Velká Dobrá - Dobříš
1:2 (0:0)

Úvod zápasu byl poměrně vyrovnaný a oba týmy mohly skórovat. U domácích svou vyloženou příležitost neproměnil hlavou Duda a úspěch nepřinesl ani únik Jíchy. Hosté se dostali do šance po té, co na centr M. Lišky nedosáhl Kozohorský a T. Šebek mířil nad bránu.

Postupně získávala Dobříš převahu, ale branka byla pro ně zakletá. Tak postupně neuspěli Kozohorský, M. Liška, Weber, dvakrát Dort, T. Šebek, J. Liška i jeho bratr.

Do druhé půle vstoupili domácí koncentrovaněji. Vančátovi ve snaze zabránit rohovému kopu vypadl míč z ruky, ale Dudovi zabránil ve skórování Weber. Dobříšský brankář si pak poradil se střelou Machka.

Hned po příchodu na hřiště protáhl brankáře Jangra Šrain a v 53. minutě se hosté dočkali, když po přihrávce Dorta zakončil svůj průnik T. Šebek.

Domácí ve snaze o vyrovnání otevřeli obranu, a tak Dobříšští do ni pronikali jako nůž máslem. Ale spousta šancí zůstala neproměněna z důvodu nedůrazu hostujících hráčů a častému překombinování koncovky.

V 79. minutě se tak dočkali potrestání, když Pilař dorazil míč vyražený Vančátem po předchozí střele.

Hosté pak přidali, Šrainovu i Karasovu střelu stačil brankář ještě zneškodnit, ale šest minut před koncem přece jen jednu z mnoha šancí proměnil Karas.

V závěru ještě střela J. Lišky branku minula. V nastaveném čase nakonec mohli domácí vyrovnat, proti však byl Weber, který vykopl míč z brankové čáry.

Branky: 79. Pilař – 53. T. Šebek, 84. Karas. Rozhodčí: Zuskin. Diváci: 70.

Dobříš: Vančát – Pilecký (50. Pokorný), Petrák (57. P. Šebek), Puchmajer, Weber – Kozohorský, Dort, J. Liška, M. Liška (50. Šrain) – Karas, T. Šebek.

V posledním kole hrají Dobříšští v sobotu na svém hřišti derby s Novým Knínem.

RADIM WEBER