Dobříš – Hostouň
3:2 (1:1)

Úvod patřil spíše domácím. Do první šance se dostal po přihrávce M. Puchmajera Kozohorský, ale gólmana Kukelku nepřekonal. Tečovaná střela M. Puchmajera skončila vedle branky, ale v 18. minutě uvolnil M. Puchmajer Šebka, který poprvé skóroval.

Dobrou šanci pak nevyužil Karas a hosté začínali přebírat iniciativu. Ve 28. minutě vyrovnal Motlík a do konce poločasu ještě nastřelil Zachariáš břevno. Střelu z úhlu stejného hráče vytěsnil Jechort a dobrou možnost neproměnil Motlík.

Druhá půle přinesla vyrovnanou hru, ale úroveň se nezlepšila. Domácí diváci spíše přes telefon sledovali vývoj utkání v Jincích, kde dobříšské „béčko" bojovalo o jistotu postupu.

Po akci Kozohorského mířil Karas do brankáře a stejný hráč pak přeloboval gólmana i branku. Na druhé straně netrefil prázdnou bránu Chuks, Jechort si poradil se střelou Motlíka a v zápětí střela Slaniny po rohu skončila těsně vedle brány.

O výsledku rozhodly rychlé protiútoky Dobříše. Dvakrát se ocitl ve vyložené šanci Karas. Jednou mířil do Kukelky a po druhé místo střely přihrával. Přesto tento hráč rozhodl. V 83. minutě zakončil únik J. Lišky a dvě minuty na to se dobře orientoval ve vápně a střelou k tyči zajistil domácím vítězství.
Hosté pak již jen korigovali v nastaveném čase Faloutem.

Branky: 83. a 85. Karas, 18. Šebek – 28. Motlík, 90.(+2) Falout. Rozhodčí: Jeništa. Diváci: 100.

Dobříš: Jechort – Pilecký, J. Kadlec (50. M. Řechka), Pokorný, Weber – Kozohorský, M. Puchmajer, J. Liška, M. Liška – Karas, Šebek(71. St. Puchmajer).

V příštím kole hrají dobříšští fotbalisté v sobotu ve Velké Dobré.

RADIM WEBER