Dobříš - Hostouň
6:1 (2:0)

Již ve 3. minutě byl faulován Dort a sám penaltu bezpečně proměnil. Hosté získali trvalý tlak, ale výsledkem toho byly jen střely do tyče a do břevna a několik promarněných šancí. To Dobříšští byli úspěšnější. Ve 25. minutě vybojoval míč M. Liška a jeho přihrávku zužitkoval Nikl.

Do konce poločasu pak předvedl několik úspěšných zákroků Jechort. Na druhé straně hezkou akci Dorta Nikl neproměnil a stejně neúspěšný byli i v dobrých možnostech Karas i Dort.

I ve druhé půli skýtalo utkání stejný obrázek. Hosté útočili a domácí trestali rychlými kombinačními akcemi. V 55. minutě Karasovu střelu dorazil do branky Nikl. Hostující hráč nedokázal nikým neobsazený trefit z malého vápna ani zcela opuštěnou branku.

V 62. minutě Dort pronikl do pokutového území a byl faulován a opět sám penaltu bezpečně proměnil - 4:0.

V 68. minutě se před brankou uvolnil Karas a jeho přihrávku poslal popáté do sítě opět Dort. V 71. minutě se Dobříšští soustředili spíše na připravující se střídání než na hru a po rohovém kopu hosté vstřelili čestný úspěch.

Do konce utkání měly oba týmy několik možností, ale prosadil se už jen v 80. minutě po chybě gólmana P. Šebek.

Domácí tak mají možnost bojovat o Krušovický pohár, jehož získání by znamenalo 100 000 Kč do klubové pokladny.

Branky domácích: 3. z pk, 62. z pk a 68. Dort, 25. a 55. Nikl, 80. P. Šebek. Diváci: 100.

Dobříš: Jechort – Weber (40. P. Šebek), Talůžek, Petrák, M. Liška (63. Machač) – Procházka, Dort, Puchmajer (71. Fic), J. Liška – Karas, Nikl.