OUTSIDER KLADL ODPOR POUZE DO PŘESTÁVKY

Podlesí nezačalo doma proti Zavidovu dobře a po dvaceti minutách a brance Žďánského prohrávalo. Ovšem od té doby šel výkon domácího celku výrazně nahoru a přesně po osmi minutách, přišlo vyrovnání, o které se postaral Branžovský. Další důležité momenty se odehrály až po přestávce. Těsně před tím, než uplynula hodina hry, rozradostnil domácí publikum Hájek, který otočil skóre. Zavidov se následně snažil o vyrovnání a s postupujícím časem stále více otevíral zadní vrátka. V závěrečných třech minutách toho využili Hájek s Branžovským, kteří svými druhými zásahy v utkání zvýšili na 4:1 a dali svému týmu definitivní jistotu vítězství.

NADĚJE NA BODY ZHASLA UŽ V PRVNÍM POLOČASE

Tochovice sice byly proti Míšku pod Brdy jasným favoritem, ale vůbec jim nevyšel vstup do utkání, když už v 6. minutě otevřel skóre Kindel. Špatný vstup se na výkonu domácích podepsal a ani další průběh první půle se svěřencům Miloše Nepivody nevydařil. Nejprve ve 26. minutě zvýšil Poslední a když se těsně před odchodem do kabin trefili ještě Kindel s Radou, bylo prakticky rozhodnuto. Navíc hned po změně stran přidal pátý úspěch hostů opět Poslední. Zápas se pak už jen dohrával a čestné trefy se šest minut před koncem dočkaly i Tochovice, Macek ale pouze zkorigoval na 1:5.

ŠEVCI SI NEDOKÁZALI PORADIT SE SIEGLEM

Nový Knín čekala v Jílovišti těžká práce, což se potvrdilo už v první půlhodině. Domácí na hřišti jasně dominovali a zásluhou Horsta Siegla mladšího si vypracovali dvoubrankový náskok. Ševci soupeřovu branku za poločas prakticky neohrozili a mohli být rádi, že v poločase neprohrávali vyšším rozdílem.

„Jíloviště ukázalo, že má velkou kvalitu a právem se nachází na třetím místě v tabulce. Hrálo se prakticky jen na jednu branku,“ přiznal záložník Nového Knína Miroslav Durdil. Po přestávce se obrázek hry nezměnil. Domácí Janoušek rychle přidal třetí gól a Jíloviště směřovalo k pohodlnému vítězství. Jiskřičku naděje pro hosty vykřesal v 57. minutě Lukáš Vostý, ale to bylo ze strany Nového Knína vše. Domácí naopak přidali, díky Jiráňovi s Janouškem, další dvě branky a zvítězili jasně a zaslouženě 5:1.