„Na zápas se Slavií, jsme se moc těšili. Věděli jsme, že máme na to, abychom tento zápas zvládli. A od první minuty bylo vidět, že to bude velmi dobrý zápas. My jsme nepustili soupeře do žádné šance a naopak jsme měli dvě slibné situace, k tomu abychom se prosadili. Po třiceti minutách však bylo po všem,“ narážel trenér Daniel Huňa na klíčový okamžik celého utkání, kterým bylo vyloučení příbramského obránce Jana Dolejše.

„Po souboji za hranicí pokutového území byl faulován domácí hráč Slavie a rozhodčí bez váhání vytáhl červenou kartu. V tu chvíli jsme museli sáhnout do sestavy a začít hrát úplně jinou hru, než kterou se chceme prezentovat,“ litoval kouč.

Oslabení Středočeši poté odolávali tlaku domácích téměř až do konce prvního poločasu, dvě minuty před naplněním jeho hrací doby ale zaznamenal gól do šatny Toula.
Po přestávce už hostům v deseti postupně docházely síly a Slavie přidala další tři branky, když se nejprve trefil Bárta, po něm zamířil do vlastní branky Vokurka a skóre zápasu uzavřel tři minuty před koncem Šubert. „Po zápase jsem viděl velké zklamání,“ konstatoval Huňa, který ovšem výkon svých svěřenců ocenil. „Kluci makali, až do poslední minuty a určitě získali nové zkušenosti.“