St. dorost:

Dobříš – Kunice 3:3 (2:2).

Oba týmy se prezentovaly útočnou hrou. Lépe zahájili domácí, když již ve 3. minutě po úniku Machače vstřelil první branku Šebek.

Hosté se snažili o vyrovnání, ale po rohovém kopu zachraňoval J. Kadlec a po chybě domácí obrany minul branku Němeček. Ve 13. minutě odražený míč poslal nekompromisně do branky z dvaceti metrů Fic.

Hosté se nevzdali a o sedm minut později Skála přehodil T. Kadlece. Ve 32. minutě stejný hráč využil další hrubku domácí obrany a vyrovnal. Chvíli na to opět Skála mířil těsně vedle brány.

Strhnout vedení na stranu Dobříše mohl Žižka, který obešel gólmana, ale z úhlu se neprosadil.

Ve druhé půli byli hosté nebezpečnější a v 57. minutě Skála otočil skóre zápasu. Krátce na to Machačův přímý volný kop skončil těsně vedle, ale v 59. minutě po centru Machače přihrál Žižka Šimkovi, který vyrovnal.

Otočit skóre utkání mohl Fic, ale jeho střela lízla břevno a když dvě minuty před koncem neproměnil Machač penaltu, skončil zápas remízou.

Branky: 3. Šebek, 13. Fic, 59. Šimek – 20., 32. a 57. Skála. Rozhodčí: M. Jarolímek. Dobříš: T. Kadlec – Brabec, J. Kadlec, Hovorka, Křivonoska – Šebek, Fic, Holobrada, Machač – Žižka, Šimek.

Ml. dorost:

Dobříš – Kunice 1:2 (0:0).
Branky: Šrain – Šíma, Zaal. Rozhodčí: R. Jarolímek.

Dobříš: Mařík – Káš, Balík, Stočes, Bukva, Pouček, Procházka, Zorek, Macháček, J.Šrain, Mann. Stř.: Mezera, Hošinský, Jindrák, Safín.

V neděli 18. března zajíždějí dobříšští dorostenci do Čelákovic.

RADIM WEBER