Po opatrném úvodu, kdy se u hostů pokoušel o úspěch Vostrý a na druhé straně Pfeifer, získali mírně navrch hráči Dobříše. Po úniku Grafnetra Šrain bránu netrefil, po závaru před domácím gólmanem střílel stejný hráč jen do brankáře, Pokorný do protihráče a v největší šanci se ocitl Grafnetr, ale ani on nezamířil přesně.

O branku se pokoušel i Karas, ale jeho střelu domácí brankář Kovář zlikvidoval. Na konci první půle se osmělovali domácí hráči. Střela Hrodka Jechortovu svatyni minula, Rybanský v šestnáctce netrefil míč, Jechort pádem pod nohy zabránil velké šanci Havránka a v dobré pozici se neprosadil ani Michálek.

Druhou část utkání začali lépe dobříšští fotbalisté, když hru se snažil oživit především střídající Maryška. Nejprve jeho střelu zablokovali obránci, po akci Grafnetra střílel vedle a chvíli na to postupoval sám na gólmana, ale dostal se do nepříznivého úhlu a Kovář stačil zachránit.

Následovalo několik rohových kopů, po nichž v rozmezí několika vteřin orazítkovali Klecanští dvakrát tyč.

V závěru zápasu se oba týmy snažily bezúspěšně strhnout vítězství na svou stranu. Větší šance měli Dobříšští. Maryška se však neprosadil z malého vápna a několik centrů Vostrého či Foltýna také úspěch nepřinesly.

Kromě výčtu šancí obou celků určitě za zmínku stojí i jeden moment fair-play z druhého poločasu. Rozhodčí chybně odpískal rohový kop pro hosty, ale Maryška míč úmyslně zahrál pouze do autu.

Klecany – Dobříš 0:0
Rozhodčí: Šmejkal. Diváci: 70.
Dobříš: Jechort – Karásek, Ducho, Procházka, Pokorný – Vostrý, Foltýn (89. Pilecký), J. Liška, Šrain – Grafnetr (75. Kasík), Karas (46. Maryška).

V posledním kole čeká Dobříš v sobotu ve 13.30 hodin na domácím hřišti další adept sestupu Semice.

RADIM WEBER