Dobříš – Cerhovice
1:1 (1:0)

Za stálého deště měli první příležitost hosté a Jechort musel vyrážet dalekonosnou střelu Mantlíka. Po té se už začali prosazovat Dobříšští.

Na přihrávku Lišky nedosáhl Nikl, stejný hráč mířil do tyče a Weber pro změnu do břevna. Karasovu střelu po Šebkově přihrávce vytěsnil gólman Palek a po rohovém kopu trefil Karas hlavu Máchy.

Ve 36. minutě se diváci dočkali. Po Weberově úniku po křídle Karas posunul na Maryšku, který poslal míč do sítě. V závěru poločasu se skóre neměnilo po dvou závarech před Palkem.

Stejný obraz se divákům naskýtal i ve druhé části utkání. Po chybě hostů technická střela Nikla skončila vedle branky a navýšení skóre nepřinesla ani série hlaviček po rohovém kopu.

V 57. minutě z ojedinělého útoku okopírovali hosté akci domácích z první půle a střídající Hnízdil vyrovnal.

Krátce na to mohla Dobříš opět vést, ale hlavička Nikla po přímém kopu Maryšky svůj cíl nenašla stejně jako střela Karase. Z ubývajícím časem přibývalo na kontě domácích rohů i šancí. Maryškovu střelu stačil brankář vyrazit, úspěch nepřinesly ani střely Karase, těsně vedle mířil z 30 metrů Puchmajer a po rohových kopech nad břevno Petrák i Nikl.

V samém závěru mohli domácí i prohrát, ale střela cerhovického hráče mířila pouze do Jechorta a Šebek v poslední chvíli srazil míč na roh.

(připravujeme foto)

Branky: 36. Maryška – 57. Hnízdil. Rozhodčí: Benák. Diváci: 120.

Dobříš: Jechort – Weber, Petrák, Pokorný, Machač – T. Šebek, Nikl, Puchmajer, M. Liška (64. Procházka) – Karas, Maryška.

V příštím kole hrají dobříšští hráči ve Velvarech v sobotu v 16 hodin.

RADIM WEBER