VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, výsledky ligových, divizních a krajských soutěží

Střední Čechy - Dalším dílem pokračovaly mládežnické fotbalové soutěže. O další body se bojovalo v Českých ligách i divizích dorostu a žáků, ale i ve všech krajských soutěžích.

27.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

ČESKÁ LIGA DOROSTU
12. kolo:
Slavia Praha B – Hr. Králové B 2:1 (starší), 2:3 (mladší), Teplice B – Sez. Ústí 5:1, 0:1, Motorlet – Dukla Praha 1:1, 3:1, Bohemians 1905 B – Č. Budějovice B 4:0, 2:4, Plzeň B – Pardubice 0:2, 3:0, Ml. Boleslav B – Liberec 0:1, 5:1, Meteor Praha – Jablonec 4:1, 0:1, Sparta Praha B – Most B 6:0. 3:3. Dohrávka: Slavia Praha B – Pardubice 2:1, 3:0.
Starší
1. Liberec 11 9 0 2 26:13 27
2. Pardubice 12 8 2 2 27:11 26
3. Slavia Praha B 12 6 3 3 19:12 21
4. Sparta Praha B 12 6 1 5 29:19 19
5. Bohemians B 12 6 1 5 22:14 19
6. Plzeň B 11 5 4 2 15:11 19
7. Teplice B 12 6 1 5 26:30 19
8. Motorlet 12 5 3 4 19:17 18
9. Hr. Králové B 12 4 5 3 14:14 17
10. Dukla Praha 12 4 4 4 18:15 16
11. Jablonec 11 5 1 5 21:25 16
12. Č. Budějovice B 12 4 0 8 20:27 12
13. Ml. Boleslav B 11 3 1 7 18:16 10
14. Sez. Ústí 12 3 1 8 13:33 10
15. Most B 12 2 3 7 12:34 9
16. Meteor Praha 12 2 2 8 11:19 8
Mladší
1. Jablonec 11 8 1 2 36:16 25
2. Motorlet 12 7 2 3 22:25 23
3. Bohemians B 11 5 4 2 26:20 19
4. Plzeň B 11 5 3 3 23:19 18
5. Teplice B 12 5 3 4 21:19 18
6. Slavia Praha B 10 5 2 3 22:12 17
7. Sparta Praha B 12 4 4 4 31:18 16
8. Liberec 11 4 4 3 28:21 16
9. Ml. Boleslav B 11 3 5 3 17:12 14
10. Dukla Praha 11 3 4 4 8:16 13
11. Pardubice 12 3 3 6 20:22 12
12. Meteor Praha 12 2 6 4 10:16 12
13. Most B 12 3 3 6 26:33 12
14. Č. Budějovice 12 3 3 6 17:26 12
15. Hr. Králové B 12 4 0 8 13:27 12
16. Sez. Ústí 12 3 3 6 17:35 12

