Hostouň - Dobříš
2:2 (2:1)

O první střelu na branku se postaral domácí Slanina, ale Vančát byl připraven. Ve 4. minutě Karas pohotově umístil polovysokou přihrávku poprvé do sítě domácího brankáře - 0:1.

Hostyvedení nabudilo a získali převahu. Po Poláčkově přímém volném kopu hlavičkoval Šrain nad břevno. Pak sice hasil na poslední chvíli Havrdlík, ale vzápětí přišly šance hostů. Nejprve střílel Karas těsně vedle a pak po centru M. Lišky doráželi míč Karas i Šrain, ale ten se třikrát odrazil od hráčů stojících na brankové čáře.

Nedáš – dostaneš se ukázalo hned za chvíli, když v 18. minutě Vančát sice vyrazil tvrdou střelu, ale proti hlavičce Slaniny byl již krátký - 1:1.

Po této brance se hra vyrovnala a Tichý měl na kopačce další gól, ale dobříšský gólman byl proti. Dobříš pak nevyužila několik šancí Šrainem a Karasem. Stejného hráče pak zastavil ve velké šanci faulem hostouňský hráč. Na druhé straně střílel nepřesně po rohovém kopu Burant, ale ve 32. minutě po dlouhém pasu nezastavil Nováka Poláček, a ten zajistil Hostouni vedení.

Do druhé půle přestavěl trenér Šrain sestavu a hosté získali převahu, kterou s postupujícím časem stupňovali. Obranou prošel Šebek, ale mířil těsně vedle branky a centr Šraina nedorazili Talůžek ani Karas.

Jedinou možností domácích v této době byla dalekonosná bomba Motlíka do břevna.

Šebek poté střílel těsně nad břevno.V poslední čtvrthodině docházely domácím síly a tlak Dobříšských byl drtivý. Po úniku Trana minul ve vyložené pozici Šrain, Talůžkova střela skončila na těle protihráče, J. Liška našel přihrávkou za obranou Karase, jehož střelu vyrazil reflexivně domácí brankář Kubelka. Ten zlikvidoval i samostatnou akci Trana, Pokorný z úhlu mířil těsně vedle branky a po rohovém kopu překopl bránu z blízka Karas.

Hosté se zaslouženě dočkali vyrovnání dvě minuty před koncem. Poláček se dostal k odraženému míči, střelu si v klidu připravil a z 18 metrů nedal domácímu brankáři šanci.

Branky: 18. Slanina, 32. Novák – 4. Karas, 88. Poláček. Rozhodčí: Matějček. Diváci: 80.

Dobříš: Vančát – Havrdlík (46. Machač), Talůžek, Pilecký, Poláček – Šebek (77. Tran), Procházka, J. Liška, M. Liška (63. Pokorný) – Šrain, Karas. Trenér: M. Šrain.

V příštím kole hraje Dobříš poslední podzimní domácí zápas.V sobotu ve 14 hodin nastoupíproti Velké Dobré.

RADIM WEBER