Trenér Pavel Tobiáš na úvodním tréninku přivítal i Davida Štípka s Matějem Končalem, kteří přicházejí na hostování z Plzně. Nechyběl ani Roman Bednář, který na jaře v Příbrami hostoval ze Sparty, kde mu skončila smlouva.

Příbram po sezoně prodala do Plzně své dva velké talenty Jana Suchana a Aleše Matějů, přičemž Suchana jí Západočeši ještě ponechali na hostování. Zároveň přidali dva své odchovance. Pravý záložník Štípek uplynulý ročník strávil v Hradci Králové, na levou stranu zas přichází Končal, který naposledy hostoval v Mladé Boleslavi.

Končal by se mohl pokusit zacelit mezeru po Martinovi Zemanovi, kterému výborné výkony vynesly angažmá ve Švýcarsku. Kromě něj a Matějů úspěšný kádr opustili už jen Milan Nitrianský, Petr Hronek, Ivo Polanský, Pavel Moulis a Marián Kelemen, kterým skončilo hostování.

Naopak do branky se po hostování v Mladé Boleslavi vrací dlouholetá opora Aleš Hruška. V záloze dostane šanci další z talentovaných odchovanců Petr Rys a trenér Tobiáš bude zkoušet i neznámého korejského obránce.