Ohlas byl v minulých ročnících hodně znatelný, i v době internetu a elektronické pošty dorazily do redakce stovky z novin vystřižených hlasovacích kuponů a začalo veliké sčítání.

Vítězem posledního ročníku se stal sedlčanský brankář Pavel Capouch, který tak obhájil své vítězství a letos zaútočí na hattrick.

Cílem ankety není najít nejlepšího hráče působícího na Příbramsku, což ani objektivně nelze zjistit, nýbrž najít toho, kdo má nejen fotbalové kvality, ale umí diváky i bavit a má svoje fanoušky.

A jak svému oblíbenci pomoci? Vepište jeho jméno do anketního lístku (pouze jedno jméno), který bude až do 30. března 2018 každý den (kromě neděle) vycházet v tištěném vydání Příbramského deníku a zašlete ho na adresu Příbramský deník, Pražská 7, 261 81 Příbram nebo ho doručte přímo do redakce.

Vítězný fotbalista se může těšit opět na pěknou plaketu, kterou mu předáme na některém z utkání jeho mužstva.

Vy čtenáři v následujících týdnech rozhodnete, kdo v dalším pokračování ankety vystoupí na nejvyšší stupínek. Bude to opět Pavel Capouch?

Nominovaní fotbalisté:

Marek Boháč
Klub: 1. FK Příbram
Post: Brankář
Věk: 29 let
Charakteristika hráče: Jedním slovem jistota. Dlouhodobě dodává stabilní výkony a v těžkých chvílích dokáže vytáhnout vynikající zákrok, kterým svůj tým podrží. 

Štěpán Maryška
Klub: MFK Dobříš
Post: Útočník
Věk: 25 let
Charakteristika hráče: Je komplexním fotbalistou. Má dobrou rychlost, hru tělem, hlavou a umí zakončit levou i pravou nohou. Brankáři z něj mají hrůzu, protože každou sezonu dává spoustu gólů.

Matěj Štochl
Klub: SK Tochovice
Post: útočník
Věk: 28 let
Charakteristika hráče: V I. A třídě využívá zkušenosti, které získal v 1. FK Příbram nebo Bohemians Praha. Svou kvalitou řadu hráčů převyšuje a to se odráží i na jeho výborných statistikách.

Lukáš Kordule
Klub: TJ Sokol Rosovice
Post: střední záložník
Věk: 26 let
Charakteristika hráče: Fotbalista, který je dobře fyzicky vybavený. Zdobí přehled a kvalitní přihrávka. Jeho největším přínosem pro tým je, že dodává hře Rosovic tvář a potřebný klid.

David Königsmark
Klub: Ligmet Milín
Post: záložník
Věk: 25 let
Charakteristika hráče: Rychlonohý fotbalista s velmi dobrým zakončením. Je jedním z hlavních strůjců milínské podzimní jízdy okresním přeborem. Trenéři by se bez něj těžko obešli.

Pavel Capouch
Klub: TJ Tatran Sedlčany
Post: brankář
Věk: 34 let
Charakteristika hráče: Často drží svůj tým svými zákroky nad vodou. Nejednou sklidil slova chvály od semických spoluhráčů a funkcionářů. Nepanikaří, těží ze svých zkušeností.

Jaroslav Houdek
Klub: Sokol Daleké Dušníky
Post: obránce
Věk: 25 let
Charakteristika hráče: Neústupný a velmi důrazný obránce, přes kterého prochází soupeřovi hráči velmi těžko. Jeho doménou je hra hlavou a opírá se rovněž o kvalitní rozehrávku.

Karel Herink
Klub: Sokol Drahlín
Post: Útočník
Věk: 24 let
Charakteristika hráče: Je dlouhodobě hlavní útočnou silou Drahlína. Zákonitě je tak jeho hlavní předností zakončení. Dokáže ale také podržet míč a uvolnit se v soubojích jeden na jednoho.

Marek Máša
Klub: TJ Stará Huť
Post: útočník
Věk: 34 let
Charakteristika hráče: Obrovitý útočník Staré Hutě, který se jen horko těžko odděluje od míče. Dokáže si balon pokrýt, dokáže přejít přes soupeře a ještě přesně zakončit.

Vojtěch Machač
Klub: SK Spartak Příbram
Post: obránce
Věk: 24 let
Charakteristika hráče: Neúnavný krajní obránce, který je znám svou zarputilostí a nevypustí ani jeden souboj. Ve své levé noze má dynamit, což už poznalo několik gólmanů.

Jaroslav Tregler
Klub: 1. FK Příbram
Post: obránce
Věk: 22 let
Charakteristika hráče: Je mladý, přesto z něj vyzařuje klid. Opora zadních řad, kde sbírá centrované míče směřující do šestnáctky. Dobře čte hru, má dobrý nákop a rozehrávku.

Martin Vašek
Klub: SK Spartak Příbram
Post: záložník
Věk: 19 let
Charakteristika hráče: Mladý talentovaný fotbalista, který těží ze své rychlosti a velmi dobré práce s míče. Díky těmto přednostem se přes svůj nízký věk rychle zabydlel v sestavě Spartaku.

Josef Pouček
Klub: SK Nový Knín
Post: útočník
Věk: 21 let
Charakteristika hráče: Rozený střelec. Svému mužstvu je však prospěšný i tím, že vybojuje velké množství faulů. Ze standartek následně těží on sám i spoluhráči.

Lukáš Brotánek
Klub: TJ Tatran Sedlčany
Post: záložník
Věk: 24 let
Charakteristika hráče: Jeden ze základních stavebních kamenů Tatranu Sedlčany. Poctivý hráč, který pracuje pro mužstvo. Kromě toho však dokáže být také velmi produktivní.

Václav Šrain
Klub: MFK Dobříš
Post: záložník
Věk: 25 let
Charakteristika hráče: Neúnavný dříč je stále v pohybu, jeho kondice je nevyčerpatelná. Díky tomu je často u míče. Sbírá velké množství asistencí a dokáže se prosadit také střelecky. 

Martin Hanáček
Klub: Sparta Luhy
Post: záložník
Věk: 26 let
Charakteristika hráče: Šikovný fotbalista, který dokáže být kreativní, ale zároveň mu nedělá problém ani důraz. Proto Sbírá nejen góly, asistence, ale i velké množství karet.