V úterý dopoledne oznámilo vedení 1.FK Příbram příchod dvou nových hráčů do ligového týmu. Jedná se o brankáře Lukáše Krbečka a obránce Fernanda Nevese. "Lukáš Krbeček u nás podepsal dvouletou smlouvu s opcí a Fernando Neves má jednoleté hostování," prozradil detaily generální ředitel klubu Petr Větrovský.

"Z těch kluků, kteří tady byli za mého minulého působení, už moc nezůstalo. Ale pár známých tváří tam ještě mám. Velké plus pro mě je, že tu mám bráchu Tomáše," řekl brankář Lukáš Krbeček. Ten se k Litavce vrací po čtyřech letech, naposledy působil v Sokolově. "V Příbrami jsem strávil dvě hezké sezony, rád na ně vzpomínám. Navíc, jak už jsem říkal, mám tu bráchu, takže výkony kluků a dění v klubu jsem sledoval," dodal devětadvacetiletý gólman.

To Fernando Maria Neves jde do neznámého prostředí. Ale pár známých tváří v kabině také objevil. "Z působení v Ostravě znám Dominika Krauta a Tomáše Pilíka. Znám i Petra Švancaru. Jsem rád, že vedení Příbrami dotáhlo můj přestup, přestože jednání se Slavií byla trochu komplikovanější. Budu se snažit dokázat, že i v mém věku ještě mám týmu co nabídnout. Chci pomoct k co nejlepšímu umístění," řekl kapverdský obránce, kterému v červnu bylo již šestatřicet let.