Překvapilo vás, že jste byl nominovaný do této ankety?
No, překvapen jsem opravdu byl. Nečekal jsem, že člověk jako já může být někdy na něco nominován.

Jak jste se vlastně dozvěděl, že v anketě jste?
Abych řekl pravdu, tak Příbramský deník nesleduji, takže jsem se to dozvěděl až od kamaráda.

Dostal jste přes 120 hlasů. Čekal jste takovou podporu?
Tolik hlasů jsem ani trochu nečekal! Nečekal jsem ani víc jak deset. V průběhu hlasování jsem se ještě bavil s kamarádem a ten mi říkal, že mi pošle alespoň jeden hlas (smích).

Víte nebo máte tušení, kdo vám poslal nejvíce hlasů?
Tušení mám, protože po skončení hlasování se ke mě doneslo, že velkou zásluhu na tom má náš starosta Láďa Turek. Po nějaké době jsem se dozvěděl, že i můj strýček Tonda Sojak. Tak alespoň tímto bych jim chtěl moc poděkovat, plus každému člověku, který si na mě vzpomněl. Opravdu velké díky!

Jaký ohlas mělo vaše vítězství mezi spoluhráči?
V kabině to byla především samá sranda, protože jsem poslouchal věty: Kolik tě to stálo? Můžeme si ještě tykat? A podobně. Takže jsme si z toho dělali spíše srandu.

Co říkáte na prvenství?
Jsem velice nadšený, protože jsem ani trochu nevěřil, že mohu vyhrát nějakou anketu, kde se pohybují i prvoligoví hráči. Takže ať už šlo o cokoliv, mám z toho hrozně velkou radost. A ještě jednou díky za každý hlas!

Máte doma ze své dosavadní kariéry už nějaké jiné trofeje, třeba za nejlepšího hráče, střelce, apod.?
Nějaké trofeje už doma mám, ani přesně nevím odkud. Ale převážně všechny asi z Bohutína za nejlepšího hráče, pak je tam snad i nejlepší záložník. Ale nic tak velkého a potěšujícího jako je tohle. Tohle je pro mě něco víc. Jelikož v anketě hlasovali i cizí lidé z celého okresu.