Úvaly – Dobříš
3:0 (2:0)

Od začátku zápasu si udržovali úvalští hráči výraznou převahu, ale dobříšská obrana dlouho odolávala. Teprve ve 30. minutě převzal Kadeřábek přesnou přihrávku do pokutového území a nedal Jechortovi šanci. O tři minuty později našel přízemním centrem Malík Vorlíčka, a ten zvýšil na 2:0.

Jediné střele Dobříše z nohy Procházky chyběla přesnost.

V úvodu druhé půle vystihl Karas „malou domů", ale míč mu utekl za brankovou čáru. Ve druhé části utkání nebyla převaha Úval tak výrazná, ale přesto bezpečně drželi otěže zápasu ve svých rukou. Několik jejich šancí zlikvidoval Jechort a o další se připravili překombinováním.

V 56. minutě vsítil poslední branku zápasu z otočky Szöcs.

V závěru měl možnost Karas vstřelit čestný úspěch Dobříše, ale úvalský brankář byl proti.

Po utkání obdrželi dobříšští hráči pohár a šek na 30 000 Kč. Finálová účast je pro ně velký úspěchem. Vždyť v šesti utkáních nastříleli 22 branek.

Branky: 30. Kadeřábek, 33. Vorlíček, 56. Szöcs.

Dobříš: Jechort – Weber, Puchmajer, Petrák, Pokorný (60. Machač), M. Liška – Procházka, Dort, J. Liška – Maryška (25. Karas), Nikl (46. T. Šebek).