Jak proběhla v Dobříši zimní příprava?
Určitě naplnila naše představy a cíle, které jsme si dali po skončení podzimní části sezony. Zapojili jsme do přípravy celkem třicet hráčů, kteří se toho až na výjimky zhostili na výbornou. S návazností na B-tým jsme pojali i přípravné zápasy, aby každý hráč dostal co nejvíce prostoru se ukázat. Takže celkově spokojenost.

V únoru panovaly kruté mrazy. Nenarušily vaše tréninkové plány?
Samozřejmě, takový mráz ovlivní každého, nejen sportovce. Bohužel pro nás vyšel na termín soustředění. Ale kluci ani realizační tým nic nepodcenili a vše přečkali v pořádku. Jediné, co jsme museli změnit, byl časový harmonogram.

Proběhly v kádru Dobříše nějaké změny? Uvidí diváci nové tváře?
Jedna nová tvář se představí. Celou zimní přípravu s námi absolvoval Filip Dort. Minulý týden jsme se dohodli na spolupráci. Takže pro diváky i pro nás velice příjemná zpráva na začátek jarní části sezony. Po delším zranění se do přípravy zapojili také Bártl a gólman Jechort. Bohužel jsme se nedomluvili s funkcionáři Mníšku, takže Robert Talužek jarní část odehraje tam. Jinak se nadále snažíme zapojovat mladé kluky, kteří vyšli nebo budou vycházet z dorostu.

S jakým cílem jdete do odvetné části sezony?
Určitě chceme setrvat v I. A třídě i pro nadcházející sezonu a stabilizovat kádr, abychom do budoucna mohli posunout dobříšský fotbal výše.