Favorizovaní hosté měli sice první možnost Valsou, ale pak se trefil po rohu hlavou Portužák a chvíli nato zakončil přesnou kombinaci Hafenrichter střelou k tyči. Po šesti minutách to tedy bylo již 2:0.

Když pak už v 19. minutě musel pro zranění střídat kanonýr Maryška a ve 24. minutě překonal Webera z trestného kopu Hajník, začala se nad Dobříší stahovat mračna.

Definitivní sbohem nadějím na body pak dalo vyloučení Procházky ve 25. minutě.

Hosté se nevzdali a pokusili se výsledek alespoň korigovat. Talůžek před přestávkou překopl prázdnou branku, ale tři minuty po příchodu z kabin zajistil čestný úspěch Dobříše Valsa, když potrestal chybu gólmana Pečonky.

Rozhodčí nejprve branku neuznal, ale po konzultaci s asistentem své rozhodnutí změnil.

Domácí však rychle odpověděli. V 55.minutě přihrál Hadrika zcela volnému Jalaghoniovi, a ten svůj únik zakončil čtvrtou brankou. Za dalších devět minut pak unikl obraně Cabejšek, Weber jeho střelu vyrazil k Balíkovi, který dorazil míč do branky popáté.

Zápas se pak již jen dohrával. Weber si poradil se střelami Pilaře, Hajníka i Jalaghoni a jedinou možností hostů na gól byla hlavička Valsy po rohovém kopu, kterou vyškrábl Pečonka na roh.

Tuchlovice – Dobříš 5:1 (3:0)
Branky: 4. Portužák, 6. Hafenrichter, 24. Hajník, 55. Jalaghonia, 64. Balík – 48. Valsa. ČK: 25. Procházka. Rozhodčí: Tobiška. Diváci: 110.

Dobříš: Weber – Rajnoch, Talůžek, Rychlík, Pokorný (64. Mann) – Procházka, Liška, Šrain, Kozohorský – Valsa, Maryška (19. Junek).