VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, výsledky ligových, divizních a krajských soutěží

Střední Čechy - Dalším dílem pokračovaly mládežnické fotbalové soutěže. O další body se bojovalo v Českých ligách i divizích dorostu a žáků, ale i ve všech krajských soutěžích.

27.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

ČESKÁ LIGA DOROSTU
12. kolo:
Slavia Praha B – Hr. Králové B 2:1 (starší), 2:3 (mladší), Teplice B – Sez. Ústí 5:1, 0:1, Motorlet – Dukla Praha 1:1, 3:1, Bohemians 1905 B – Č. Budějovice B 4:0, 2:4, Plzeň B – Pardubice 0:2, 3:0, Ml. Boleslav B – Liberec 0:1, 5:1, Meteor Praha – Jablonec 4:1, 0:1, Sparta Praha B – Most B 6:0. 3:3. Dohrávka: Slavia Praha B – Pardubice 2:1, 3:0.
Starší
1. Liberec 11 9 0 2 26:13 27
2. Pardubice 12 8 2 2 27:11 26
3. Slavia Praha B 12 6 3 3 19:12 21
4. Sparta Praha B 12 6 1 5 29:19 19
5. Bohemians B 12 6 1 5 22:14 19
6. Plzeň B 11 5 4 2 15:11 19
7. Teplice B 12 6 1 5 26:30 19
8. Motorlet 12 5 3 4 19:17 18
9. Hr. Králové B 12 4 5 3 14:14 17
10. Dukla Praha 12 4 4 4 18:15 16
11. Jablonec 11 5 1 5 21:25 16
12. Č. Budějovice B 12 4 0 8 20:27 12
13. Ml. Boleslav B 11 3 1 7 18:16 10
14. Sez. Ústí 12 3 1 8 13:33 10
15. Most B 12 2 3 7 12:34 9
16. Meteor Praha 12 2 2 8 11:19 8
Mladší
1. Jablonec 11 8 1 2 36:16 25
2. Motorlet 12 7 2 3 22:25 23
3. Bohemians B 11 5 4 2 26:20 19
4. Plzeň B 11 5 3 3 23:19 18
5. Teplice B 12 5 3 4 21:19 18
6. Slavia Praha B 10 5 2 3 22:12 17
7. Sparta Praha B 12 4 4 4 31:18 16
8. Liberec 11 4 4 3 28:21 16
9. Ml. Boleslav B 11 3 5 3 17:12 14
10. Dukla Praha 11 3 4 4 8:16 13
11. Pardubice 12 3 3 6 20:22 12
12. Meteor Praha 12 2 6 4 10:16 12
13. Most B 12 3 3 6 26:33 12
14. Č. Budějovice 12 3 3 6 17:26 12
15. Hr. Králové B 12 4 0 8 13:27 12
16. Sez. Ústí 12 3 3 6 17:35 12