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU
Skupina A
12. kolo:
Písek - Strakonice 3:1 (starší), 4:1 (mladší), Český Krumlov – Rokycany 4:0, 0:3, Motorlet B – Vejprnice 1:1, 3:2, Domažlice – Vlašim 2:0, 0:3, SKP Č. Budějovice – Hořovicko 2:0, 12:1, Benešov – Klatovy 3:1, 6:0, Prachatice – Příbram B 1:2, 2:1.
Starší
1. Příbram B 11 7 3 1 35:15 24
2. Vejprnice 11 6 3 2 24:15 21
3. Písek 11 6 2 3 27:15 20
4. Motorlet B 11 6 2 3 17:14 20
5. Č. Budějovice 10 6 1 3 23:15 19
6. Prachatice 11 5 2 4 16:17 17
7. Strakonice 11 5 1 5 22:19 16
8. Český Krumlov 11 4 2 5 17:23 14
9. Rokycany 11 3 4 4 23:24 13
10. Benešov 11 4 1 6 21:27 13
11. Domažlice 11 3 3 5 15:21 12
12. Hořovicko 11 3 2 6 14:25 11
13. Klatovy 10 2 1 7 15:27 7
14. Vlašim 11 2 1 8 11:23 7
Mladší
1. Vejprnice 11 7 2 2 42:9 23
2. Rokycany 11 7 2 2 24:7 23
3. Příbram B 11 7 1 3 29:11 22
4. Č. Budějovice 10 6 1 3 28:9 19
5. Motorlet B 11 6 1 4 27:16 19
6. Benešov 11 6 1 4 19:24 19
7. Strakonice 11 6 0 5 24:20 18
8. Vlašim 11 6 0 5 17:18 18
9. Domažlice 11 4 2 5 10:23 14
10. Klatovy 10 4 1 5 17:25 13
11. Písek 11 3 3 5 14:14 12
12. Č. Krumlov 11 3 1 7 14:28 10
13. Prachatice 11 2 1 8 9:30 7
14. Hořovicko 11 1 0 10 9:49 3
Skupina B
12. kolo:
Varnsdorf-Meteor Praha B 1:3, Libuš-Ústí n. L. 5:1, Sokolov-Kladno 2:0, Most-Arsenal Č.Lípa 2:1, Junior Praha-Vikt. Žižkov 0:3, Lok. Č. Lípa-Roudnice 2:1, H. Měcholupy-K. Vary 5:0.
Starší
1. Sokolov 10 10 0 0 57:8 30
2. Kladno 11 9 1 1 44:7 28
3. Meteor B 11 6 2 3 22:13 20
4. Ústí n. L. 11 6 2 3 26:22 20
5. Vikt. Žižkov 11 5 3 3 26:19 18
6. Most 11 4 3 4 20:20 15
7. H. Měcholupy 11 4 3 4 20:21 15
8. Junior Praha 11 4 2 5 15:19 14
9. Libuš 11 4 2 5 17:31 14
10. Roudnice 11 4 1 6 17:19 13
11. Ars. Č. Lípa 10 2 2 6 19:26 8
12. K. Vary 11 2 1 8 18:48 7
13. Loko Č. Lípa 11 1 4 6 10:43 7
14. Varnsdorf 11 0 4 7 11:26 4
Mladší
1. Vikt. Žižkov 11 8 3 0 44:13 27
2. Sokolov 10 8 2 0 45:12 26
3. Kladno 11 8 2 1 34:13 26
4. Ústí n. L. 11 8 1 2 30:12 25
5. Meteor B 11 7 1 3 18:13 22
6. K. Vary 11 7 0 4 33:19 21
7. Roudnice 11 3 5 3 21:16 14
8. Libuš 11 4 1 6 33:17 13
9. H. Měcholupy 11 3 1 7 15:34 10
10. Junior Praha 11 3 0 8 15:30 9
11. Ars. Č. Lípa 10 2 2 6 15:22 8
12. Varnsdorf 11 2 2 7 13:33 8
13. Most 11 2 2 7 10:31 8
14. Loko Č. Lípa 11 0 0 11 5:66 0
Skupina C
12. kolo:
Jablonec B – Jičín 2:0, 5:3, Rapid Liberec – AFK Chrudim 1:0, 1:3, Litomyšl – Pěnčín/Turnov 2:0, 3:0, Dvůr Králové – FK Kolín 3:2, 0:1, Čáslav – Pardubice B 0:1, 1:1, Nový Bydžov – Liberec B 1:1, 2:1, Ol. Hr. Králové – Kosmonosy 3:3, 5:0.
Starší
1. Jablonec B 11 8 3 0 32:8 27
2. Rapid Liberec 10 7 1 2 21:10 22
3. Nový Bydžov 11 6 2 3 21:13 20
4. AFK Chrudim 11 5 3 3 24:15 18
5. Ol. Hr. Králové 11 5 2 4 30:20 17
6. Pardubice 11 5 2 4 19:12 17
7. Liberec B 10 5 2 3 18:15 17
8. Dvůr Králové 11 5 2 4 16:21 17
9. FK Kolín 11 4 1 6 23:23 13
10. Čáslav 10 4 0 6 20:24 12
11. Kosmonosy 11 1 8 2 15:19 11
12. Pěnčín/Turnov 10 2 1 7 10:27 7
13. Jičín 11 1 3 7 11:30 6
14. Litomyšl 11 2 0 9 12:35 6
Mladší
1. Chrudim 11 10 1 0 42:7 31
2. Nový Bydžov 11 10 0 1 27:11 30
3. FK Kolín 11 8 1 2 33:13 25
4. O. H. Králové 11 8 0 3 42:12 24
5. Pardubice 11 7 1 3 32:18 22
6. Jablonec B 11 6 0 5 34:17 18
7. Liberec B 10 5 1 4 23:8 16
8. Rap. Liberec 10 4 2 4 26:20 14
9. Čáslav 10 4 2 4 21:29 14
10. Kosmonosy 11 2 3 6 16:23 9
11. Jičín 11 3 0 8 14:29 9
12. Dv. Králové 11 1 1 9 7:34 4
13. Litomyšl 11 1 0 10 8:39 3
14. Pěnčín/Tur. 10 0 0 10 3:68 0

