Příbram – Bohemians 1905
2:0 (0:0)

Celý první poločas bylo ve hře hodně nepřesností a nějaké pohledné akce bychom hledali opravdu sporadicky. Hrálo se z velké většiny jen na polovině hostujícího družstva.

Druhý poločas začal obdobně jako ten první: tvrdá hra, nepřesnosti a nulové zakončení. To se přestalo líbit útočnici Šedivé. Jakmile se dostala k míči, zařadila svojí obvyklou rychlost a nekompromisně zakončila – 1:0.

Po vstřelené brance se na hřišti opět přitvrdilo a někdy šlo opravdu o zdraví. Příbram si začala pomalu vytvářet tlak, avšak uklidňující branka ne a ne přijít.

To se změnilo v 71. minutě. Šedivá opět hezky zatáhla míč, dostala se až do pokutového území, přihrávkou nalezla Pilouskovou, a ta prostřelila brankářku Bohemians.

Příbramská děvčata se dál tlačila do útoku, ale Pražanky se bránily buď nekompromisními odkopy nebo tvrdými fauly. „Pro všechny bylo úlevou, když rozhodčí oznámil hvizdem konec utkání. Ač to nebyl zápas podle našich představ, je potřeba děvčatům za bojovný a nebojácný výkon poděkovat!" hodnotil zápas vedoucí týmu Štěpán Irion.

Branky: 50. Šedivá, 71. Pilousková. Rozhodčí: Benedik.
Příbram: Černá – Branžovská, Karasová, Šrámková, Kopáčková – Krůtová (55. Černohorská), V. Císařová, I. Císařová, Navrátilová – Pilousková, Šedivá.
Ostatní výsledky: Jind. Hradec – Braník 1:0, Zlíchov – Blatná 4:1, Vonoklasy – Holoubkov 2:2, Libušín – Již. Město 2:0, Hor. Bříza – VS Plzeň 1:3.

1. 1.FK Příbram 4 3 1 0 18:2 10
2. VS Plzeň 4 3 1 0 12:3 10
3. Zlíchov 4 3 0 1 13:8 9
4. Jindřichův Hradec 4 2 2 0 8:4 8
5. Libušín 4 2 1 1 6:5 7
6. Braník 4 2 0 2 5:7 6
7. Vonoklasy 4 1 2 1 7:6 5
8. Dukla Jižní Město 4 1 1 2 4:8 4