V celém utkání měli příbramští fotbalisté jasnou převahu. Vytvořili si celou řadu šancí a dostali se do spousty zakončení. Přesní však byli pouze v první půli, a to v pasáži po přestávce na občerstvení.

První gól byl svým způsobem kuriozní. Brankář Domažlic trefil při pokusu o odkop Slepičku, míč se od něj odrazil do tyče a příbramský útočník jej poté nabídl Řezníčkovi před odkrytou branku. Chvíli nato se však Slepička zapsal i do listiny střelců, když si naběhl na centr Pilíka a rovněž posílal míč hlavou do prázdné branky. O minutu později pak přidal třetí a poslední gól generálky Pilík, který se těsně vyhnul ofsajdové pasti a běžel na brankáře téměř z půlící čáry.

Zápas se v prvním poločase dohrával v poměrně nervozním duchu, neboť hosté několikrát do příbramských fotbalistů nepříjemně zajeli.

Po změně stran dostalo příležitost sedm nových hráčů Příbrami, ale výsledkem pohnout nedokázali. V největších šancích buď špatně volili přihrávku nebo stříleli hodně nepřesně.

Přibližně stovka diváků viděla ze strany Příbrami útočný fotbal a také devět nových tváří, kterými byli: brankáři Boháč a Krbeček, hráči Tregler, Neves, Sus, Hnaníček, Matějů, Husár a Fillo.

První zápas Synot ligy budou hrát příbramští fotbalisté v sobotu 26. července od 17 hodin doma proti Viktorii Plzeň.

Příbram – Domažlice 3:0 (3:0)
Branky: 27. Řezníček, 36. Slepička, 37. Pilík.

Příbram, 1. poločas: Boháč – Tregler, Hájovský, Zápotočný, Neves – Sus, Tarczal, Hnaníček, Pilík – Slepička, Řezníček.
2. poločas: L. Krbeček – Hnaníček (69. Matějů), Zápotočný, Neves, Husár – Fillo, Tarczal, Volešák, Danoski – Kraut, Švancara.