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ
12. kolo:
Slavia Praha – Hr. Králové 2:1 (starší), 3:1 (mladší), Liberec – Ml. Boleslav 1:0, 2:2, Č. Budějovice – Bohemians 1905 1:2, 0:3, Pardubice – Motorlet 1:0, 0:1, Most – Sokolov 4:2, 2:1, Plzeň – Teplice 1:2, 4:0, Sparta Praha – Jablonec 0:1, 9:1, Příbram – Chrudim 2:0, 5:0.
Starší
1. Slavia Praha 12 12 0 0 52:4 36
2. Č.Budějovice 12 7 1 4 19:14 22
3. Sparta Praha 12 7 0 5 36:19 21
4. Hr. Králové 12 6 3 3 29:20 21
5. Liberec 12 6 3 3 21:14 21
6. Motorlet 12 6 3 3 25:19 21
7. Jablonec 11 5 4 2 13:10 19
8. Teplice 12 6 1 5 23:22 19
9. Bohemians 12 5 1 6 16:25 16
10. Plzeň 11 4 3 4 23:22 15
11. Pardubice 12 4 1 7 15:22 13
12. Ml. Boleslav 12 4 1 7 16:26 13
13. Příbram 12 4 0 8 29:37 12
14. Most 12 3 1 8 12:30 10
15. Chrudim 12 1 6 5 14:27 9
16. Sokolov 12 0 2 10 12:44 2
Mladší
1. Slavia Praha 12 10 0 2 41:15 30
2. Sparta Praha 12 9 2 1 46:13 29
3. Teplice 12 8 1 3 27:13 25
4. Příbram 12 8 0 4 26:15 24
5. Bohemians 12 7 2 3 26:8 23
6. Chrudim 12 7 1 4 33:27 22
7. Hr. Králové 12 6 3 3 35:18 21
8. Č.Budějovice 12 5 3 4 25:29 18
9. Ml. Boleslav 12 3 5 4 15:19 14
10. Most 12 4 2 6 19:29 14
11. Sokolov 12 4 1 7 17:29 13
12. Plzeň 11 4 0 7 16:23 12
13. Motorlet 12 2 3 7 13:23 9
14. Liberec 12 2 3 7 13:30 9
15. Jablonec 11 1 2 8 13:46 5
16. Pardubice 12 0 2 10 8:36 2

