Domácí začali lépe. Hned v úvodu nedosáhl Maryška na centr Šraina a hostující brankář Holan měl co dělat se střelami Šraina, Vostrého i Maryšky. V 7. minutě se však na druhé straně postavil k přímému kopu Dort a chybu obránců využil Jan Petrák ke vstřelení první branky.

Pak ještě Niklovi chyběly centimetry, aby dorazil do branky centr Vostrého. Také Jechort se musel otáčet. Ke konci první půle nejdříve vyzkoušel Maryška Vančáta, který vystřídal zraněného Holana, a ve 44. minutě po závaru při rohu Talůžek pohotově vyrovnal.

Podobný průběh měla i druhá půle. Karáskovu bombu Vančát vytáhl nad břevno. Po hodině hry další Dortovu střelu z přímého kopu Jechort neudržel a Kilián zajistil hostům opět vedení.

Oba týmy pak nevyužily několik šancí. V 77. minutě zakončil hezkou kombinační akci Šraina s Karáskem Maryška vyrovnávací brankou.

V závěru Karásek mířil příliš vysoko a Synek se v dobré pozici také neprosadil. A tak utkání skončilo zaslouženou remízou.

Dobříš – Nová Ves 2:2 (1:1). Branky: 44. Talůžek, 77. Maryška – 7. Jan Petrák, 61. Kilián. Rozhodčí: Máša.
Dobříš: Jechort – Ducho, Svárovský, Talůžek, Machač – Vostrý, Nikl (46. Karásek), J. Liška, Šrain – Karas (75. Maryška), Maryška (60. Synek).
Nová Ves: Holan (30. Vančát) – Jan Petrák, D. Novák (46. Kolanda), Kukol, T. Petrák – Doležal, Dort, Kilián, Német – Pinc, Rom.