Ze součtu 544 hlasovacích kuponů, které do redakce Příbramského deníku dorazily, získal Capouch 173 hlasů. Na druhém místě skončil obránce Dalekých Dušníků Jaroslav Houdek, který si od čtenářů vysloužil 118 hlasů. Na pomyslný stupínek pro vítěze se dostali se shodným počtem 40 hlasů ještě Lukáš Kordule z Rosovic a Vojtěch Machač ze Spartaku Příbram.

Pavel Capouch se třetím vítězstvím v řadě příliš nepočítal, ale o to více je potěšen, že si v anketě připsal další vítězství. „Anketu jsem samozřejmě sledoval, protože sleduji vše, kde se objevuje moje jméno. Dostal jsem od známých informaci, že jsem opět mezi nominovanou šestnáctkou fotbalistů, ale abych řekl pravdu, vítězství jsem opravdu nečekal. Ve výběru byla spousta výborných fotbalistů, o to více si svého prvenství vážím a chtěl bych poděkovat všem, kteří mi poslali hlasy,“ řekl Pavel Capouch.

Co je hlavním důvodem, že v anketě triumfoval již potřetí v řadě? Pavel Capouch jedno vysvětlení našel. „V předchozích letech dával hlasy dohromady vždy můj táta. Letos však nemohl ze zdravotních důvodů, ale vím, že mě podporovali známí a také spousta fanoušků sedlčanského fotbalu. Jelikož je naše fanouškovská základna opravdu velká, jde možná o hlavní důvod, proč jsem zvítězil už potřetí v řadě,“ uvedl čtyřiatřicetiletý brankář.

Ovšem samozřejmě nelze opomenou jeho skvělé výkony, které předváděl v brance Tatranu Sedlčany. „Pavel je zkušený hráč, ze kterého vyzařuje klid. Těží ze svých vynikajících fyzických parametrů. Je to penaltový mág a týmu takto pomohl získat důležité body,“ řekl asistent trenéra Vlastimil Zelenka.

Zda-li bude Pavel Capouch v příštím roce útočit na čtvrté vítězství za sebou, zatím není jasné. „Samozřejmě bych se rád ucházel o vítězství i v následujícím roce, ale v současné době jsem po operaci kolena, musím se nejdříve úplně uzdravit. To je momentální priorita, od které se vše bude odvíjet,“ dodal Pavel Capouch.

Další pořadí:
5. J. Pouček (Nový Knín) – 35, 6. Š. Maryška (MFK Dobříš) – 31, 7. V. Šrain (MFK Dobříš) – 30, 8. M. Boháč (1. FK Příbram) – 25, 9. J. Tregler (1. FK Příbram – 19, 10. M. Máša (Stará Huť) – 15, 11. M. Vašek (Sp. Příbram) – 7, 12. D. Königsmark (Milín) – 6, 13. M. Hanáček (Luhy) – 4, 14. J. Herink (Drahlín) – 2.