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ
Skupina A
12. kolo:
Sušice – Doubravka 1:1 (starší), 1:2 (mladší), Podolí – Tachov 2:0, 9:1, Dukla Praha – Plzeň B 2:0, 0:2, Vejprnice – Písek 0:2, 1:2, Tábor – Hořovicko 2:1, 5:1, Prachatice – Příbram B 1:7, 1:1, Č. Budějovice B – Beroun odloženo.
Starší
1. Příbram B 11 9 1 1 48:17 28
2. Doubravka 11 6 3 2 27:10 21
3. Dukla Praha 11 6 3 2 21:13 21
4. Písek 11 6 2 3 13:9 20
5. Budějovice B 10 6 1 3 22:14 19
6. Tábor 11 5 3 3 22:15 18
7. Podolí 11 6 0 5 21:24 18
8. Plzeň B 11 5 2 4 17:12 17
9. Beroun 10 4 2 4 12:15 14
10. Sušice 11 4 2 5 17:27 14
11. Hořovicko 11 2 3 6 17:24 9
12. Tachov 11 2 3 6 22:31 9
13. Prachatice 11 2 0 9 14:37 6
14. Vejprnice 11 0 1 10 9:34 1
Mladší
1. Písek 11 9 1 1 33:10 28
2. Prachatice 11 8 2 1 56:13 26
3. Tábor 11 8 1 2 36:6 25
4. Beroun 10 6 2 2 27:14 20
5. Plzeň B 11 6 2 3 24:18 20
6. Příbram B 11 6 2 3 19:13 20
7. Č. Budějovice 10 5 2 3 21:14 17
8. Dukla Praha 11 4 3 4 19:17 15
9. Podolí 11 4 2 5 22:21 14
10. Doubravka 11 3 2 6 13:24 11
11. Sušice 11 2 1 8 18:42 7
12. Vejprnice 11 1 3 7 11:26 6
13. Hořovicko 11 2 0 9 18:40 6
14. Tachov 11 0 1 10 6:65 1
Skupina B
12. kolo:
Neratovice – Meteor Praha 1:2, 0:5, Česká Lípa – Střešovice 1:0, 2:1, Kladno – Junior Praha 6:0, 3:0, Bohemians 1905 B – Děčín 5:1, 3:3, Most B – Teplice B 0:2, 3:1, Ústí n. L. – Sokolov B 4:1, 0:0, Sparta Praha B – Rakovník 4:3, 12:1.
Starší
1. Kladno 11 10 1 0 47:8 31
2. Meteor Praha 11 9 0 2 30:9 27
3. Sparta Praha B 11 8 0 3 28:13 24
4. Teplice B 10 7 0 3 26:15 21
5. Bohemians 05 10 6 1 3 19:15 19
6. Neratovice 11 5 1 5 17:14 16
7. Most B 11 4 1 6 20:20 13
8. Ústí n. L. 11 4 1 6 20:28 13
9. Česká Lípa 11 4 0 7 26:31 12
10. Střešovice 11 4 0 7 15:20 12
11. Rakovník 11 4 0 7 24:38 12
12. Děčín 11 4 0 7 15:29 12
13. Junior Praha 11 3 0 8 14:36 9
14. Sokolov B 11 1 1 9 8:33 4
Mladší
1. Sparta Praha B 11 9 2 0 59:10 29
2. Kladno 11 9 1 1 51:15 28
3. Meteor Praha 11 8 2 1 36:9 26
4. Střešovice 11 7 1 3 30:16 22
5. Bohemians B 10 6 2 2 28:17 20
6. Česká Lípa 11 6 1 4 23:25 19
7. Teplice B 10 4 3 3 23:22 15
8. Sokolov B 11 4 2 5 16:15 14
9. Ústí n.L. 11 4 2 5 16:17 14
10. Most B 11 3 3 5 20:24 12
11. Děčín 11 2 1 8 12:39 7
12. Junior Praha 11 2 0 9 7:35 6
13. Neratovice 11 1 2 8 8:37 5
14. Rakovník 11 0 0 11 6:54 0
Skupina C
12. kolo:
Nymburk – Ml. Boleslav B 2:0, 0:7, Hr. Králové B – Nový Bydžov 1:0, 1:4, Náchod/Deštné – Čáslav 2:0, 3:1, Vysoké Mýto – FK Kolín 1:1, 2:1, Liberec B – Pardubice B 2:2, 1:2, Žižkov – Letohrad 2:1, 7:0, Úpa – Slavia Praha B 0:6, 0:5.
Starší
1. Slavia Praha B 11 8 2 1 38:12 26
2. Náchod/Deštn. 11 7 2 2 19:7 23
3. Úpa 11 6 3 2 21:12 21
4. Letohrad 11 6 1 4 20:17 19
5. Žižkov 11 5 3 3 20:13 18
6. FK Kolín 11 5 2 4 20:16 17
7. Nový Bydžov 11 4 4 3 16:13 16
8. Hr. Králové 11 4 2 5 12:13 14
9. Pardubice 11 4 2 5 16:19 14
10. Vysoké Mýto 11 3 3 5 12:15 12
11. Čáslav 11 4 0 7 9:24 12
12. Liberec B 11 3 1 7 14:25 10
13. Nymburk 11 2 2 7 9:23 8
14. Ml. Boleslav 11 2 1 8 8:25 7
Mladší
 1, Slavia Praha B 11 11 0 0 79:3 33
2. Vysoké Mýto 11 10 0 1 51:14 30
3. Náchod/Dešt. 11 8 1 2 56:17 25
4. Nový Bydžov 11 8 0 3 40:26 24
5. Žižkov 11 7 2 2 43:14 23
6. Ml. Boleslav 11 7 1 3 33:17 22
7. Hr. Králové 11 5 1 5 31:33 16
8. FK Kolín 11 5 0 6 26:27 15
9. Úpa 11 3 2 6 25:33 11
10. Pardubice 11 3 0 8 18:44 9
11. Čáslav 11 2 1 8 18:23 7
12. Letohrad 11 2 0 9 8:45 6
13. Liberec B 11 2 0 9 9:58 6
14. Nymburk 11 0 0 11 4:87 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR
12. kolo:
SK Rakovník – Kutná Hora 4:1 (starší), 2:0 (mladší), Novo Kladno – Slaný 1:0, 1:2, AFK Kolín – Poděbrady 2:1, 1:3, Čelákovice – Brandýs/Boleslav 2:3, 2:3, Kladno B – Pš. Mělník 6:0, 3:0, Sedlčany – Nymburk 6:1, 2:3, Kročehlavy – Kralupy 3:2, 8:0, Neratovice – Sp. Příbram odloženo.
Starší
1. Brandýs/Bol. 12 8 4 0 40:16 28
2. SK Kladno B 11 8 3 0 50:7 27
3. Rakovník 12 7 2 3 33:18 23
4. Neratovice 11 7 1 3 27:13 22
5. Sp. Příbram 11 6 3 2 32:15 21
6. Kročehlavy 12 6 3 3 20:19 21
7. Čelákovice 12 6 1 5 20:12 19
8. Slaný 12 5 2 5 35:24 17
9. AFK Kolín 12 5 2 5 21:43 17
10. Novo Kladno 12 5 1 6 24:38 16
11. Poděbrady 12 3 4 5 21:27 13
12. Sedlčany 12 4 1 7 20:28 13
13. Nymburk 11 3 3 5 19:25 12
14. Pš. Mělník 12 2 3 7 18:32 9
15. Kutná Hora 12 2 0 10 15:42 6
16. Kralupy 12 0 1 11 11:47 1
Mladší
1. Rakovník 12 10 1 1 55:14 31
2. Sp. Příbram 11 8 1 2 33:12 25
3. SK Kladno B 11 8 1 2 31:11 25
4. Brandýs/Bol. 12 8 0 4 35:24 24
5. Poděbrady 12 8 0 4 24:25 24
6. Neratovice 11 7 2 2 45:12 23
7. Kročehlavy 12 7 2 3 30:15 23
8. Kutná Hora 12 7 0 5 25:27 21
9. Čelákovice 12 5 3 4 26:21 18
10. Nymburk 11 5 0 6 20:17 15
11. Slaný 12 4 1 7 27:37 13
12. Sedlčany 12 3 2 7 30:38 11
13. Pš. Mělník 12 3 1 8 13:28 10
14. Novo Kladno 12 2 1 9 14:33 7
15. AFK Kolín 12 1 0 11 6:53 3
16. Kralupy 12 0 1 11 7:54 1

