Vonoklasy – Dobříš
3:4 (1:2)

V utkání proti nováčkovi soutěže to po prvních minutách vypadalo, že si hosté v pohodě odvezou tři body. Střela T. Šebka mířila vedle branky, další Procházkovu vyrazil gólman nohou a do třetice mířil vedle Puchmajer.

V 10. minutě poslal centr do pokutového území Weber a T. Šebek z blízka poprvé skóroval - 0:1.

Po této brance však Dobříšští polevili a Vonoklasy se začaly více prosazovat. Po chybě hostující obrany musel situaci zachraňovat Jechort s Puchmajerem, pak mířil Vávra do spodní části břevna a následně došlo k velkému zmatku před dobříšskou brankou, kterou se štěstím hosté ubránili.

Ve 34. minutě rozehráli Vonoklasští rychle nepřímý volný kop a R. Burián vyrovnal - 1:1.

Hosté se mohli ujmout vedení, když po centru T. Šebka netrefil dobře míč Karas. Na druhé straně mířil Krejčí z úhlu do boční sítě.

Ve 40. minutě se však Dobříš opět dostala do vedení. Puchmajer rozehrál přímý volný kop, míč se dostal ke Karasovi a jeho tečovaná střela proklouzla brankáři Blažejovi pod rukama do sítě - 1:2.

Hned v úvodu druhé půle postupoval sám na gólmana domácí R. Burián, ale Machač s Talůžkem stačili zachránit a na druhé straně únik Karase stačil brankář zlikvidovat.

V parném počasí oběma týmům docházely síly, a tak šancí ubývalo. Přesto padly ještě čtyři góly.

V 60. minutě Krejčí z hranice šestnáctky zakončil rychlou akci a vyrovnal - 2:2. V 69. minutě prošel Dort přes tři hráče a po přehození brankáře zajistil hostům opět vedení - 2:3. Vzápětí šel sám na Blažeje Machač, ale gólman stačil ještě nohama zabránit brance.

V 75. minutě našel Weber dlouhým pasem Karase a jeho přesný centr poslal do sítě hlavou opět Dort - 2:4.

Domácí se nevzdali a Jechort s Weberem museli zasahovat na poslední chvíli při akci Moniho. V 81. minutě trestný kop poslal Moni z dvaceti metrů přes zeď do tyče, od které se odrazil do branky - 3:4.

V závěru mohl pojisti vítězství Dobříše J. Liška, ale centr Karase z vyložené pozice poslal nad bránu.

Branky: 34. R. Burián, 60. Krejčí, 81. Moni – 69. a 75. Dort, 10. T. Šebek, 40. Karas. Rozhodčí: Hamšík. Diváci: 80.

Dobříš: Jechort – Weber, Talůžek, Petrák, M. Liška (46. Machač) – Procházka, Dort, Puchmajer, J. Liška – Karas (88. Pilecký), T. Šebek (64. P. Šebek).