Divize staršího dorostu: Doubravka – Sedlčany 4:2 (Trojanec, Leissig, Řehoř, Svítek – Matoušek, Nováček), Dobříš – Přeštice 4:3 po pen. (Chýla 2, Korynta – Fabián 2, Šesták), Sp. Příbram – Klatovy 5:1 (Prýmek 2, Klián, Berka, Dvořák – Partyngl).

Divize mladšího dorostu: Doubravka – Sedlčany 0:4 (Kouklík 3, Beňo), Dobříš – Přeštice 2:1(Rehák, Soukup – Hrubý), Sp. Příbram – Klatovy 1:3 (Bažant – Aizner, Marek, Kapusta).

I. A třída dorostu: Kročehlavy – Bohutín 2:3 (Šlemenda, Oubrecht – Malý, Čížek, Říha), Červený Újezd – Milín 3:0 (Toms 2, Král).

Krajský přebor starších žáků: Dobříš – Povltavská FA 1:7 (Pinc – Mytryuk 2, Pinc (vl.), Novák, Mrázek, Wachmann, Matoušek), Sedlčany – SK Rakovník (Štemberk), Tn. Rakovník – Sp. Příbram 1:1 (Bohatý – Kočí).

Krajský přebor mladších žáků: Dobříš – Povltavská FA 4:2 (Mareš 2, Škodný, Prusík – Hajnal, Bílý), Sedlčany – SK Rakovník 3:0 (Pšenička, Habart, Novák), Tn. Rakovník – Sp. Příbram 6:2 (Alexij 2, Šnidl, Lev, Pergnerová, Kuthanová – Bečvář 2).

Okresní přebor dorostu: Podlesí – Jesenice 2:2 (Procházka, Mařan – Burda, Beran), Rožmitál – Petrovice 7:1 (Podlena 3, Hajník, Novák, Havelka – Schwarz), Březnice/Bělčice – Dol.Hbity/Zduchovice 4:4 (Hudeček 2, Škudrna, Valta – Čureja, Diče, Kadlec, Doubrava).

Přeborník starších žáků: Nový Knín – Obecnice 2:3 (Mařík, Dvořáček – Janák 2, Strniště), Petrovice – Sedlec/Prčice 5:0 (Mikota 2, Mladý 2, Studený), Kamýk – Rožmitál 0:9 (Turek 3, Novák 3, Podlena, Sladký, Štěrba), Bohutín – Březnice 11:1 (Vítek 3, Teska 2, Novák 2, Karas 2, Malecký, Šípek – Bartůněk).

III. třída starších žáků: Drahlín – Podlesí 3:1 (Skierski, Šrajn, Míka – Kabíček), Nová Ves p. Pleší – Jince/Felbabka 2:4 (Kohl, Petrák – Smilenov 2, Vejr, Fenik).
Přeborník mladších žáků: Nový Knín – Sedlčany B 3:4 (Rampas, Dvořáček, Pavlík – Barták 3, Pešta), Podlesí/Obecnice – Rožmitál 2:6 (Pustějovský 2 – Štěrba 2, Buchta 2, Vlasák, Jeníček), Rožmitál – Nový Knín 15:0 (Vlasák 7, Buchta 3, Žibrid 2, Habada, Holec, Štěrba).

III. třída mladších žáků: Pičín/Višňová – Bohutín 6:2 (Kosan 5, Kočárek – Thomas 2), Březnice – Daleké Dušníky 13:2 (Vrátný 5, Kostínek 4, Máša 2, Košta, Šedivý, Mikeš – Klos, Plavec), Dublovice – Počepice 3:2 (Slaba 2, Mondrik – Tureček, Bejšovec), Milín – Prostřední Lhota 22:0 (Klouda 6, V. Farář 5, Hrtig 2, Mora 2, Bláha 2, J. Farář, Buch, Gergel, Louda, Veverka).

Přeborník starší přípravky: Dobříš – Sedlčany 4:10 (Kořínek, Micka, Panuška, Ježek – Vondra 3, Barták 3, Pudil 2, Dembelé, Stibor), Březnice – Sp. Příbram 6:7 (Korecký 2, Kostínek 2, Sedláček, Šedivý – Sirotek 4, Dvořák, Pelcl, Prendký), 1. FK Příbram – Dobříš 15:9 (Janouch 8, Poledník 3, Lesák 2, Ho 2 – Micka 6, Lohr 3), Sedlčany – Březnice 20:13 (Barták 7, Vondra 5, Hodouš 4, Pešta 2, Stibor, Pudil – Kostínek 3, Sedláček 2, Bartůněk 2, Korecký 2, Vácha 2, Hokr, Šedivý).

Okresní přebor starší přípravky B – jaro: Kosova Hora – Jesenice 6:7, Stará Huť – Rožmitál 9:5, Jesenice – Milín 10:11.

Okresní přebor starší přípravky C – jaro: Láz – Sedlčany B 8:17, Tochovice – Dobříš 4:11, Dobříš – 1. FK Příbram B 6:11, Bohutín – Láz 9:4.

Okresní přebor starší přípravky D – jaro: Rosovice – Prostřední Lhota 8:1, Pičín – Nový Knín 8:12, Obecnice – Višňová 8:6.

Přeborník mladší přípravky: Milín – Stará Huť 21:8, Nový Knín/Prostřední Lhota – Kosova Hora 9:18, Březnice – Sedlčany 10:11.

Okresní přebor mladší přípravky B – jaro: Sp. Příbram – Daleké Dušníky 24:6, Bohutín – Dobříš 3:28, 1. FK Příbram – Višňová 51:0.

Okresní přebor mladší přípravky C – jaro: Sp. Příbram B – Počepice 8:23, Nová Ves pod Pleší – Jesenice 24:7.