DOROST – I. A TŘÍDA
Skupina A
10. kolo:
Loděnice – Zdice 2:5, Rudná – Libiš 2:4, Vysoký Újezd – Klecany 2:1, Lužná – FC Mělník 2:1, Velvary – Tn. Rakovník 2:5, Beroun – Hostouň 3:0, Nové Strašecí – Králův Dvůr 8:2. Dohrávka: Tn. Rakovník – Lužná 6:1.
1. Tn. Rakovník 10 10 0 0 62:8 30
2. Beroun 10 10 0 0 44:11 30
3. Hostouň 10 8 0 2 29:14 24
4. FC Mělník 10 6 1 3 21:21 19
5. Velvary 10 5 2 3 35:25 17
6. Zdice 10 4 3 3 23:31 15
7. Libiš 10 4 1 5 13:19 13
8. Vysoký Újezd 10 4 0 6 27:33 12
9. Lužná 10 3 2 5 19:29 11
10. Nové Strašecí 10 3 1 6 24:26 10
11. Králův Dvůr 10 3 0 7 26:35 9
12. Rudná 10 2 0 8 14:31 6
13. Klecany 10 1 2 7 10:32 5
14. Loděnice 10 1 0 9 6:38 3
Skupina B
10. kolo:
Mn. Hradiště – Sn. Poděbrady 8:0, Krnsko – Bakov n. Jiz. 2:1, Luštěnice – Byšice 1:3, Velký Borek – Brandýs/Boleslav B 3:0, Milovice – Semice 2:3, Dol. Bousov – Čejetice 2:4, Pěčice-Všechlapy 7:1.
1. Mn. Hradiště 10 9 1 0 48:8 28
2. Bakov n. J 10 7 1 2 41:10 22
3. Čejetice 10 6 2 2 31:15 20
4. Byšice 10 6 1 3 28:22 19
5. Velký Borek 10 6 0 4 31:22 18
6. Pěčice 10 5 1 4 33:22 16
7. Semice 10 4 3 3 34:22 15
8. Brandýs/Bol. B 10 5 0 5 36:35 15
9. Luštěnice 10 5 0 5 14:19 15
10. Krnsko 10 4 0 6 13:29 12
11. Sn. Poděbrady 10 2 2 6 10:34 8
12. Dol. Bousov 10 2 1 7 11:23 7
13. Všechlapy 10 1 2 7 9:50 5
14. Milovice 10 1 0 9 8:36 3
Skupina C
10. kolo:
Jirny – Pečky 5:0, Malešov – Polepy 1:6, Zeleneč – Český Brod 3:1, FK Kolín B – Libodřice 5:1, Uhl. Janovice – Kunice 1:3, Ovčáry – Velim B 1:7, Kouřim – Říčany 2:1.
1. Velim B 10 9 0 1 47:11 27
2. Jirny 10 8 2 0 37:10 26
3. Kunice 9 8 1 0 36:3 25
4. Polepy 9 6 0 3 32:21 18
5. Zeleneč 10 5 2 3 22:15 17
6. Pečky 10 5 1 4 30:22 16
7. FK Kolín B 9 4 0 5 26:29 12
8. Český Brod 10 4 0 6 24:29 12
9. Říčany 10 3 2 5 20:21 11
10. Malešov 10 3 2 5 24:28 11
11. Uhl. Janovice 10 3 1 6 19:33 10
12. Ovčáry 10 2 1 7 19:45 7
13. Kouřim 9 2 0 7 24:37 6
14. Libodřice 10 0 0 10 5:61 0
Skupina D
10. kolo:
Podlesí – Jílové 4:3, Milín – Dobříš 4:5, Mirošovice – Teplýšovice 6:1, Jankov – Benešov B 4:2, Týnec n. S. – Votice 1:3, Lety – Sedl./Prčice 3:1, Nový Knín – Petrovice 2:2.
1. Dobříš 10 9 1 0 43:6 28
2. Jankov 10 6 1 3 30:19 19
3. Lety 10 6 0 4 18:32 18
4. Benešov B 10 5 2 3 20:16 17
5. Votice 10 5 2 3 21:18 17
6. Nový Knín 10 5 2 3 23:29 17
7. Jílové 10 5 1 4 30:13 16
8. Mirošovice 10 4 1 5 23:19 13
9. Sedl./Prčice 10 4 0 6 17:22 12
10. Týnec n. S 10 4 0 6 16:21 12
11. Milín 9 3 1 5 19:21 10
12. Petrovice 10 2 2 6 19:36 8
13. Podlesí 10 2 1 7 14:30 7
14. Teplýšovice 9 2 0 7 16:27 6

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
12. kolo:
Tn. Rakovník – SK Kladno B 0:9 (starší), 1:0 (mladší), Pš. Mělník – Benešov 0:3, 2:3, AFK Kolín – Čelákovice 1:3, 4:1, Vlašim – Brandýs/Boleslav 0:0, 0:2, Velký Borek – Mn. Hradiště 1:0, 0:1, Králův Dvůr – Lysá n. L. 2:3, 2:0, Kutná Hora – Kosmonosy 2:1, 1:2, Sp. Příbram-Sedlčany 1:7, 2:3.
Starší
1. SK Kladno 12 11 1 0 47:5 34
2. Benešov 12 10 1 1 37:7 31
3. Sedlčany 12 9 1 2 51:20 28
4. V. Borek 12 7 4 1 27:10 25
5. Sp. Příbram 12 7 2 3 45:16 23
6. Kutná Hora 12 7 0 5 28:18 21
7. Lysá n. L. 12 6 0 6 16:25 18
8. Brandýs/Bol. 12 5 2 5 20:15 17
9. Kosmonosy 12 5 2 5 26:25 17
10. Pš. Mělník 12 4 0 8 19:25 12
11. Čelákovice 12 4 0 8 16:31 12
12. Vlašim 11 3 1 7 10:28 10
13. Králův Dvů 12 3 1 8 13:57 10
14. Mn. Hradiště 11 2 2 7 8:22 8
15. AFK Kolín 12 1 4 7 12:34 7
16. Tn. Rakovnik 12 0 1 11 6:43 1
Mladší
1. Benešov 12 11 1 0 64:7 34
2. Sedlčany 12 10 2 0 60:12 32
3. Kosmonosy 12 9 1 2 33:13 28
4. Vlašim 11 8 0 3 29:10 24
5. Tn. Rakovník 12 7 1 4 23:16 22
6. Pš. Mělník 12 6 1 5 36:19 19
7. AFK Kolín 12 6 1 5 29:20 19
8. Brandýs/Bol. 12 6 0 6 25:21 18
9. SK Kladno 12 5 2 5 16:17 17
10. Čelákovice 12 5 2 5 25:33 17
11. Králův Dvůr 12 4 0 8 14:34 12
12. Mn. Hradiště 11 3 1 7 8:39 10
13. Lysá n. L. 12 3 1 8 10:45 10
14. Kutná Hora 12 3 0 9 14:28 9
15. Sp. Příbram 12 2 1 9 16:31 7
16. Velký Borek 12 0 0 12 3:60 0

ŽÁCI – I. A TŘÍDA
Skupina A
10. kolo:
SK Rakovník B – Beroun 1:2 (starší), 0:2 (mladší), Milín – Dobříš 0:8, 0:15, Kročehlavy – Odolena Voda 1:0, 0:1, Slaný – Brandýsek 1:2, 4:0, Sp. Kladno – Mníšek p. B. 1:0, 1:3, N. Strašecí – Jun. Kralupy 4:0, 6:1.
Starší
1. Sp. Kladno 9 9 0 0 43:5 27
2. N. Strašecí 8 7 0 1 32:12 21
3. Kročehlavy 8 6 0 2 20:10 18
4. SK Rakovník B 9 5 1 3 10:6 16
5. Beroun 8 5 0 3 23:15 15
6. Dobříš 9 4 1 4 18:28 13
7. Kralupy 8 4 0 4 19:12 12
8. Mníšek p. B. 9 3 2 4 13:14 11
9. Odolena Voda 9 2 1 6 14:23 7
10. Milín 8 1 1 6 12:41 4
11. Slaný 8 1 0 7 13:25 3
12. Brandýsek 9 1 0 8 4:30 3
Mladší
1. Odolena Vo 9 7 2 0 44:5 23
2. Dobříš 9 7 1 1 54:10 22
3. Sp. Kladno 9 6 1 2 28:8 19
4. Slaný 8 5 1 2 30:6 16
5. Kročehlavy 8 4 1 3 25:11 13
6. Beroun 8 4 1 3 22:18 13
7. Mníšek p. 9 4 1 4 18:19 13
8. N. Strašec 8 3 2 3 17:16 11
9. SK Rakovní 9 3 0 6 18:25 9
10. Jun. Kralu 8 1 1 6 16:26 4
11. Brandýsek 9 1 1 7 13:58 4
12. Milín 8 0 0 8 3:86 0
Skupina B
10. kolo:
Benátky n. J. – Nymburk B 10:0, 3:0, FC Mělník – Sadská 5:1, 3:1, Boh. Poděbrady – Český Brod 2:8, 3:3, Libiš – Brandýs/Boleslav B 2:2, 2:0, Jestřabí Lhota – Semice 2:1, 6:0, Velim – Milovice 2:0, 4:0.
Starší
1. Brandýs/Bol. B 10 8 1 1 43:14 25
2. Velim 9 8 0 1 45:6 24
3. Benátky n. J. 10 7 1 2 47:6 22
4. Libiš 9 5 2 2 19:18 17
5. Český Brod 9 4 2 3 25:15 14
6. Nymburk B 9 3 3 3 18:25 12
7. Milovice 9 3 2 4 5:19 11
8. B. Poděbrady 9 3 2 4 20:36 11
9. FC Mělník 9 3 1 5 14:20 10
10. Jestřabí Lhota 9 3 0 6 8:25 9
11. Sadská 9 2 1 6 16:24 7
12. AFK Pečky 9 1 3 5 7:32 6
13. Semice 10 1 0 9 14:41 3
Mladší
1. Libiš 9 7 2 0 52:5 23
2. Velim 9 7 2 0 40:8 23
3. Nymburk B 9 7 1 1 46:6 22
4. Brandýs/Bol. 10 7 1 2 42:14 22
5. FC Mělník 9 5 0 4 24:14 15
6. B. Poděbrady 9 4 2 3 34:24 14
7. Milovice 9 4 1 4 18:22 13
8. Český Brod 9 3 3 3 29:11 12
9. Benátky n. J. 10 2 3 5 11:25 9
10. AFK Pečky 9 2 2 5 11:30 8
11. Jestřabí Lhota 9 2 1 6 9:36 7
12. Sadská 9 1 0 8 8:55 3
13. Semice 10 0 0 10 3:77 0
Skupina C
10. kolo:
Votice – Čerčany 0:2, 3:2, Jesenice – Benešov B 4:2, 1:8, Týnec n. S. – Kunice 1:0, 3:1, Dobřejovice – Kouřim 4:0, 5:1, Sedl./Prčice – Říčany 0:3, 1:4, Sázava – Čáslav B odloženo.
Starší
1. Říčany 9 8 0 1 33:7 24
2. Čerčany 9 8 0 1 32:9 24
3. Týnec n. S 9 7 0 2 24:9 21
4. Kunice 8 6 0 2 35:8 18
5. Sedl./Prčice 9 6 0 3 20:20 18
6. Dobřejovice 10 5 0 5 22:27 15
7. Benešov B 9 4 0 5 15:19 12
8. Jesenice 9 3 0 6 27:23 9
9. Sázava 8 3 0 5 13:18 9
10. FK Kolín B 8 2 1 5 16:26 7
11. Čáslav B 8 2 1 5 10:36 7
12. Kouřim 9 1 1 7 6:22 4
13. Votice 9 0 1 8 8:37 1
Mladší
1. Týnec n. S 9 8 1 0 38:5 25
2. Čáslav B 8 8 0 0 34:3 24
3. Votice 9 7 0 2 31:14 21
4. Dobřejovice 10 5 0 5 33:28 15
5. Benešov B 9 4 2 3 26:17 14
6. Kunice 8 4 1 3 27:9 13
7. Čerčany 9 3 3 3 18:14 12
8. FK Kolín B 8 4 0 4 16:13 12
9. Říčany 9 3 2 4 14:13 11
10. Kouřim 9 2 2 5 13:22 8
11. Sedl/Prčice 9 2 0 7 15:47 6
12. Sázava 8 1 1 6 12:35 4
13. Jesenice 9 0 0 9 6:63 0

Autor: Vlastimil Dudáček

27.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Miroslava Jouzová - knihovnice, historička, baráčnice.

Miroslava Jouzová: Nejvíce mě baví spojovat

Ve čtvrtek 16.listopadu se slavnostně otevřel nově zrekonstruovaný Sběrný dvůr Dobříš.
12

Dobříšský sběrný dvůr už funguje

Co někdo nechce, může jinému pomoci

Dobříš - V Dobříši spouští projekt, při kterém lidé mohou donést věci, které už nepotřebují, aby je mohl zdarma využít někdo jiný. Nosit věci je možné na sběrné místo ve společnosti Dokas Dobříš. Důvodem je nové využití věcí, které mohou ještě dále sloužit a tím šetřit životní prostředí a také pomoci těm, kteří na nákup nových věcí nemají prostředky.

Díky gólu Marka Kodra přivezli fotbalisté Příbrami důležité tři body z Pardubic

Pardubice /FOTOGALERIE/ – Fotbalisté Příbrami zajížděli k utkání patnáctého kola FNL na půdu Pardubic. V zápase čtvrtého týmu tabulky s pátým šlo opravdu o hodně. Vítěz tohoto střetnutí by se totiž ještě více přiblížil úplnému čelu tabulky a těsně před koncem podzimní části by si vytvořil lepší pozici pro jaro. Po závěrečném hvizdu rozhodčího mohla na konci tohoto vyrovnaného duelu slavit Příbram, která si díky brance Marka Kodra z nastaveného času, odvezla z Pardubic velmi důležité tři body, za vítězství 2:1.

Potvrzeno: Na Staroměstském náměstí bude stát vánoční strom z Roztok

Roztoky - Když v polovině října obletěla médii zpráva, že letošní vánoční strom pro pražské Staroměstské náměstí bude pocházet z Roztok u Křivoklátu, jisté to nebylo. Nejen agentura, která kácení a převoz stromu na místo zajišťuje, trnula a čekala na výsledky nutného dendrologického výzkumu, který měl u stromu odhalit případné neduhy. Napětí přiznala i starostka Roztok Lenka Peterková, když Deníku potvrdila, že to, o jaký strom případně půjde, vlastně ještě vůbec není jisté. 

Byt jako investice? Splátky vás vyjdou dráž

Sníte o vlastní nemovitosti, která bude vydělávat za vás? Fajnová myšlenka, ale neoplýváte-li tučným kontem, vše si pořádně spočítejte. Cesta k úvěru bude totiž náročnější. Tedy pokud přiznáte váš skutečný záměr. Zda se takový úvěr vyplatí, přibližuje Lucie Drásalová, hypoteční analytička Partners.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT