Český Brod 2 0 0 2 1:8 0
12. Kouřim 2 0 0 2 3:11 0
13. Libodřice 2 0 0 2 1:10 0
14. Ovčáry 2 0 0 2 1:13 0

Skupina D
2. kolo: Podlesí – Benešov B 1:1, Milín – Mirošovice 1:3, Nový Knín – Jankov 5:4, Jílové – Týnec n. S. 4:0, Petrovice – Lety 7:1, Dobříš – Sedlec/Prčice 4:0, Teplýšovice – Votice 3:5.

1. Dobříš 2 2 0 0 10:0 6
2. Mirošovice 2 2 0 0 7:2 6
3. Benešov B 2 1 1 0 3:2 4
4. Petrovice 2 1 0 1 7:2 3
5. Jankov 2 1 0 1 7:5 3
6. Votice 2 1 0 1 6:5 3
7. Milín 2 1 0 1 4:3 3
Jílové 2 1 0 1 4:3 3
9. Nový Knín 2 1 0 1 6:8 3
10. Sedlec/Prčice 2 1 0 1 3:5 3
11. Týnec n. S 2 1 0 1 1:4 3
12. Podlesí 2 0 1 1 1:4 1
13. Teplýšovice 2 0 0 2 4:8 0
14. Lety 2 0 0 2 1:13 0

Žáci – Krajský přebor
4. kolo: Tn. Rakovník – Brandýs/Boleslav 1:3 (starší), 2:0 (mladší), Pš. Mělník – Velký Borek 1:4, 10:0, AFK Kolín – Vlašim 1:0, 0:3, Sp. Příbram – Králův Dvůr 16:0, 0:1, SK Kladno B – Kutná Hora 7:0, 3:1, Sedlčany – Kosmonosy 6:1, 2:2, Benešov – Lysá n. L. 3:0, 10:1, Čelákovice – Mn. Hradiště 2:0, 7:0.

Starší
1. SK Kladno 2 2 0 0 10:0 6
2. Sedlčany 2 2 0 0 8:1 6
3. Benešov 2 2 0 0 6:1 6
4. Sp. Příbram 2 1 1 0 17:1 4
5. V. Borek 2 1 1 0 5:2 4
6. St. Bolesl 1 1 0 0 3:1 3
7. Čelákovice 1 1 0 0 2:0 3
8. AFK Kolín 1 1 0 0 1:0 3
9. Vlašim 1 0 0 1 0:1 0
10. Tn. Rakovník 1 0 0 1 1:3 0
11. Mn. Hradiště 1 0 0 1 0:2 0
12. Pš. Mělník 1 0 0 1 1:4 0
13. Lysá n. L. 1 0 0 1 0:3 0
14. Kosmonosy 2 0 0 2 2:9 0
15. Kutná Hora 2 0 0 2 0:9 0
16. Králův Dvůr 2 0 0 2 0:19 0

Mladší
1. Benešov 2 2 0 0 15:2 6
2. Králův Dvůr 2 2 0 0 4:2 6
3. Sedlčany 2 1 1 0 7:4 4
4. Pš. Mělník 1 1 0 0 10:0 3
5. Čelákovice 1 1 0 0 7:0 3
6. Sp. Příbram 2 1 0 1 5:1 3
7. Vlašim 1 1 0 0 3:0 3
8. Tn. Rakovník 1 1 0 0 2:0 3
9. SK Kladno 2 1 0 1 5:4 3
10. Kosmonosy 2 0 1 1 3:7 1
11. Brandýs/Boles. 1 0 0 1 0:2 0
12. AFK Kolín 1 0 0 1 0:3 0
13. Kutná Hora 2 0 0 2 3:8 0
14. Mn. Hradiště 1 0 0 1 0:7 0
15. Lysá n. L. 1 0 0 1 1:10 0
16. Velký Borek 2 0 0 2 0:15 0

Žáci – I. A třída
Skupina A
2. kolo: SK Rakovník B – Brandýsek 3:1 (starší), 5:3 (mladší), Milín – Kročehlavy 3:10, 2:10, Jun. Kralupy – Sp. Kladno 1:4, 2:2, Dobříš – Mníšek p. B. 1:1, 7:1, Nové Strašecí – Slaný odloženo.
Vzhledem k velkému množství odložených zápasů v této skupině tabulku ještě nezveřejňujeme.

Skupina B
2. kolo: FC Mělník – Boh. Poděbrady 4:4, 1:2, Velim – Libiš 5:0, 3:3, Nymburk B – Jestřabí Lhota 7:2, 9:0, Milovice – AFK Pečky 1:0, 1:3. Utkání Benátky n. J. – Brandýs /Boleslav B a Český Brod – Semice byla odložena.
Vzhledem k velkému množství odložených zápasů v úvodních dvou kolech této skupiny tabulku nezveřejňujeme.

Skupina C
2. kolo: Benešov B – Kunice 0:1, 1:1, Čáslav B – Kouřim 1:1, 4:0, Říčany – Dobřejovice 9:0, 2:1, Čerčany – Týnec n. S. 5:2, 0:2, Sedlec/Prčice – FK Kolín B 2:0 (0:5), Sázava – Slavia Jesenice 4:2, 7:0.
Starší
1. Říčany 2 2 0 0 12:2 6
2. Čerčany 2 2 0 0 8:3 6
3. Sedlec/Prčice 2 2 0 0 6:3 6
4. Sázava 1 1 0 0 4:2 3
5. Kunice 1 1 0 0 1:0 3
6. Benešov B 2 1 0 1 1:1 3
7. Čáslav B 1 0 1 0 1:1 1
8. Kouřim 2 0 1 1 1:2 1
9. Jesenice 2 0 0 2 5:8 0
10. Týnec n. S. 2 0 0 2 4:8 0
11. FK Kolín B 2 0 0 2 1:5 0
12. Dobřejovice 1 0 0 1 0:9 0

Mladší
1. Týnec n. S 2 1 1 0 3:1 4
2. Benešov B 2 1 1 0 4:3 4
3. Říčany 2 1 1 0 3:2 4
4. Sázava 1 1 0 0 7:0 3
5. Čáslav B 1 1 0 0 4:0 3
6. Sedl/Prčice 2 1 0 1 10:7 3
7. Čerčany 2 1 0 1 4:2 3
8. FK Kolín B 2 1 0 1 5:4 3
9. Kunice 1 0 1 0 1:1 1
10. Dobřejovic 1 0 0 1 1:2 0
11. Kouřim 2 0 0 2 2:7 0
12. Jesenice 2 0 0 2 2:17 0
Votice do bojů dosud nezasáhly.