„Neproměňování vyložených šancí nás tentokrát ve vyrovnaném zápase stálo jakýkoliv bodový zisk. Kdybychom hráli do půlnoci, tak branku nevstřelíme. Výborný výkon podala brankařka Vacíková, která hlavně v první půli hasila chyby v naší obranné hře," komentoval zápas příbramský kouč Martin Šrámek.

V prvním poločase dostal jeho tým po chybách v obraně během jediné minuty dva góly. Druhý poločas pak začala příbramská děvčata náporem a během deseti minut mohla otočit skóre ve svůj prospěch, ale Řezaninová ani Pilousková nedokázaly překonat domácí gólmanku.

Domácí tým poté využil dvou standardních situací a zvýšil na 4:0. Nezdar příbramských fotbalistek podtrhla Krůtová, když z metru netrefila prázdnou branku.

V sobotu hraje Příbram v Mělníku.

St. Lysá – 1. FK Příbram 4:0 (2:0). Branky: 22. Červeňáková, 23. Jedličková, 57. Černá, 65. Mansfeldová. Rozhodčí: Kubečka. Diváci: 55.
Příbram: Vacíková – Dědinová (57. Boukalová), Drdošová, Kočová, Kopáčková (46. Krůtová) – Řezaninová, I. Císařová (57. Koubková), V. Císařová, Štěchová – Řezaninová, Pilousková.

Ostatní výsledky 5. kola: Již. Město - Jablonec 5:2, Trutnov - Mělník 3:1, Ml. Boleslav - Ústí n. L. 1:3, Hrádek - Mn. Hradiště 7:1.

Pořadí: 1. Stará Lysá 13 b., 2. Příbram 10, 3. Ústí 10, 4. Již. Město 10, 5. Jablonec 9, 6. Mn. Hradiště 9, 7. Hrádek 6, 8. Trutnov 4, 9. Sporting Ml. Boleslav 1, 10. Mělník.