V prvním poločase se hrál fotbal plný nepřesností. Do první příležitosti se dostal po přímém kopu domácí Bošina, ale hlavou mířil nad branku. Na druhé straně Nikl uvolnil Karase a jeho přihrávku poslal Maryška v pádu těsně vedle branky.

Následovaly tři trestné kopy domácích z nebezpečné vzdálenosti, ovšem exekutor Koštíř jednou trefil zeď, druhý pokus vytáhl Weber nad břevno a třetí šel mimo. Pak se Maryška prokličkoval přes několik hráčů, ale nepodařilo se mu přehodit gólmana Štrupla.

Koštíř na druhé straně obešel Webera, z úhlu však mířil jen do boční sítě. Po akci Karase s Maryškou zakončoval efektně Nikl, ale ani on míč do branky nedostal.

Ve druhé půli hlavičkoval těsně nad hostující branku Novotný a podobně si vedl na druhé straně Talůžek.

Skóre se hnulo v 50. minutě. Rozhodčí posoudil zákrok Pokorného na Holana jako faul a penaltu proměnil Koštíř. O chvíli později byl v šestnáctce faulován Maryška a rozhodčí vytáhl míč před pokutové území. Ale hned z další šance Dobříš srovnala.

Semická obrana se dopustila chyby a dezorienovaný domácí hráč přistrčil míč Foltýnovi, který bez problému vyrovnal.

Ani jeden tým se s remízou nechtěl spokojit, a tak se hrál v této době oboustranně útočný fotbal. Webera zblízka nepřekonal Novotný a další střela se odrazila od tyče do rukou dobříšského gólmana. Zato v 70. minutě uvolnil Nikl Maryšku, který obešel Štrupla a bezpečně zavěsil.

Domácí se pak vrhli do útoku, ale Weber se při několika vyložených šancích vyznamenal. Svárovský vykopával míč z brankové čáry a hlavička Bošiny skončila nad brankou.

Do otevřené semické obrany pronikali dobříšští útočníci Nikl s Maryškou a později Synek.

Na definitivní uklidnění čekala Dobříš do závěrečné fáze zápasu. Nejprve vsítil třetí branku Procházka a dvě minuty před koncem se prosadil Nikl.

Za zmínku stojí sportovní gesto domácího hráče, který za stavu 1:2 přiznal teč a umožnil tak dobříšským hráčům provést roh.

Semice – Dobříš 1:4 (0:0).
Branky: 50. Koštíř z pk – 54. Foltýn, 70. Maryška, 84. Procházka, 88. Nikl. Rozhodčí: Vlk. Diváci: 200.
Dobříš: Weber – Ducho, Talůžek, Svárovský, Pokorný – Procházka, Nikl, J. Liška, Vostrý – Maryška (83. Synek), Karas (46. Foltýn).