I. B třída: Příbramským zástupcům se dařilo! Padly jenom Daleké Dušní

Příbramsko – I ve fotbalové I. B třídě skupině E má příbramský okres několikanásobné zastoupení. O uplynulém víkendu zavítalo béčko Dobříše do Hostomic, béčko Sedlčan hrálo v proti týmu AFK Loděnice, Sedlec/Prčice přivítal na svém hřišti Chlumec, Daleké Dušníky změřily síly s béčkem Králova Dvora. Došlo také na derby Rožmitálu s Petrovicemi.

17.10.2017

Zástupci z okresu Příbram bojovali v I. B třídě převážně úspěšně.Foto: Deník/ Jan Bežo

DOBŘÍŠ ROZHODLA V PRVNÍM POLOČASE

Dobříšští hráči si proti Hostomicím vytvářeli nebezpečné příležitosti. Nebylo tak divu, že o svém vítězství rozhodli už v úvodu. V 6. minutě Junek přesnou střelou k tyči. O chvíli později se protlačil do šance Karas a navýšil skóre. Neuplynula ani půlhodina a Rozsypal našel Junka a jeho přihrávku proměnil Liška.

Ve druhé půli mohli hosté soupeř i nadělit ještě více branek, ale Jechort, dvakrát Karas, Junek, dvakrát Liška, ani Mann své šance neproměnili. Navíc Mann, Liška a Horáček stříleli do tyče. Brankář Weber tak potřetí vychytal nulu a mužstvo se tak nadále drží ve špičce I.B třídy.

SEDLČANY VYHRÁLY, ALE PŘIŠLY O HAASE

Duel Sedlčan nenabídl vzhledem k terénu v Loděnici příliš pohledný duel. Hra se odehrávala především ve středu hřiště, bez velkého tlaku jednoho z týmů. Hosté ale byli ve svých šancí efektivnější a dokázali si v prvním dějství vytvořit náskok dvou branek. Ve druhém poločase byl po penaltovém zákroku vyloučen domácí hráč a Sedlčany přidali z penalty třetí gól. bylo téměř rozhodnuto, ale místo toho aby se zápas v klidu dohrál, začaly padat další červené karty. Nejdříve ji obdržel za oplácení sedlčanský Haas a v závěru utkání ještě domácí Majer. Na výsledku se ale už nic nezměnilo.

„Bylo důležité, že jsme se přizpůsobili soubojové hře soupeře. Zápasy s Loděnicí jsou náročné a v poslední době se nám v nich nedařilo, proto si tohoto vítězství velmi cením. Jen vyloučení Haase je kaňkou na jinak výborném výsledku, protože zápas jsme měli dohrát v klidu a tohle se stát nemělo," řekl sedlčanský trenér Zelenka.

DALEKÉ DUŠNÍKY UTRPĚLY DEBAKL S POSLEDNÍM TÝMEM TABULKY

Daleké Dušníky nastupovaly do nedělního utkání proti béčku Králova Dvora v roli jasného favorita. Vždyť hosté nezískali v dosavadním průběhu soutěže ještě ani bod.
Jenomže od úvodu utkání bylo všechno jinak. Než se domácí rozkoukali, vstřelili hosté rychle čtyři branky, které určily další průběh utkání. Domácí sice dokázali ještě v první části snížit a na začátku druhého poločas přidat druhý gól, pak ale opět dvakrát inkasovali a čtyřgólový rozdíl byl zpět. Ten nakonec vydržel, až do konce utkání, když na každé straně padlo ještě po jedné brance a konečný výsledek tak byl 3:7 pro Králův Dvůr, který si tak připsal první body do tabulky soutěže.

„Nezvládli jsme úvod utkání. Rychle jsme nabrali ztrátu čtyř gólů a když jsme se přiblížili na začátku druhého poločasu na rozdíl dvou branek a vypadalo to, že máme ještě šanci se zápasem něco udělat, znovu jsme inkasovali a bylo rozhodnuto,“ řekl k debaklu Roman Šimek z Dalekých Dušník.

DERBY ROZHODL CHLASTÁK

Utkání Rožmitálu s Petrovicemi bylo především zápasem jednoho muže, Petrovického Petra Chlastáka. Ten vstřelil všechny branky svého týmu, které byly celkem čtyři.

Rožmitálu tak ani nepomohlo, že po sérii tří zápasů bez vstřeleného gólu, konečně našel střelce, kteří byli dokonce dva. Branky Hausleitnera a Štolby, ale na střelecký výkon Chlastáka nestačili a tak si hosté odvezli vítězství, po výsledku 2:4.

„Co k tomu říct, porazil nás jeden hráč. Musím říct, že hosté hráli dobře a byli po většinu zápasu lepším týmem,“ konstatoval trenér Rožmitálu Roman Petrovič.

SEDLEC/PRČICE NEDAL ŠANCI CHLUMCI

Sedlec Prčice přivítal na svém hřišti Chlumec. Souboj týmů, z opačných částí tabulky nabídl vyrovnaný průběh, ve kterém udělili domácí, hostům lekci z efektivity. Skóre otevřel v 11. minutě Michal Davídek, na kterého o chvíli později navázal Tomáš Pištěk. Chlumec dokázal ještě před přestávkou vstřelit kontaktní branku, o kterou se zasloužil Petr Veselý, ve druhém poločase ale domácí opět odskočili díky třetí brance Mariana Prchlíka a v 90. minutě dal konečnou podobu výsledku Josef Bouška. „Podle mého názoru, jsme odehráli vyrovnaný zápas, neproměnili jsme ale naše šance. Naopak jsme dělali chyby a Sedlec nás snad ze všech potrestal,“ konstatoval po utkání hostující hráč Aleš Hovorka.