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU
Skupina A
12. kolo:
Písek - Strakonice 3:1 (starší), 4:1 (mladší), Český Krumlov – Rokycany 4:0, 0:3, Motorlet B – Vejprnice 1:1, 3:2, Domažlice – Vlašim 2:0, 0:3, SKP Č. Budějovice – Hořovicko 2:0, 12:1, Benešov – Klatovy 3:1, 6:0, Prachatice – Příbram B 1:2, 2:1.
Starší
1. Příbram B 11 7 3 1 35:15 24
2. Vejprnice 11 6 3 2 24:15 21
3. Písek 11 6 2 3 27:15 20
4. Motorlet B 11 6 2 3 17:14 20
5. Č. Budějovice 10 6 1 3 23:15 19
6. Prachatice 11 5 2 4 16:17 17
7. Strakonice 11 5 1 5 22:19 16
8. Český Krumlov 11 4 2 5 17:23 14
9. Rokycany 11 3 4 4 23:24 13
10. Benešov 11 4 1 6 21:27 13
11. Domažlice 11 3 3 5 15:21 12
12. Hořovicko 11 3 2 6 14:25 11
13. Klatovy 10 2 1 7 15:27 7
14. Vlašim 11 2 1 8 11:23 7
Mladší
1. Vejprnice 11 7 2 2 42:9 23
2. Rokycany 11 7 2 2 24:7 23
3. Příbram B 11 7 1 3 29:11 22
4. Č. Budějovice 10 6 1 3 28:9 19
5. Motorlet B 11 6 1 4 27:16 19
6. Benešov 11 6 1 4 19:24 19
7. Strakonice 11 6 0 5 24:20 18
8. Vlašim 11 6 0 5 17:18 18
9. Domažlice 11 4 2 5 10:23 14
10. Klatovy 10 4 1 5 17:25 13
11. Písek 11 3 3 5 14:14 12
12. Č. Krumlov 11 3 1 7 14:28 10
13. Prachatice 11 2 1 8 9:30 7
14. Hořovicko 11 1 0 10 9:49 3
Skupina B
12. kolo:
Varnsdorf-Meteor Praha B 1:3, Libuš-Ústí n. L. 5:1, Sokolov-Kladno 2:0, Most-Arsenal Č.Lípa 2:1, Junior Praha-Vikt. Žižkov 0:3, Lok. Č. Lípa-Roudnice 2:1, H. Měcholupy-K. Vary 5:0.
Starší
1. Sokolov 10 10 0 0 57:8 30
2. Kladno 11 9 1 1 44:7 28
3. Meteor B 11 6 2 3 22:13 20
4. Ústí n. L. 11 6 2 3 26:22 20
5. Vikt. Žižkov 11 5 3 3 26:19 18
6. Most 11 4 3 4 20:20 15
7. H. Měcholupy 11 4 3 4 20:21 15
8. Junior Praha 11 4 2 5 15:19 14
9. Libuš 11 4 2 5 17:31 14
10. Roudnice 11 4 1 6 17:19 13
11. Ars. Č. Lípa 10 2 2 6 19:26 8
12. K. Vary 11 2 1 8 18:48 7
13. Loko Č. Lípa 11 1 4 6 10:43 7
14. Varnsdorf 11 0 4 7 11:26 4
Mladší
1. Vikt. Žižkov 11 8 3 0 44:13 27
2. Sokolov 10 8 2 0 45:12 26
3. Kladno 11 8 2 1 34:13 26
4. Ústí n. L. 11 8 1 2 30:12 25
5. Meteor B 11 7 1 3 18:13 22
6. K. Vary 11 7 0 4 33:19 21
7. Roudnice 11 3 5 3 21:16 14
8. Libuš 11 4 1 6 33:17 13
9. H. Měcholupy 11 3 1 7 15:34 10
10. Junior Praha 11 3 0 8 15:30 9
11. Ars. Č. Lípa 10 2 2 6 15:22 8
12. Varnsdorf 11 2 2 7 13:33 8
13. Most 11 2 2 7 10:31 8
14. Loko Č. Lípa 11 0 0 11 5:66 0
Skupina C
12. kolo:
Jablonec B – Jičín 2:0, 5:3, Rapid Liberec – AFK Chrudim 1:0, 1:3, Litomyšl – Pěnčín/Turnov 2:0, 3:0, Dvůr Králové – FK Kolín 3:2, 0:1, Čáslav – Pardubice B 0:1, 1:1, Nový Bydžov – Liberec B 1:1, 2:1, Ol. Hr. Králové – Kosmonosy 3:3, 5:0.
Starší
1. Jablonec B 11 8 3 0 32:8 27
2. Rapid Liberec 10 7 1 2 21:10 22
3. Nový Bydžov 11 6 2 3 21:13 20
4. AFK Chrudim 11 5 3 3 24:15 18
5. Ol. Hr. Králové 11 5 2 4 30:20 17
6. Pardubice 11 5 2 4 19:12 17
7. Liberec B 10 5 2 3 18:15 17
8. Dvůr Králové 11 5 2 4 16:21 17
9. FK Kolín 11 4 1 6 23:23 13
10. Čáslav 10 4 0 6 20:24 12
11. Kosmonosy 11 1 8 2 15:19 11
12. Pěnčín/Turnov 10 2 1 7 10:27 7
13. Jičín 11 1 3 7 11:30 6
14. Litomyšl 11 2 0 9 12:35 6
Mladší
1. Chrudim 11 10 1 0 42:7 31
2. Nový Bydžov 11 10 0 1 27:11 30
3. FK Kolín 11 8 1 2 33:13 25
4. O. H. Králové 11 8 0 3 42:12 24
5. Pardubice 11 7 1 3 32:18 22
6. Jablonec B 11 6 0 5 34:17 18
7. Liberec B 10 5 1 4 23:8 16
8. Rap. Liberec 10 4 2 4 26:20 14
9. Čáslav 10 4 2 4 21:29 14
10. Kosmonosy 11 2 3 6 16:23 9
11. Jičín 11 3 0 8 14:29 9
12. Dv. Králové 11 1 1 9 7:34 4
13. Litomyšl 11 1 0 10 8:39 3
14. Pěnčín/Tur. 10 0 0 10 3:68 0

