Juniorka 1.FK rozhodla se Slováckem již před půlí

Příbram – V 7. kole Juniorské ligy přivítali fotbalisté Příbrami na hlavním stadiónu u Litavky tým Slovácka. Obě družstva měla před tímto zápasem stejný počet bodů – tedy deset, ale domácí sehráli o zápas méně a byli tedy mírnými favority. To potvrdili, když si již do poločasové přestávky vytvořili dvoubrankový náskok po trefách Brandnera a Krameše. Po změně stran pak přidal poslední gól zápasu Joel Ngandu.

29.8.2013

1.FK Příbram.Foto: Deník

Příbram – Slovácko
3:0 (2:0)

Branky: 3. Brandner, 20. Krameš, 76. Ngandu. Rozhodčí: Ardeleanu. Bez karet. Diváci: 80.

Příbram: Štěpanovský – Čížek, Šindelář, Andrejevič, Krameš, Soldát, Brandner, Kraus, Stratil (86. Dušek), Barák (71. Hanuš), Ngandu (86. Viták).

K dalšímu utkání pojede družstvo trenéra Jaroslava Maška v pondělí do Hradce Králové.

Ostatní výsledky 7. kola: Liberec – Varnsdorf 4:0, Dukla – Třinec 2:1, Brno – Ostrava 2:0, Jihlava – Olomouc 0:4, Znojmo – Jablonec 1:3, Slavia – Hr. Králové 2:6, Teplice – Ml. Boleslav 2:0, Plzeň – Sparta 1:0, Táborsko – Bohemians 2:2.

Střelci: 6 – Šulc, Klobása, 5 – Mehanovič (vš. Ml. Boleslav), 4 – Zec (Hr. Králové), Kučera (Jihlava), Jukl (Brno), Janecký (Pardubice), 3 branky vstřelilo již patnáct hráčů, mezi nimi i příbramští Barák a Ngandu.

Brankáři: 3 čistá konta – Kolář (Liberec), Lukáč (Teplice), 2 – Štěpanovský (Příbram), Heča (Slovácko).

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Netradičně přímo při závodě volili účastníci Trailmaniacs.
3

OBRAZEM: Volby na běžeckém závodě na Příbramsku

Příbram o svém vítězství nad Ústím rozhodla čtyřmi góly během patnácti minut

Příbram – Fotbalisté 1. FK Příbram přivítali ve dvanáctém kole FNL na domácím hřišti Ústí nad Labem, v jehož dresu se do známého prostředí vrátili bývalí hráči příbramského týmu Štěpán Kacafírek a Pavel Pilík. Příbramští fotbalisté utkání nakonec zvládli, když především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase a čtyřem brankám během patnácti minut zvítězili 4:0.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Bernard Plavec: Sport pro mě býval sprosté slovo

Dobříš – Sport mu dlouhou dobu nic neříkal, ale pak objevil kouzlo Muay Thai, kterému je nyní schopen obětovat naprosto cokoliv. Nejen o tom mluvil v rozhovoru Bernard Plavec.