Autor: Karel Smetana

17.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Elektrotechnici a technici energetici 25 000 Kč Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři Konstruktéři elektro. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: konstruktéři elektro, Co Vás na této pozici čeká:, - konstrukce el.rozvaděčů nízkého napětí, - tvorba výkresové dokumentace - zejména elektro část (pohledy rozmístění komponentů a štítků, el.schéma zapojení, specifikace přístrojů vč. pomocného materiálu…), - samostatné vyhodnocování variant a volba optimálního řešení, - přenesení požadavků zákazníka při vývoji produktů a zapracování změn, - spolupráce s výrobou při realizaci zakázek, - požadavky na nákup materiálu do MTZ, Očekáváme, že budete mít:, - vzdělání SŠ elektrotechnického směru, - práce s PC - AutoCAD, BricsCAD, - řidičský průkaz sk.B, - schopnost číst technickou dokumentaci, - flexibilitu, odolnost vůči stresu, - aktivní přístup k řešení problémů, - znalost AJ nebo NJ - na komunikativní úrovni, Získáte u nás:, - zázemí ryze české firmy (pracoviště v Příbrami), - příjemnou firemní kulturu, u nás se lidé cítí dobře, - zajímavé finanční ohodnocení, - klidné a čisté prostředí, - práce v mladém a dynamickém kolektivu, - o váš rozvoj se postaráme, - další benefity (stabilizační příspěvek, penzijní připojištění, Sick Day, jazykové kurzy, příspěvek na kulturní a sportovní akce), Nástup možný ihned do 31.1.2019 (možnost prodloužení). Mzda: 25 000,- Kč, Kontakt: Batelková Barbora Ing., tel.: 326 534 396, 734 153 567, e-mail: batelkova.barbora@sencopb.eu, Místo výkonu práce: SENCO Příbram spol. s r.o., Plynárenská č.p. 292, Příbram I. Pracoviště: Senco příbram spol. s r.o., Plynárenská, č.p. 292, 261 01 Příbram 1. Informace: Barbora Batelková, +420 318 493 696,318 493 611. Výroba - Výroba Obsluha strojů 20 000 Kč Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru Obsluha polygrafických strojů - falc. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pozice: obsluha polygrafických strojů - falc, OC, Vhodné i pro OZP., Obsluha polygrafických strojů. Požadujeme zručnost a ochotu pracovat, zaškolení zajistíme. Vítáme praxi se stroji., Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, zvýhodněné firemní stravování 30,- Kč oběd, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, moderní, čisté a klimatizované prostředí, Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- Kč, Kontakt: Braunová Lucie DiS., tel.: 318 493 760 - 8:00 - 14:00 hod., e-mail: braunova.lucie@pbtisk.cz, Místo výkonu práce: PBtisk a.s., Dělostřelecká č.p. 344, Příbram I. Pracoviště: Pbtisk a.s., Dělostřelecká, č.p. 344, 261 01 Příbram 1. Informace: Lucie Braunová, +420 318 493 760,606 659 846. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Lektoři dalšího vzdělávání 250 Kč Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách Lektor/ka anglického jazyka. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 250 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: lektor/ka anglického jazyka, Zkrácený pracovní úvazek., Výuka bude probíhat ve středu v časech 8:00-10:00, 10:00-12:00 a 12:15-14:15 pro tři skupiny od začátečníků po mírně pokročilé., Požadujeme:, zkušenosti s výukou a certifikát nebo jazykovou zoušku úrovně minimálně C1., Nástup od září 2018 až únor 2019. Mzda 250--Kč/60 minut výuky, Kontakt: Bc. Radek Kahánek, tel.: 604 500 052, e-mail: hr@vzdelavanimetis.eu, V případě zájmu zašlete životopis na hr@vzdelavananimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte "Výuka AJ - Sedlčany"., Místo výkonu práce: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová, provoz Sedlčany, Havlíčkova č.p. 514,, Sedlčan. Pracoviště: Ing. et bc. lenka štichauerová, provoz sedlčany, Havlíčkova, č.p. 514, 264 01 Sedlčany. Informace: Alena Svobodová, +420 604 500 052. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Technik 18 000 Kč Technici dispečeři strojírenské výroby Manažeři zakázky. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: manažeři zakázky, Požadujeme pokročilou znalost AJ, výhodou znalost NJ, uživatelskou znalost MS Office, řidič. průkaz B, ochotu učit se novým věcem, flexibilitu. Náplní práce bude každodenní komunikace se zahraničními zákazníky v AJ (psaná i mluvená), tvorba a řízení zakázek, zajištění expedice a fakturace. , Zaměstnanecké výhody: bonusy, stravenky, Nástup možný ihned. Mzda: 18 000,- až 22 000,- Kč, Kontakt: Cígnerová Jitka, tel.: 778 536 781, e-mail: jitka.cignerova@autometal.net, Místo výkonu práce: Autometal, spol. s r.o., Zalužany č.p. 99, 262 84 Zalužany, i Lety. Pracoviště: Autometal, spol. s r.o., 262 84 Zalužany. Informace: Jitka Cígnerová, +420 778 536 781.

Vykáň vzala Spartaku naději během pěti minut

Běžecké závody ve středních Čechách

Jihlava doma přivítá Příbram a bere jenom tři body

Jihlava - První utkání v roli hlavního kouče mu zhořklo, teď se Ondřej Lapeš postaví na lavičku jihlavského výběru poprvé v domácím duelu. Výběr z Vysočiny hostí ve třetím kole Superligy malého fotbalu v úterý od půl osmé večer Příbram.