V posledním domácím zápase to bylo číslo osm. „Zvítězili jsme zcela jasně. Po dvou minutách jsme vedli 2:0. Naše mladá sestava se dále tlačila do zakončení a výsledkem byly další tři branky v síti zcela odevzdaného soupeře. Hostující celek se nedostával na dostřel naší branky a brankařka Vacíková se nudila," komentoval trošku otráveně příbramský trenér Martin Šrámek.

V posledních sedmi zápasech Příbramačky neinkasovaly a nasázely svým soupeřkám třicet čtyři branek. V jarní části Divize D vyhrály všech deset utkání při skóre 44:3.

Není tedy divu, že pro děvčata by byl postup do druhé ligy doslova vysvobozením, neboť tato utkání ztrácejí náboj už po pár minutách. K tomu však bude potřeba získat ještě několik tisíc korun. „Už jsme absolvovali několik jednání. Něco se rýsuje, ale jasno zatím nemáme," říká Šrámek.

V letošní sezoně už čeká příbramské fotbalistky pouze jedno mistrovské utkání, a to na půdě posledního celku tabulky v Horní Bříze. Na sto vstřelených branek už asi své celkové skóre nedostanou (nyní mají 84), ale nebylo by překvapením, kdyby sezonu zakončily dvojciferným vítězstvím.

Příbram – Libušín 8:0 (5:0)
Branky: Drdošová 3, Mon. Koubková 2, Šrámková, Kopáčková, Mart. Koubková.
Příbram: Vacíková – Boukalová, Šrámková, Karasová, Dědinová – Mon. Koubková, Krůtová, Kočová, Kopáčková (50. Mart. Koubková) – Černohorská, Drdošová (50. Branžovská).