A příbramští fotbalisté se za plné ochozy odměnili obětavým prvním poločasem. Při hlavičce Hnaníčka už šly ruce některých fanoušků nahoru, ale Bičík jeho pokus parádně vytěsnil mimo. Chvíli před přestávkou pak vychytal i Bednáře. „První poločas jsme hráli dobrý zápas. Měli jsme tam tři šance, z nichž jedna byla velká v podání Bednáře. I ta hlavička Hnaníčka byla slušná. Sparta nic moc neměla, takže velká spokojenost," chválil své mužstvo příbramský trenér Pavel Tobiáš.

Se druhou půlí už ale spokojený být nemohl. „Když padl gól, přestali jsme věřit, že jsme schopni to zvrátit. Kluci se snažili, ale dostaneme další zbytečné góly, což znehodnotí celý zápas, který hodinu nebyl vůbec špatný," komentoval rozhodující momenty Tobiáš. Vysokou porážku 0:4 už pak nehodnotil, ale spíš koukal dopředu. „Byl to zcela odlišný výkon než s Mladou Boleslaví či Plzní, ale stejný výsledek. Máme za sebou deset kol a pět zápasů z toho bylo s adepty na poháry. Proto jsem zvědavý, jak se vypořádáme s týmy z nižších pater," uzavřel tiskovou konferenci.

K dalšímu zápasu jedou Příbramští v sobotu do Ostravy.

Příbram - Sparta 0:4 (0:0)
Branky: 55. Lafata, 66. Fatai, 77. Fatai, 89. Konaté. Rozhodčí: Královec. ŽK: Rezek, Hnaníček, Dosoudil, Krameš - Frýdek, Costa. Diváci: 6827.

Příbram: Hruška - Sus, Zápotočný, Dosoudil, Divíšek - Pilík, Hnaníček, Rezek (59. Barák), Krameš (83. Januška), Štípek - Bednář.
Sparta: Bičík - Mareček, Brabec, Costa, Frýdek - Fatai, Matějovský, Dočkal (82. Hušbauer), Jiráček, Krejčí (83. Litsingi) - Lafata (69. Konaté).