Dobříš – SK Rakovník
4:1 (4:1)

Utkání začali domácí velmi dobře. Maryškův únik ještě hosté faulem zastavili, ale ve 4. minutě akci na jeden dotek s Machačem a T. Šebkem už ne a Karas skóroval.

Rakovničtí zahrozili nebezpečnou střelou, kterou stačil srazit Petrák na roh.

V 18. minutě pronikl do pokutového území T. Šebek a hosté ho zastavili jen za cenu faulu. Pokutový kop proměnil bezpečně M. Liška – 2:0.

Dvoubrankový náskok domácí ukolébal a Rakovničtí začali být nebezpečnější. Přímý kop Z. Schwendta mířil těsně nad břevno a poté míč odražený od tyče poslal do branky Isteník z ofsajdové pozice. Ve 31. minutě se pak Jechort dopustil tradiční chyby, když z výkopu nahrál Kochovi, pro kterého nebylo problémem poslat míč do prázdné brány.

Na štěstí pro domácí přišly brzy dvě výborné příležitosti, které dokázali stoprocentně proměnit. Ve 39. minutě Nikl vyslal do úniku Maryšku, který obešel gólmana a došel s míčem až do branky. O dvě minuty později pak unikl Karas a jeho přízemní centr usměrnil do vlastní sítě rakovnický obránce.

V úvodu druhé půle mohla přijít téměř stejná branka, tentokráte však Karasův centr obránce poslal těsně vedle branky. Karas poté neproměnil vyloženou šanci po přihrávce Maryšky, ale pak již se začali domácí utápět v nepřesných kombinacích a důraznější hráči Rakovníka získali převahu.
Příliš šancí si však nevypracovali díky nepřesnosti v přihrávkách a nedůrazné střelbě. Nebezpečnou střelu nad branku vyslal jen Severin.

To Dobříšští měli dvě příležitosti. Nejprve tvrdou střelu T. Šebka vyrazil brankář a po rychlém rozehrání trestného kopu mířil Petrák do tyče.

V samém závěru mohli hosté ještě korigovat, avšak Weber stačil míč vykopnout z prázdné brány.

Branky: 4. a 41. Karas, 18. M. Liška z pk, 39. Maryška – 31. Koch. Rozhodčí: Kabyl. Diváci: 150.

Dobříš: Jechort – Weber, Petrák, Pokorný, Machač (74. P. Šebek) – T. Šebek, Nikl, Puchmajer, M. Liška – Karas, Maryška.

V příštím kole hraje Dobříš opět doma. V sobotu od 16.30 hodin nastoupí proti Cerhovicím.