Domácí začali lépe. Hned v úvodu Trnka přestřelil branku a v 5. minutě se již poprvé radovali. Po dlouhém nákopu a zaváhání Webera stejný hráč skóroval.

První střelu na domácí branku vyslal Valsa, ta však gólmana výrazněji neohrozila. Nebezpečná střela Motlíka pak minula Jechortovu bránu a na druhé straně překopli jak Gregor, tak i Procházka. Po nepřesných střelách Nováka a Čurdy z kopu, pak již domácí podruhé uspěli. Ve 27. minutě si Trnka pohrál jak s obránci, tak gólmanem – 2:0.

Dobříšský trenér Šrain na to reagoval vystřídáním obou krajních obránců a přeskupil sestavu. A tento tah přinesl ovoce. Ve 35. minutě totiž vstřelil po přihrávce Dorta kontaktní gól Valsa. Při zákroku protihráče se však zároveň zranil a lavička Dobříše se ještě před dohráním první půle vyprázdnila.

Hosty gól povzbudil, vyrovnali hru a vypracovali si další dobré příležitosti. Po centru Procházky trefil Šrain Horáčka a následně šel sám na branku Procházka, nastřelil však jen brankáře Pettíka. I střelu dobíhajícího Šraina stačil gólman vyrazit.

Druhou půli začali domácí náporem. Střelu Zachariáše vytáhl Jechort a po rohovém kopu mířil Novák do tyče.

Pak trenérovi hostů zatrnulo, když po jednom z centrů musel být ošetřován Jechort na ruce. Zápas však dochytal.

Následovala pasáž bez velkých šancí ani na jedné straně. Výjimkou byla jen možnost domácího Horáčka, který po chybě obrany špatně trefil míč. V závěru se na hrot útoku vysunul Talůžek, ale vyrovnání to nepřineslo.

Naopak šest minut před koncem, po zahrání přímého kopu, pojistil vítězství domácích hlavou Letko.

Hostouň – Dobříš 3:1 (2:1). Branky: 5. a 27. Trnka, 84. Letko – 35. Valsa. Rozhodčí: Radina. Diváci: 150.
Dobříš: Jechort – V. Weber (31. Karásek), Talůžek, Rychlík, Pokorný (31. Junek) – Procházka, Gregor, Liška, Šrain – Valsa (38. Horáček), Dort.