Holoubkov – Příbram B
1:3 (1:2)

Hned od úvodu utkání bylo jasné, že se bude jednat o velmi vyrovnané utkání. Začalo se hrát velmi tvrdě a agresivně a hned v sedmé minutě na to doplatila Veronika Císařová, která s bolestivou grimasou musela být vystřídána.

Skóre otevřela děvčata z Příbrami, když Koubková hezkou střelou nedala brankářce hostů šanci – 0:1. Domácí však na vyrovnání nečekali dlouho. Samostatný únik domácí útočnice Pilousková ještě vyrazila, ale na dorážku už nárok neměla – 1:1.

Do přestávky stihla děvčata z Příbrami opět strhnout vedení na svou stranu. Nádhernou přihrávku od Kopáčkové přebrala Štěchová a nekompromisně zavěsila – 1:2.

Ve druhé půli předvedl několik překvapivých rozhodnutí sudí. „Každý náš dotek s míčem nebo lehký souboj byl zapískán proti nám. Naopak dost tvrdé fauly a jiné prohřešky ze strany soupeře, jako by nebyly," naznačil průběh druhé půle příbramský trenér Martin Šrámek.

Jeho hráčky ale zabojovaly a srdnatě se rvaly o vítězství. Čim poločas dále plynul, tím ostrých zákroků přibývalo.

Těsně před koncem zápasu se však dostala do úniku Machutová a svou 28 brankou v sezoně pečetila tři body pro Příbram.

Branky: Koubková, Štěchová, Machutová.

Příbram B: Pilousková – Branžovská, Šrámková, Karasová, Kopáčková – Kočová, I. Císařová, V. Císařová (8. Štěchová), Koubková (75. Černohorská, 85. Krůtová) – Machutová, Drdošová.

Ostatní výsledky: Již. Město – Kaplice 2:0, Hor. Bříza – Zlíchov 3:0, Mořina – Braník 1:8, Příkosice – Vonoklasy 1:5, Blatná – Ďáblice 2:0.

1. Příbram B 13 11 0 2 45:18 33
2. Jižní Město 13 10 2 1 39:21 32
3. Kaplice 12 8 1 3 45:12 25
4. Příkosice 12 7 2 3 31:21 23
5. Blatná 13 7 2 4 24:16 23
6. Holoubkov 13 5 3 5 38:19 18
7. Braník 13 5 2 6 31:30 17
8. Vonoklasy 13 4 2 7 33:33 14