Zápas byl soubojem dvou nejlepších hráčů týmů, bývalých ligových spoluhráčů Rilkeho a Dorta.

První neúspěšnou střelu vyslal na domácího brankáře Sailera Dort po kombinaci s Maryškou. Odpověděl mu Rilke, který však po zmatku před brankou nedorazil míč za Webera. Pak již měli více ze hry hosté.

Po rohu se neprosadil hlavou Talůžek, Maryška překopl. Ve 33. minutě už udeřilo. Maryška využil přihrávku Dorta za obranu a poslal Dobříš do vedení.

Po ojedinělé akci domácích střílel nad branku Chaloupka, stejně jako na druhé straně Puchmajer. Ve 43. minutě přešel Dort elegantně přes tři hráče, naservíroval míč Valsovi, který vstřelil svůj první gól za Dobříš – 0:2.

V poslední minutě první části Rilkeho přímý kop Weber snadno chytil. V protiútoku předvedli Dobříšští krásnou kombinační akci. Valsovu střelu však stačil Sailer vyrazit na roh.

Druhou půli začali lépe domácí a již ve 46. minutě si Rilkeho přímý kop nešťastně srazil Karásek do vlastní branky.

Vranští začali více útočit, ale výsledkem byly jen trestné kopy Rilkeho, které nedokázali domácí využít. Hosté hrozili protiútoky. Po jednom z nich postupoval Maryška sám na gólmana, byl však zezadu stažen, ale rozhodčí udělil jen žlutou kartu.

Přímý volný kop Dorta šel těsně nad břevno a se Šrainovým si poradil gólman. Ve výborné pozici se ocitl Procházka, mířil však těsně vedle branky.

Rozhodnutí přinesla 70. minuta, kdy další rychlý brejk dvojice Maryška – Dort posledně jmenovaný zakončil třetí brankou. Domácí se pak smířili s porážkou a v 77. minutě je ofenzíva Dobříše totálně rozebrala počtvrté. Když zakončujícím byl střídající Grafnetr.

Vraný – Dobříš 1:4 (0:2)
Branky: 46. vlastní – 33. Maryška, 43. Valsa, 70. Dort, 77. Grafnetr. Rozhodčí: Garaja. Diváci:100.
Dobříš: Weber – Karásek, Svárovský, Liška – Procházka (83. Fic), Puchmajer, Dort (80. Pilecký), Talůžek, Šrain – Maryška, Valsa (71. Grafnetr).