Vše podstatné se odehrálo již v prvním poločase. Na brzkou trefu domácích odpověděl přesnou hlavičkou Januška. Jenomže před odchodem do kabin se Třinečtí trefili podruhé. A jak se později ukázalo, byl to zásah rozhodující.

Po změně stran už se totiž ani jeden z týmů neprosadil. Příbram měla sice míč častěji na svých kopačkách, ale zakončení nezvládla. Třinec hrozil z brejků a slavil druhou výhru v sezoně, což je jeho nejlepší vstup do sezony za posledních osm let.

Zato Příbram po sestupu z první ligy ani na druhý pokus nezvítězila. Další pokus bude mít v domácím duelu proti Vlašimi.

„Po prohře jsem vždycky zklamaný. Dostali jsme laciné góly. Měli jsme nějaké šance, ale mrzí mě zejména výkon mužstva v prvním poločase. Na můj vkus tam bylo málo moderního přístupu. Čekal jsem od prvních dvou kol více, ale jsem soudný. V rozhodujících fázích se ještě projevuje taková ta nezkušenost a nesehranost,“ komentoval zápas příbramský trenér Josef Csaplár.

Třinec - Příbram 2:1 (2:1)
Branky: 11. Juřena, 42. Reintam - 13. Januška.
Příbram: Boháč - Průcha, Kvída, Zápotočný, Skácel - Januška, Holý (76. Ric), Tregler (46. Tarczal), Grajciar, Kukec (46. Danoski) - Ayong.