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ
12. kolo:
Slavia Praha – Hr. Králové 2:1 (starší), 3:1 (mladší), Liberec – Ml. Boleslav 1:0, 2:2, Č. Budějovice – Bohemians 1905 1:2, 0:3, Pardubice – Motorlet 1:0, 0:1, Most – Sokolov 4:2, 2:1, Plzeň – Teplice 1:2, 4:0, Sparta Praha – Jablonec 0:1, 9:1, Příbram – Chrudim 2:0, 5:0.
Starší
1. Slavia Praha 12 12 0 0 52:4 36
2. Č.Budějovice 12 7 1 4 19:14 22
3. Sparta Praha 12 7 0 5 36:19 21
4. Hr. Králové 12 6 3 3 29:20 21
5. Liberec 12 6 3 3 21:14 21
6. Motorlet 12 6 3 3 25:19 21
7. Jablonec 11 5 4 2 13:10 19
8. Teplice 12 6 1 5 23:22 19
9. Bohemians 12 5 1 6 16:25 16
10. Plzeň 11 4 3 4 23:22 15
11. Pardubice 12 4 1 7 15:22 13
12. Ml. Boleslav 12 4 1 7 16:26 13
13. Příbram 12 4 0 8 29:37 12
14. Most 12 3 1 8 12:30 10
15. Chrudim 12 1 6 5 14:27 9
16. Sokolov 12 0 2 10 12:44 2
Mladší
1. Slavia Praha 12 10 0 2 41:15 30
2. Sparta Praha 12 9 2 1 46:13 29
3. Teplice 12 8 1 3 27:13 25
4. Příbram 12 8 0 4 26:15 24
5. Bohemians 12 7 2 3 26:8 23
6. Chrudim 12 7 1 4 33:27 22
7. Hr. Králové 12 6 3 3 35:18 21
8. Č.Budějovice 12 5 3 4 25:29 18
9. Ml. Boleslav 12 3 5 4 15:19 14
10. Most 12 4 2 6 19:29 14
11. Sokolov 12 4 1 7 17:29 13
12. Plzeň 11 4 0 7 16:23 12
13. Motorlet 12 2 3 7 13:23 9
14. Liberec 12 2 3 7 13:30 9
15. Jablonec 11 1 2 8 13:46 5
16. Pardubice 12 0 2 10 8:36 2

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ
Skupina A
12. kolo:
Sušice – Doubravka 1:1 (starší), 1:2 (mladší), Podolí – Tachov 2:0, 9:1, Dukla Praha – Plzeň B 2:0, 0:2, Vejprnice – Písek 0:2, 1:2, Tábor – Hořovicko 2:1, 5:1, Prachatice – Příbram B 1:7, 1:1, Č. Budějovice B – Beroun odloženo.
Starší
1. Příbram B 11 9 1 1 48:17 28
2. Doubravka 11 6 3 2 27:10 21
3. Dukla Praha 11 6 3 2 21:13 21
4. Písek 11 6 2 3 13:9 20
5. Budějovice B 10 6 1 3 22:14 19
6. Tábor 11 5 3 3 22:15 18
7. Podolí 11 6 0 5 21:24 18
8. Plzeň B 11 5 2 4 17:12 17
9. Beroun 10 4 2 4 12:15 14
10. Sušice 11 4 2 5 17:27 14
11. Hořovicko 11 2 3 6 17:24 9
12. Tachov 11 2 3 6 22:31 9
13. Prachatice 11 2 0 9 14:37 6
14. Vejprnice 11 0 1 10 9:34 1
Mladší
1. Písek 11 9 1 1 33:10 28
2. Prachatice 11 8 2 1 56:13 26
3. Tábor 11 8 1 2 36:6 25
4. Beroun 10 6 2 2 27:14 20
5. Plzeň B 11 6 2 3 24:18 20
6. Příbram B 11 6 2 3 19:13 20
7. Č. Budějovice 10 5 2 3 21:14 17
8. Dukla Praha 11 4 3 4 19:17 15
9. Podolí 11 4 2 5 22:21 14
10. Doubravka 11 3 2 6 13:24 11
11. Sušice 11 2 1 8 18:42 7
12. Vejprnice 11 1 3 7 11:26 6
13. Hořovicko 11 2 0 9 18:40 6
14. Tachov 11 0 1 10 6:65 1
Skupina B
12. kolo:
Neratovice – Meteor Praha 1:2, 0:5, Česká Lípa – Střešovice 1:0, 2:1, Kladno – Junior Praha 6:0, 3:0, Bohemians 1905 B – Děčín 5:1, 3:3, Most B – Teplice B 0:2, 3:1, Ústí n. L. – Sokolov B 4:1, 0:0, Sparta Praha B – Rakovník 4:3, 12:1.
Starší
1. Kladno 11 10 1 0 47:8 31
2. Meteor Praha 11 9 0 2 30:9 27
3. Sparta Praha B 11 8 0 3 28:13 24
4. Teplice B 10 7 0 3 26:15 21
5. Bohemians 05 10 6 1 3 19:15 19
6. Neratovice 11 5 1 5 17:14 16
7. Most B 11 4 1 6 20:20 13
8. Ústí n. L. 11 4 1 6 20:28 13
9. Česká Lípa 11 4 0 7 26:31 12
10. Střešovice 11 4 0 7 15:20 12
11. Rakovník 11 4 0 7 24:38 12
12. Děčín 11 4 0 7 15:29 12
13. Junior Praha 11 3 0 8 14:36 9
14. Sokolov B 11 1 1 9 8:33 4
Mladší
1. Sparta Praha B 11 9 2 0 59:10 29
2. Kladno 11 9 1 1 51:15 28
3. Meteor Praha 11 8 2 1 36:9 26
4. Střešovice 11 7 1 3 30:16 22
5. Bohemians B 10 6 2 2 28:17 20
6. Česká Lípa 11 6 1 4 23:25 19
7. Teplice B 10 4 3 3 23:22 15
8. Sokolov B 11 4 2 5 16:15 14
9. Ústí n.L. 11 4 2 5 16:17 14
10. Most B 11 3 3 5 20:24 12
11. Děčín 11 2 1 8 12:39 7
12. Junior Praha 11 2 0 9 7:35 6
13. Neratovice 11 1 2 8 8:37 5
14. Rakovník 11 0 0 11 6:54 0
Skupina C
12. kolo:
Nymburk – Ml. Boleslav B 2:0, 0:7, Hr. Králové B – Nový Bydžov 1:0, 1:4, Náchod/Deštné – Čáslav 2:0, 3:1, Vysoké Mýto – FK Kolín 1:1, 2:1, Liberec B – Pardubice B 2:2, 1:2, Žižkov – Letohrad 2:1, 7:0, Úpa – Slavia Praha B 0:6, 0:5.
Starší
1. Slavia Praha B 11 8 2 1 38:12 26
2. Náchod/Deštn. 11 7 2 2 19:7 23
3. Úpa 11 6 3 2 21:12 21
4. Letohrad 11 6 1 4 20:17 19
5. Žižkov 11 5 3 3 20:13 18
6. FK Kolín 11 5 2 4 20:16 17
7. Nový Bydžov 11 4 4 3 16:13 16
8. Hr. Králové 11 4 2 5 12:13 14
9. Pardubice 11 4 2 5 16:19 14
10. Vysoké Mýto 11 3 3 5 12:15 12
11. Čáslav 11 4 0 7 9:24 12
12. Liberec B 11 3 1 7 14:25 10
13. Nymburk 11 2 2 7 9:23 8
14. Ml. Boleslav 11 2 1 8 8:25 7
Mladší
 1, Slavia Praha B 11 11 0 0 79:3 33
2. Vysoké Mýto 11 10 0 1 51:14 30
3. Náchod/Dešt. 11 8 1 2 56:17 25
4. Nový Bydžov 11 8 0 3 40:26 24
5. Žižkov 11 7 2 2 43:14 23
6. Ml. Boleslav 11 7 1 3 33:17 22
7. Hr. Králové 11 5 1 5 31:33 16
8. FK Kolín 11 5 0 6 26:27 15
9. Úpa 11 3 2 6 25:33 11
10. Pardubice 11 3 0 8 18:44 9
11. Čáslav 11 2 1 8 18:23 7
12. Letohrad 11 2 0 9 8:45 6
13. Liberec B 11 2 0 9 9:58 6
14. Nymburk 11 0 0 11 4:87 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR
12. kolo:
SK Rakovník – Kutná Hora 4:1 (starší), 2:0 (mladší), Novo Kladno – Slaný 1:0, 1:2, AFK Kolín – Poděbrady 2:1, 1:3, Čelákovice – Brandýs/Boleslav 2:3, 2:3, Kladno B – Pš. Mělník 6:0, 3:0, Sedlčany – Nymburk 6:1, 2:3, Kročehlavy – Kralupy 3:2, 8:0, Neratovice – Sp. Příbram odloženo.
Starší
1. Brandýs/Bol. 12 8 4 0 40:16 28
2. SK Kladno B 11 8 3 0 50:7 27
3. Rakovník 12 7 2 3 33:18 23
4. Neratovice 11 7 1 3 27:13 22
5. Sp. Příbram 11 6 3 2 32:15 21
6. Kročehlavy 12 6 3 3 20:19 21
7. Čelákovice 12 6 1 5 20:12 19
8. Slaný 12 5 2 5 35:24 17
9. AFK Kolín 12 5 2 5 21:43 17
10. Novo Kladno 12 5 1 6 24:38 16
11. Poděbrady 12 3 4 5 21:27 13
12. Sedlčany 12 4 1 7 20:28 13
13. Nymburk 11 3 3 5 19:25 12
14. Pš. Mělník 12 2 3 7 18:32 9
15. Kutná Hora 12 2 0 10 15:42 6
16. Kralupy 12 0 1 11 11:47 1
Mladší
1. Rakovník 12 10 1 1 55:14 31
2. Sp. Příbram 11 8 1 2 33:12 25
3. SK Kladno B 11 8 1 2 31:11 25
4. Brandýs/Bol. 12 8 0 4 35:24 24
5. Poděbrady 12 8 0 4 24:25 24
6. Neratovice 11 7 2 2 45:12 23
7. Kročehlavy 12 7 2 3 30:15 23
8. Kutná Hora 12 7 0 5 25:27 21
9. Čelákovice 12 5 3 4 26:21 18
10. Nymburk 11 5 0 6 20:17 15
11. Slaný 12 4 1 7 27:37 13
12. Sedlčany 12 3 2 7 30:38 11
13. Pš. Mělník 12 3 1 8 13:28 10
14. Novo Kladno 12 2 1 9 14:33 7
15. AFK Kolín 12 1 0 11 6:53 3
16. Kralupy 12 0 1 11 7:54 1

