Kdy jste se dozvěděl, že budete hrát za áčko?
O tom, že nastoupím za A-tým HSV jsem se dozvěděl dva dny před zápasem. S týmem jsem dobře potrénoval a připravil se na Testspiel.

Nemrzí vás, že jste šel do zápasu až takhle pozdě?
To, že jsem nastoupil na posledních přibližně 12 až 15 minut, mě vůbec nemrzelo. Být na hřišti po boku hráčů, kteří mají odkopáno spoustu zápasů v německé, anglické nebo třeba holandské lize, byla velká pocta. Moc jsem si to užíval a odměnou mi byly dva hezké góly.

Popište nám své první trefy za A-tým Hamburku…
Můj první gól padl po kombinaci s Jacopem Salou. Vyměnili jsme si míč na hranici velkého vápna a on z úhlu vystřelil. Gólman míč pouze vyrazil a já jsem se ocitl tváří v tvář proti němu. Udělal jsem si kličku na pravou nohu a míč uklidil křížem k jeho levé tyči. Míč se ještě jemně otřel o tyč a skončil v brance. Druhý gól byl o poznání složitější, ale také krásnější. Po rychlé akci na pravé straně odcentroval Den-nis Aogo a mně míč přilétl přesně na hranici šestnáctky. Bez přípravy jsem jej trefil ze vzduchu z voleje a byla z toho výstavní trefa. Míč jsem trefil naprosto ideálně, takže gólman se nestihl ani podívat a měl ho ve své pravé šibenici. Byl to jeden z nejkrásnějších golů mé kariéry.

Je možnost, že byste se v brzké době objevil s A-týmem i při mistrovském zápase?
S trenérem Finkem jsem v kontaktu a on o mě ví :) Trénuji s U23 HSV. Abych se na stálo probojoval do prvního týmu, budu muset ještě pořádně pracovat a neustále se zlepšovat. Je mi stále teprve 17 let a nic mi neuteče. Chci se hlavně neustále zlepšovat a třeba za rok za dva budu pravidelně nastupovat v Bundeslize. Nechci nic uspěchat.