„Povedl se nám vstup do utkání. V první minutě ještě Pilousková přestřelila, ale hned z druhé akce jsme skórovali," popsal začátek zápasu příbramský trenér Martin Šrámek. Chvíli po gólu Smíškové se prosadila po rohu ve skrumáži před brankou Boukalová. V závěru první půle ještě domácí tým snížil z trestného kopu, ale drama se nekonalo.

Také čtěte: Demolice mostu u Skalky: auta jezdí po rampách

„Ve druhém poločase jsme již nedominovali tak, jako v prvním poločase, což bylo zaviněno velice tvrdou hrou domácího celku. Přesto jsme skóre navyšovali," vrátil se ke druhé půli Šrámek. Po hodině hry se k odraženému míči dostala Pilousková, pohrála si s domácí obranou a střelou k tyči nedala domácí brankařce šanci. Výsledek pak uzavřela Branžovská, když po narážečce s Pilouskovou prošla před domácí brankařku a poslala míč k tyči.

V dalším kole čeká příbramské hráčky šlágr proti lídrovi tabulky.

Blatná – Příbram 1:4 (1:2)Branky: 40. Velíšková – 2. Smíšková, 10. Boukalová, 60. Pilousková, 87. Branžovská.
Příbram: Tkáčová – Dědinová (71. Blahovcová), Kočová, Boukalová, Koubková (46. Řezáčová) – Kopáčková, I. Císařová, Branžovská, Vavrušková (46. Bočinská) – Pilousková, Smíšková (78. Vylitová)

Ostatní výsledky 15. kola: Borovany – VS Plzeň 2:4, Mabapa – Hradiště 0:4, Kaplice – Protivín 11:0, Hrádek – Jind. Hradec 12:0