DOROST – I. A TŘÍDA
Skupina A
10. kolo:
Loděnice – Zdice 2:5, Rudná – Libiš 2:4, Vysoký Újezd – Klecany 2:1, Lužná – FC Mělník 2:1, Velvary – Tn. Rakovník 2:5, Beroun – Hostouň 3:0, Nové Strašecí – Králův Dvůr 8:2. Dohrávka: Tn. Rakovník – Lužná 6:1.
1. Tn. Rakovník 10 10 0 0 62:8 30
2. Beroun 10 10 0 0 44:11 30
3. Hostouň 10 8 0 2 29:14 24
4. FC Mělník 10 6 1 3 21:21 19
5. Velvary 10 5 2 3 35:25 17
6. Zdice 10 4 3 3 23:31 15
7. Libiš 10 4 1 5 13:19 13
8. Vysoký Újezd 10 4 0 6 27:33 12
9. Lužná 10 3 2 5 19:29 11
10. Nové Strašecí 10 3 1 6 24:26 10
11. Králův Dvůr 10 3 0 7 26:35 9
12. Rudná 10 2 0 8 14:31 6
13. Klecany 10 1 2 7 10:32 5
14. Loděnice 10 1 0 9 6:38 3
Skupina B
10. kolo:
Mn. Hradiště – Sn. Poděbrady 8:0, Krnsko – Bakov n. Jiz. 2:1, Luštěnice – Byšice 1:3, Velký Borek – Brandýs/Boleslav B 3:0, Milovice – Semice 2:3, Dol. Bousov – Čejetice 2:4, Pěčice-Všechlapy 7:1.
1. Mn. Hradiště 10 9 1 0 48:8 28
2. Bakov n. J 10 7 1 2 41:10 22
3. Čejetice 10 6 2 2 31:15 20
4. Byšice 10 6 1 3 28:22 19
5. Velký Borek 10 6 0 4 31:22 18
6. Pěčice 10 5 1 4 33:22 16
7. Semice 10 4 3 3 34:22 15
8. Brandýs/Bol. B 10 5 0 5 36:35 15
9. Luštěnice 10 5 0 5 14:19 15
10. Krnsko 10 4 0 6 13:29 12
11. Sn. Poděbrady 10 2 2 6 10:34 8
12. Dol. Bousov 10 2 1 7 11:23 7
13. Všechlapy 10 1 2 7 9:50 5
14. Milovice 10 1 0 9 8:36 3
Skupina C
10. kolo:
Jirny – Pečky 5:0, Malešov – Polepy 1:6, Zeleneč – Český Brod 3:1, FK Kolín B – Libodřice 5:1, Uhl. Janovice – Kunice 1:3, Ovčáry – Velim B 1:7, Kouřim – Říčany 2:1.
1. Velim B 10 9 0 1 47:11 27
2. Jirny 10 8 2 0 37:10 26
3. Kunice 9 8 1 0 36:3 25
4. Polepy 9 6 0 3 32:21 18
5. Zeleneč 10 5 2 3 22:15 17
6. Pečky 10 5 1 4 30:22 16
7. FK Kolín B 9 4 0 5 26:29 12
8. Český Brod 10 4 0 6 24:29 12
9. Říčany 10 3 2 5 20:21 11
10. Malešov 10 3 2 5 24:28 11
11. Uhl. Janovice 10 3 1 6 19:33 10
12. Ovčáry 10 2 1 7 19:45 7
13. Kouřim 9 2 0 7 24:37 6
14. Libodřice 10 0 0 10 5:61 0
Skupina D
10. kolo:
Podlesí – Jílové 4:3, Milín – Dobříš 4:5, Mirošovice – Teplýšovice 6:1, Jankov – Benešov B 4:2, Týnec n. S. – Votice 1:3, Lety – Sedl./Prčice 3:1, Nový Knín – Petrovice 2:2.
1. Dobříš 10 9 1 0 43:6 28
2. Jankov 10 6 1 3 30:19 19
3. Lety 10 6 0 4 18:32 18
4. Benešov B 10 5 2 3 20:16 17
5. Votice 10 5 2 3 21:18 17
6. Nový Knín 10 5 2 3 23:29 17
7. Jílové 10 5 1 4 30:13 16
8. Mirošovice 10 4 1 5 23:19 13
9. Sedl./Prčice 10 4 0 6 17:22 12
10. Týnec n. S 10 4 0 6 16:21 12
11. Milín 9 3 1 5 19:21 10
12. Petrovice 10 2 2 6 19:36 8
13. Podlesí 10 2 1 7 14:30 7
14. Teplýšovice 9 2 0 7 16:27 6

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
12. kolo:
Tn. Rakovník – SK Kladno B 0:9 (starší), 1:0 (mladší), Pš. Mělník – Benešov 0:3, 2:3, AFK Kolín – Čelákovice 1:3, 4:1, Vlašim – Brandýs/Boleslav 0:0, 0:2, Velký Borek – Mn. Hradiště 1:0, 0:1, Králův Dvůr – Lysá n. L. 2:3, 2:0, Kutná Hora – Kosmonosy 2:1, 1:2, Sp. Příbram-Sedlčany 1:7, 2:3.
Starší
1. SK Kladno 12 11 1 0 47:5 34
2. Benešov 12 10 1 1 37:7 31
3. Sedlčany 12 9 1 2 51:20 28
4. V. Borek 12 7 4 1 27:10 25
5. Sp. Příbram 12 7 2 3 45:16 23
6. Kutná Hora 12 7 0 5 28:18 21
7. Lysá n. L. 12 6 0 6 16:25 18
8. Brandýs/Bol. 12 5 2 5 20:15 17
9. Kosmonosy 12 5 2 5 26:25 17
10. Pš. Mělník 12 4 0 8 19:25 12
11. Čelákovice 12 4 0 8 16:31 12
12. Vlašim 11 3 1 7 10:28 10
13. Králův Dvů 12 3 1 8 13:57 10
14. Mn. Hradiště 11 2 2 7 8:22 8
15. AFK Kolín 12 1 4 7 12:34 7
16. Tn. Rakovnik 12 0 1 11 6:43 1
Mladší
1. Benešov 12 11 1 0 64:7 34
2. Sedlčany 12 10 2 0 60:12 32
3. Kosmonosy 12 9 1 2 33:13 28
4. Vlašim 11 8 0 3 29:10 24
5. Tn. Rakovník 12 7 1 4 23:16 22
6. Pš. Mělník 12 6 1 5 36:19 19
7. AFK Kolín 12 6 1 5 29:20 19
8. Brandýs/Bol. 12 6 0 6 25:21 18
9. SK Kladno 12 5 2 5 16:17 17
10. Čelákovice 12 5 2 5 25:33 17
11. Králův Dvůr 12 4 0 8 14:34 12
12. Mn. Hradiště 11 3 1 7 8:39 10
13. Lysá n. L. 12 3 1 8 10:45 10
14. Kutná Hora 12 3 0 9 14:28 9
15. Sp. Příbram 12 2 1 9 16:31 7
16. Velký Borek 12 0 0 12 3:60 0

ŽÁCI – I. A TŘÍDA
Skupina A
10. kolo:
SK Rakovník B – Beroun 1:2 (starší), 0:2 (mladší), Milín – Dobříš 0:8, 0:15, Kročehlavy – Odolena Voda 1:0, 0:1, Slaný – Brandýsek 1:2, 4:0, Sp. Kladno – Mníšek p. B. 1:0, 1:3, N. Strašecí – Jun. Kralupy 4:0, 6:1.
Starší
1. Sp. Kladno 9 9 0 0 43:5 27
2. N. Strašecí 8 7 0 1 32:12 21
3. Kročehlavy 8 6 0 2 20:10 18
4. SK Rakovník B 9 5 1 3 10:6 16
5. Beroun 8 5 0 3 23:15 15
6. Dobříš 9 4 1 4 18:28 13
7. Kralupy 8 4 0 4 19:12 12
8. Mníšek p. B. 9 3 2 4 13:14 11
9. Odolena Voda 9 2 1 6 14:23 7
10. Milín 8 1 1 6 12:41 4
11. Slaný 8 1 0 7 13:25 3
12. Brandýsek 9 1 0 8 4:30 3
Mladší
1. Odolena Vo 9 7 2 0 44:5 23
2. Dobříš 9 7 1 1 54:10 22
3. Sp. Kladno 9 6 1 2 28:8 19
4. Slaný 8 5 1 2 30:6 16
5. Kročehlavy 8 4 1 3 25:11 13
6. Beroun 8 4 1 3 22:18 13
7. Mníšek p. 9 4 1 4 18:19 13
8. N. Strašec 8 3 2 3 17:16 11
9. SK Rakovní 9 3 0 6 18:25 9
10. Jun. Kralu 8 1 1 6 16:26 4
11. Brandýsek 9 1 1 7 13:58 4
12. Milín 8 0 0 8 3:86 0
Skupina B
10. kolo:
Benátky n. J. – Nymburk B 10:0, 3:0, FC Mělník – Sadská 5:1, 3:1, Boh. Poděbrady – Český Brod 2:8, 3:3, Libiš – Brandýs/Boleslav B 2:2, 2:0, Jestřabí Lhota – Semice 2:1, 6:0, Velim – Milovice 2:0, 4:0.
Starší
1. Brandýs/Bol. B 10 8 1 1 43:14 25
2. Velim 9 8 0 1 45:6 24
3. Benátky n. J. 10 7 1 2 47:6 22
4. Libiš 9 5 2 2 19:18 17
5. Český Brod 9 4 2 3 25:15 14
6. Nymburk B 9 3 3 3 18:25 12
7. Milovice 9 3 2 4 5:19 11
8. B. Poděbrady 9 3 2 4 20:36 11
9. FC Mělník 9 3 1 5 14:20 10
10. Jestřabí Lhota 9 3 0 6 8:25 9
11. Sadská 9 2 1 6 16:24 7
12. AFK Pečky 9 1 3 5 7:32 6
13. Semice 10 1 0 9 14:41 3
Mladší
1. Libiš 9 7 2 0 52:5 23
2. Velim 9 7 2 0 40:8 23
3. Nymburk B 9 7 1 1 46:6 22
4. Brandýs/Bol. 10 7 1 2 42:14 22
5. FC Mělník 9 5 0 4 24:14 15
6. B. Poděbrady 9 4 2 3 34:24 14
7. Milovice 9 4 1 4 18:22 13
8. Český Brod 9 3 3 3 29:11 12
9. Benátky n. J. 10 2 3 5 11:25 9
10. AFK Pečky 9 2 2 5 11:30 8
11. Jestřabí Lhota 9 2 1 6 9:36 7
12. Sadská 9 1 0 8 8:55 3
13. Semice 10 0 0 10 3:77 0
Skupina C
10. kolo:
Votice – Čerčany 0:2, 3:2, Jesenice – Benešov B 4:2, 1:8, Týnec n. S. – Kunice 1:0, 3:1, Dobřejovice – Kouřim 4:0, 5:1, Sedl./Prčice – Říčany 0:3, 1:4, Sázava – Čáslav B odloženo.
Starší
1. Říčany 9 8 0 1 33:7 24
2. Čerčany 9 8 0 1 32:9 24
3. Týnec n. S 9 7 0 2 24:9 21
4. Kunice 8 6 0 2 35:8 18
5. Sedl./Prčice 9 6 0 3 20:20 18
6. Dobřejovice 10 5 0 5 22:27 15
7. Benešov B 9 4 0 5 15:19 12
8. Jesenice 9 3 0 6 27:23 9
9. Sázava 8 3 0 5 13:18 9
10. FK Kolín B 8 2 1 5 16:26 7
11. Čáslav B 8 2 1 5 10:36 7
12. Kouřim 9 1 1 7 6:22 4
13. Votice 9 0 1 8 8:37 1
Mladší
1. Týnec n. S 9 8 1 0 38:5 25
2. Čáslav B 8 8 0 0 34:3 24
3. Votice 9 7 0 2 31:14 21
4. Dobřejovice 10 5 0 5 33:28 15
5. Benešov B 9 4 2 3 26:17 14
6. Kunice 8 4 1 3 27:9 13
7. Čerčany 9 3 3 3 18:14 12
8. FK Kolín B 8 4 0 4 16:13 12
9. Říčany 9 3 2 4 14:13 11
10. Kouřim 9 2 2 5 13:22 8
11. Sedl/Prčice 9 2 0 7 15:47 6
12. Sázava 8 1 1 6 12:35 4
13. Jesenice 9 0 0 9 6:63 0

Autor: Vlastimil Dudáček

27.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 22 000 Kč Zámečníci strojů Zámečníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Pozice: zámečníci, Požadavky:, znalost výkresové dokumentace, výhodou řidičské oprávnění sk. C, vysokozdvižné vozíky, pracovní plošiny, výhodou zkoušky svařování - EN-CO2, výhodou vazačské, jeřábnické zkoušky, znalost práce na fréze, soustruhu, ohraňovacím lisu , Nástup možný ihned. Mzda: 22 000,- až 35 000,- Kč, Práce přesčas s bonifikací 25/50100%, Zaměstnanecké výhody: nadprůměrné platové podmínky, příspěvek na obědy, Kontakt:Kovařík Jiří Ing., tel.: 604 847 608, e-mail: kovarik.jakub@technoing.cz, Místo výkonu práce: KK T E CH N O I N G spol. s r.o. provozovna Dobříš, Rosovická č.p. 1896, Dobříš. Pracoviště: Kk t e ch n o i n g spol. s r.o. provozovna dobříš, Rosovická, č.p. 1896, 263 01 Dobříš. Informace: Jiří Kovařík, +420 604 847 608. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 17 000 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - PŘÍBRAM. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě PŘÍBRAM. , , Pracovní náplň , • prodej masa , • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva , • manipulace se zbožím , , Požadujeme , • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou , • chuť do práce , • nezaučené zaučíme , , Nabízíme , • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou , • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky , • kreativní práci s lidmi s možností postupu , , V případě zájmu se v dopoledních hodinách zastavte přímo na prodejně, nebo svůj životopis zašlete na alehka@prochazka.cz.. Pracoviště: Pmu cz, a.s., pracoviště příbram, Husova, č.p. 622, 261 01 Příbram 1. Informace: Adéla Lehká, +420 416 856 107. Výroba - Výroba Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 14 000 Kč Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci Dělníci ve výrobě potravin. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Pozice: dělníci ve výrobě potravin, OC, Požadujeme manuální zručnost, spolehlivost, ochota učit se, zdravotní průkaz do potravinářství - výhodou jinak zařídíme., Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, čtvrtletní prémie, Nástup možný ihned. Mzda: 14 000,- až 18 000,- Kč, Kontakt: Skálová Jitka, tel.: 736 537 953, e-mail: mzdy@atlantikprodukt.cz, Místo výkonu práce: ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o. provozovna, Kňovická č.p. 1249, Sedlčany. Pracoviště: Atlantik produkt třešňák s.r.o. provozovna, Kňovická, č.p. 1249, 264 01 Sedlčany. Informace: Jitka Skálová, +420 736 537 953,318 820 402. Výroba - Výroba Seřizovači 22 000 Kč Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Operátor ohraňovacího lisu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pozice: operátoři ohraňovacího lisu, Požadavky:, znalost výkresové dokumentace, výhodou řidičské oprácnění sk. C, vysokozdvižné vozíky, pracovní plošiny, výhodou svářečské oprávnění CO2, výhodou vazačské, jeřábnické zkoušky, znalost práce na fréze, soustruhu atd., Nástup možný ihned. Mzda: 22 000,- až 35 000,- Kč, Práce přesčas s bonifikací 25/50/100%, Zaměstnanecké výhody: nadprůměrné platové podmínky, příspěvek na obědy, Kontakt: Kovařík Jiří Ing., tel.: 604 847 608, e-mail: kovarik.jakub@technoing.cz, Místo výkonu práce: Kovařík Jiří Ing., tel.: 604 847 608, e-mail: kovarik.jakub@technoing.cz. Pracoviště: Kk t e ch n o i n g spol. s r.o. provozovna dobříš, Rosovická, č.p. 1896, 263 01 Dobříš. Informace: Jiří Kovařík, +420 604 847 608.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Statutární ředitel 1. FK Příbram Jan Starka

Jan Starka: S Matouškovým odchodem jsme si poradili

Ilustrační foto.

Kentauři vyzvou obhájce titulu

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Tabulka Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 12 9 1 2 18:11 28
2. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
3. FC Baník Ostrava 12 7 3 2 19:9 24
4. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
5. FK Jablonec 12 7 1 4 24:11 22
6. FC Fastav Zlín 12 6 3 3 18:10 21
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 12 4 4 4 13:14 16
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 12 4 2 6 18:28 14
11. FK Teplice 12 3 3 6 14:20 12
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT