Lety - Dublovice
1:3 (1:2)

Do utkání ale nastoupili nebojácně a už v 5.minutě zahrozili po akci Béma, který technickou střelou minul domácí branku. Dublovičtí ale dál soupeře přehrávali a výsledkem byla opět akce v 10. min., kdy Martin Vondrák vysunul Béma, ten ještě našel volného Krůtu, který dává gól – avšak praporek pomezního byl proti.

V 17. min. se už ale hosté dočkali, když si za hranicí velkého vápna zpracoval míč Bém a střílí po zemi k tyči - 0:1.

Domácí se dlouho nedokázali vypořádat s aktivní hrou hostí a dlouho se nemohli dostat do souvislejší akce. A tak znovu zahrozili hosté, ve 31. min. se Martin Vondrák na hranici velkého vápna opřel do balonu a technickou střelou překonal domácího brankáře – 0:2.

Domácí působili dál jako opaření a ve 40. min. mohli být znovu potrestáni. Po chybě v obraně domácích nachází Martin Vondrák volného Lomoze, který dává branku – hlavní rozhodčí ji ale nepochopitelně neuznal pro údajný ofsajd.

V závěru prvního poločasu pak přitlačili i domácí, to se po jednom z pasů řítil v samostatném úniku domácí útočník a chladnokrevně překonal Ješutu v brance Dublovic – 1:2.

Druhý poločas začal náporem domácích, ale díky výborné obraně hostí a hlavně brankáři Ješutovi domácí vyrovnávací branku nevstřelili.

Zhruba po 15 min. se hra zklidnila, Dublovičtí si hlídali svůj náskok a domácí ač se snažili, nedokázali překonat hostující obranu.

Až přišla 70. min. a rohový kop domácích, po kterém rozezvučel tyč Ješutovy branky jeden z domácích hráčů. Na víc se ale Lety nezmohly a byly to naopak Dublovice, které skórovaly.

V 82. min. se po rychlých přihrávkách ocitl před domácím brankářem Krůta, udělal lišáckou kličku a pohodlně zvýšil do prázdné branky už na 1:3.

Zbývající čas už hosté hru kontrolovali, domácí nepustili do velké šance a zaslouženě si odvezli z Letů první výhru v soutěži.

Dublovice: Ješuta – Ballon, Čejda, Rozvoral, Jelínek – Budka, Lomoz, Mart. Vondrák, Mich. Vondrák – Krůta, Bém.Stř.: M. Janoušek.

STANISLAV TICHÝ