"Nás trápí snad tisíc problémů. Ten největší je, že kvůli zraněním a karetním absencím neustále měníme sestavu. Obrana, záloha ani útok nehrají jeden zápas ve stejném složení. Bohužel to vypadá, že to tak ještě chvíli bude pokračovat," poukazuje na hlavní nedostatky svého týmu teplický trenér Zdeněk Ščasný.

Tomu alespoň částečně udělalo tento týden radost vedení, když oznámilo příchod útočníka Fenina. „Na základ to ještě není, ale proti Příbrami už ho klidně vezmu na lavičku," říká na adresu nového přírůstku do kabiny Ščasný.

Příbram přijede na sever Čech posílená vítězstvím nad Slováckem. A také dvěma posledními remízami na hřištích soupeřů. „V minulém kole jsme získali tři hrozně důležité body, ale ještě nemáme klid a musíme se snažit bodovat s každým soupeřem. Proti Teplicím to bude těžké, jelikož bojují o třetí místo a potřebují vyhrát. Ale jedeme tam zabodovat," hlásí odhodlaně příbramský kouč Petr Čuhel.

Před televizními kamerami Nova Sportu nebudou mít hráči od Litavky co ztratit. V dosavadních 31 vzájemných duelech vyhráli pouze sedmkrát, z toho jen dvakrát na Stínadlech. Na podzim doma inkasovali porážku 0:4. „Hlavně si nesmíme komplikovat zápas zbytečnými chybami jako se Slováckem. Konečně se k Řezníčkovi gólově přidali i další, tak se na to pokusíme navázat i v Teplicích," dodává Čuhel.

Oba týmy mají o motivaci postaráno.

Tepličtí chtějí renovovat své šance na poslední pohárové umístění, Příbram utíká co nejdále od sestupového pásma. „Čeká nás těžký zápas, protože soupeř hraje o záchranu a to je vždycky nepříjemné. Příbram navíc naposledy vyhrála náročné utkání se Slováckem a to je určitě povzbudí," ví Zdeněk Ščasný, kterému budou chybět zranění Mahmutovič s Lüftnerem a vykartovaní Matula s Ljevakovičem. Příbram nemůže využít Azíze, který má trest za karty, a Švancaru kvůli operaci.

Utkání Teplice – Příbram se hraje od 20.15 hodin a přímým přenosem jej vysílají stanice Fanda a Nova Sport.