„První půle byla z naší strany výborná. Říkali to i tamní diváci a funkcionáři. Ale pak jsme museli nuceně střídat a druhá půle už nebyla z naší strany tak povedená," zhodnotil zápas trenér Jaroslav Mašek.

Příbramští mladíci se ujali vedení gólem Stratila, ale už za dvě minuty domácí vyrovnali. Na začátku druhé půle pak využili další chyby Příbramských k otočení skóre. „Ty dva rychlé góly po našich chybách nám úplně vzaly vítr z plachet. Když jsme pak dostali ještě gól téměř z půlky hřiště, kluci rezignovali," dodal Mašek.

Podle něj se v zápase projevila větší zkušenost domácích hráčů s těžkými zápasy, které měli možnost absolvovat v juniorské extralize, zatímco příbramský dorost loni hrál jen druhou ligu. „Čekal jsem víc od kluků, kteří mají zkušenosti z utkání Gambrinus ligy. Oni by měli ve chvílích, kdy se nedaří, pozvednout prapor. To se ale nestalo a výsledek 4:1 byl nakonec pro nás ještě milosrdný, protože domácí měli další velké šance ke skórování," uzavřel ohlédnutí za zápasem Jaroslav Mašek.

Brno - Příbram 4:1 (1:1)

Příbram: Krček – P. Pilík, Kvída (85. Dušek), Soldát, Brotánek (46. Djuketič) – Andrejevič (76. Mára) – Kdolský, Kraus, Vnuk (46. Haas), Hanuš (69. Vejvoda) – Stratil.

K dalšímu utkání nastoupí příbramská juniorka v pondělí od 16 hodin proti Teplicím.