Domácí zahájili zápas aktivně s častou střelbou. Nej-nebezpečnější byly pokusy Krůty a Horela těsně vedle branky. Na druhé straně po přízemním centru Gregora zahrál domácí hráč rukou, ale rozhodčí to za nedovolené hraní neposoudil.

Ve 20. minutě poslal Junek po pěkné akci míč do golmana, ale Gregor už jej dorazil do sítě.

Dobříšští se tím uklidnili a začali hrát svojí kombinační hru. Junkův centr domácí odvrátili a pak stejný hráč málem vystihl malou domů.

Weber na druhé straně musel zachraňovat před Ježkem a vrácený míč před branku stačili hosté odkopnout. Pět minut před koncem prvního poločasu si však nejlepší hráč hostů Horel pohrál s obránci a Weber neměl proti jeho přesné střele šanci – 1:1.

I ve druhé půli se hrál útočný fotbal. Dva Šrainovy pokusy z úhlu vyrazil brankář Šebek na roh. Na druhé straně byl nejnebezpečnější Horel, jehož střely Weber stačil vykrýt a po přízemním centru Talůžek vykopával míč z brankové čáry.

Rozhodující gól dal v 58. mintě Krůta, když po vysokém nákopu poslal míč do protipohybu gólmana.

To už hosté hráli bez zraněného Dorta a kombinační hru nahradily pokusy o rychlé akce na nabíhající hráče. Po rohu tvrdou hlavičku V. Webera, stačil brankář vykrýt a pak měl dvakrát možnost vyrovnat střídající Valsa, když se sám ocitl před Šebkem, ale ten stačil zachránit.

V závěru utkání Maryšku zastavil v šanci Krčma, další jeho pokus mezi tyče nezamířil, stejně jako střela Šraina.

Beroun – Dobříš 2:1 (1:1)
Branky: 40. Horel, 58. Krůta – 20. Gregor. ŽK: Horel – Talůžek, Šrain. Rozhodčí: Drábek. Diváci: 120.
Dobříš: R. Weber – V. Weber, Talůžek, Rychlík, Pokorný – Gregor (69. Kukol), Dort (56. Rajnoch), Liška, Šrain – Junek (56. Valsa), Maryška.

RADIM WEBER