Dobříšští fotbalisté na úvod přípravy vyzvali divizní Benešov

Dobříš – K první herní prověrce zimní přípravy si fotbalisté Dobříše pozvali divizního soupeře. V první půli mělo utkání výbornou úroveň, v té druhé i kvůli střídání, kvalita hry poklesla.

22.1.2014

Příprava: Dobříš - Benešov.Foto: Jiří Kubík

Přestože měli dobříšští hráči více ze hry, rychlé útoky hostů z Benešova byly nebezpečnější. Několik vyložených příležitostí však zahodili svou zbrklostí či skvěle zakročil Jechort.

Vedení se Benešovští ujali v 38. minutě střelou Braného z dvaceti metrů. V 79. minutě pak Bučala obešel gólmana a zvýšil.

O tři minuty později střelu Slunečka tečoval hostující brankář k Maryškovi, který do prázdné branky snížil. Následná snaha a několik velkých příležitostí Dobříše k remíze nevedly.

Dobříš – Benešov 1:2 (0:1)
Branky: 82. Maryška – 38. Braný, 79. Bučala. Rozhodčí: Máša.
Dobříš, 1. pol.: Jechort – Synek, Ducho, Procházka, Machač – Vostrý, J. Liška, Nikl, Šrain – Karas, Maryška. 2.pol.: Jechort – P. Šebek, Ducho, Procházka, Pokorný – Synek, Foltýn, Šrain, Vostrý (70. Maryška) – Slunečko, David (75. Karas).

Plán přípravy MFK Dobříš

Sobota 25. 1. v 14.00: MFK - Motorlet Praha (divize)
Pátek 31. 1.: Desná (kr. přebor) - MFK
Neděle 2. 2. v 14.00: MFK - Čimelice (kr. přebor)
Sobota 8. 2. v 14.00: MFK - Sedlčany (kr. přebor)
Středa 12. 2. v 18.00: MFK - Štěchovice (ČFL)
Sobota 15. 2. v 14.00: MFK - Milevsko (divize)
Středa 19. 2. v 18.00: MFK - Černolice (I.A třída)
Sobota 22. 2. v 14.00: MFK - Nová Ves p. Pl. (divize)
Středa 26. 2. v 18.00: MFK - Hořovicko (divize)

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Netradičně přímo při závodě volili účastníci Trailmaniacs.
3

OBRAZEM: Volby na běžeckém závodě na Příbramsku

Příbram o svém vítězství nad Ústím rozhodla čtyřmi góly během patnácti minut

Příbram – Fotbalisté 1. FK Příbram přivítali ve dvanáctém kole FNL na domácím hřišti Ústí nad Labem, v jehož dresu se do známého prostředí vrátili bývalí hráči příbramského týmu Štěpán Kacafírek a Pavel Pilík. Příbramští fotbalisté utkání nakonec zvládli, když především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase a čtyřem brankám během patnácti minut zvítězili 4:0.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Bernard Plavec: Sport pro mě býval sprosté slovo

Dobříš – Sport mu dlouhou dobu nic neříkal, ale pak objevil kouzlo Muay Thai, kterému je nyní schopen obětovat naprosto cokoliv. Nejen o tom mluvil v rozhovoru Bernard Plavec.