Příbram – Etar 1924
2:2 (1:2)

Celkem dobrou úroveň utkání kazil jen rozhodčí, který poprvé zasáhl v 11. minutě, když nařídil proti Příbramským nesmyslnou penaltu. Po úspěšné exekuci se tak poprvé měnilo skóre utkání.

Tento stav Příbramáky nakopl, a ti zvýšili svou aktivitu, která vyústila v několik šancí. Vyrovnat mohl Wágner, ale gólovou radost mu překazil obránce na čáře. Z vápna poté vystřelil bez přípravy Mareš, ale jeho střelu brankář soupeře zlikvidoval. V další šanci pak znovu neuspěl Wágner.

Po několika dobrých kombinacích se ke slovu dostal Jugas, který si naběhl po pravé straně, odcentroval a faulovaný Wágner centr umístil do branky.

Míč však vykopl obránce, a sudí tak po konzultaci s pomezním nařídil v zápase druhý pokutový kop. Tentokrát však pro 1.FK Příbram. Jeho zahrání si vzal na starost Tomáš Pilík a ranou k levé tyči vyrovnal.

Nerozhodný stav však nevydržel dlouho, protože opět zaúřadoval arbitr, jenž po rohu Bulharů nařídil další pokutový kop. „Tomuto rozhodnutí se smáli i hráči soupeře, nicméně, penaltu využili a dostali se podruhé do vedení," komentoval z místa zápasu generální ředitel klubu Petr Větrovský.

Vyrovnání viselo ve vzduchu až do konce. Šanci z otočky měl Krbeček, po rohu hlavičkoval těsně vedle Wágner, z dálky vystřelil Tarczal.

Zasloužený gól nakonec přišel až v 90. minutě. Jugas vysunul střídajícího Valentu, ten po třicetimetrovém sólu pronikl do vápna a tvrdou střelou na zadní tyč stanovil konečný výsledek.

Branky: 36. T. Pilík, 90.Valenta.

Příbram: Hruška – Jugas, Dejmek, Mišůn, Divíšek (61. Pleško) – Krbeček (70. Valenta), Aziz, Tarczal (71. Abrahám), T. Pilík (66. Koukal), Mareš (81. Stratil) – Wágner.

V neděli hraje Příbram s maďarským Györem.